Editörler : Cüneyt Barışoglu
08 Haziran 2011 15:09   


Yasaklı
İsmail Ağa Cemaati de Zehir Zemberek Akp'yi Eleştirdi!

İskenderpaşa ve Süleymancı cemaatinden sonra İsmail Ağa cemaati de Akp'nin ipliğini pazara çıkardı.

İsmail Ağa Cemaatinden Akp ye Oy Yok

08 Haziran 2011 - 13:28

İsmailağa cemaatinin sitesinde AKP'ye ağır sözlerle yüklenildi.

Cemaatin internet sitesinden yayınlanan açıklama şu şekilde:

Sitemizin iletişim kısmından gelen yoğun baskı üzerine bu açıklamayı yapmak zorunda kaldık.

4 yıldır Hıristiyan ve Yahudilerle oturup kalkanlar, onları mekânlarında ziyaret edenler seçim yaklaştığında İslami cemaatleri hatırlamışlar, yüz çevirmeleri ile de büyük bir endişe ve korkuya kapılmışlardır.

Bazı yoldaşlarımızın, kardeşlerimizin oy vereceği partiyi açıkça ilan etmeleri değerli vatandaşlarımızı, cemaatimizin hangi partiye oy vereceği hususunda meraka yöneltmiş, tam ve kesin bir bilgi arayışına itmiştir.

4 yıldır Hıristiyan ve Yahudilerle oturup kalkanlar, onları mekânlarında ziyaret edenler seçim yaklaştığında İslami cemaatleri hatırlamışlar, yüz çevirmeleri ile de büyük bir endişe ve korkuya kapılmışlardır.

Müslümanların Ramazan ayında verdikleri iftar yemeğine (dinimizce) cenabet gezen gayri müslim, haham, papaz ve rahipler davet ederken, ülkemizde milyonlarca destekçisi bulunan İslami cemaatlerin bir üyesini, o cemaati temsilen davet etmemişler, besmele ile kilise açarken, camide ayine izin vermişlerdir.

Dinler arası diyalogda en büyük felaket olan Hıristiyan ve Yahudilere cennetten parsel dağıtımının resmi ayağını kurarken (en azından diyanetin sessiz kalması bile bunların ekmeğine yağ sürmektir), medeniyetler ittifakı deyip İslam'ı diğer muharref dinlerle bir tutmuş, aynı bahçeye koymuşlardır.

Üçüncü dönemlerinde casus yetiştiren "ruhban okulu" açılacak ve faaliyete geçecektir. İddialara göre bu sebeple Sayın Bartholomeos il il gezip Hıristiyanlardan hükümet lehine oy toplamaya çalışmaktadır.

Her yerde kiliseler devletin bütçesi ile mamur edilip, ihya edilip ayin yaptırılırken, milletimizin hayrı ile yaptırdığı Fetih Külliyesi iade edilmemiş, temelindeki maksada kavuşturulmamış, banilerinin ruhu sızlatılmaya devam edilmektedir.

Diğer taraftan Kuran Kurslarının kapısına kilit vurulmasını zorunlu kılan yaş sınırı yükseltilmiş, "bu da yetmez" denilerek zorunlu eğitim süresi uzatılmıştır.

Camilerde merkezi ezan ve vaaz sistemleriyle İmamlar pasifize edilerek bekçi haline getirilmiş, imam ve cemaat arasındaki bağ koparılmıştır. Her ne kadar bu uygulama 28 Şubatın bir eseri olsa da bu gün gelişerek devam etmektedir.

Zina suç sayılmaktan çıkmış, fuhuş evlerinin devlet eliyle işletilmesine son verilecek yerde "getirisi çok olduğu için" fuhuş evi açılımı devam etmektedir.

Kürt açılımı, alevi açılımı, roman açılımı, ermeni açılımı, Hıristiyan açılımı, şarkıcı açılımı şu alçımı, bu açılımı yapılırken Müslümanlar lehine tek bir şey dahi yapılmamış, azınlık dediğimiz gayri müslimler abad edilirken çoğunluk olan Müslümanlar (ne de olsa elimizde denilerek) itilmiş ve yok sayılmıştır.

Bunlar ve niceleri bizi gelecek adına kaygılandırmaktadır.

Şimdi, Diyalogcuların yurt dışından uçak uçak adam taşıyıp hükümet için oy kullandırması, televizyon dizilerinde, haber programlarında hükümet propagandası yapmasına kimsenin sesi çıkmıyor, onlar yandaş ve yalaka olmuyorlar ama biri kalkıp bunları söyleyince ya Ergenekoncu ya statükocu veya Ak Parti düşmanı koyu bir Saadet partili damgası yiyor.

Ne yapalım? Müftü olmak isteyen ilahiyatçıların yaptığı gibi evimizin etrafını hükümet bayrakları ile mi donatalım?

"Bu parti gelmesinde din düşmanı parti mi gelsin?" diyorlar. Bunu söyleyenlerinde dinle alakası yok zaten. Olsaydı bu gerçekleri görürlerdi.

"Bir 28 Şubat mı istiyorsunuz, siz bunu hak ediyorsunuz" diyerek hemen tehdit ediyorlar. Bizde "Senin duanla mı yaşıyorum ki, senin bedduanla öleyim" tabiri ile cevap veriyoruz. Çünkü bu yol sıkıntı yolu, bu yol dert yolu, bu yol çile yolu. Yüzyıllardır asmışlar, kesmişler ama Allah'ın izniyle bitirememişler, siz mi bitireceksiniz? Ergenekon mu bitirecek?

Bunları, sitemizin iletişim kısmından cemaatimize yöneltilen suçlamalar ve tenkitler sebebiyle yazdık.

Bizler Sultanımızın emri gereği bir yönlendirme yapmayacağız. Kesin bir ifade ile "şu" partiye verin demeyeceğiz. Çünkü bu bir tefrika sebebi oluyor.

Feraset sahibi her mümin nereye oy vereceğini bilir. Feraseti körelmişse ona Efendi hazretlerinin nasihati, Peygamberimizin hadisi değil ayet bile tesir etmez.

Çünkü duymak istemeyenden daha sağır yoktur. Adam olunca sağır, ona istediğin kadar bağır...

www.ismailaga.info

08 Haziran 2011 15:15

babacanx
Daire Başkanı

hele şükür be ak parti artık cemaatlerin degil halkın partisi oldu..

bu yazıyla artık bu kesinleşmiştir..

08 Haziran 2011 15:16

tunaca
Başbakan Müsteşarı

bu yazıdan onu mu anlıyorsunuz,akp liler?

akp cematlerin değil sadece fg cemaatinin partisi olmuştur..

;

bknz:bülent arınç bursada saman gastesi okuyun dedi..

08 Haziran 2011 15:17

Tanrı'nın Kırbacı
Yasaklı

Ha ha ha...

Milli olanlar sizin ne olduğunuzu anladı.

Deşifre etti.

Destekçiniz sadece Abd sevenler cemaati.

08 Haziran 2011 15:21

babacanx
Daire Başkanı

chp bile ismail aga cemaatine sahip cıkmış hele şükür..

08 Haziran 2011 15:32

Tanrı'nın Kırbacı
Yasaklı

Şimdide polyannacılık oynamaya başladılar.

:)))))))

08 Haziran 2011 15:33

sevdam_09
Yasaklı

link verirmisin siteden bulamıyorum

08 Haziran 2011 15:36

Tanrı'nın Kırbacı
Yasaklı

http://www.ulku-ocaklari.com/siyasi-haberler/ismail-aga-cemaatinden-akp-ye-oy/50751/#post181686

08 Haziran 2011 16:30

Türk-İslam
Yasaklı

Bu çağrı doğru olsa bile İsmailağa'nın büyük bir kısmı Akp'ye oy verecek.

08 Haziran 2011 16:32

Ardvi Sura Anahita5
Yasaklı

sen nereden biliyorsun türk islam? :)

08 Haziran 2011 16:35

Tanrı'nın Kırbacı
Yasaklı

Eğer dediğin gibiyse.

Demek ki hocalarının bu konuda söylediğini önemsemiyorlar.

Saygı duyulacak bir durum tabiki.

Bu konular bireysel konular.

08 Haziran 2011 16:43

alimmuallim
Daire Başkanı

Bu tip çağrılara kulak asmayın ey müminler.Bu tip operasyonlar ergenekonun cemaatler içine sızdırdığı fitne komitelerinin işidir. Ak partinin niyetide yaptıklarıda ortadadır.Dine taraftardır. Muhaliflerinin durumu ortadadır.İmam Hatipe başörtüsüne dindara düşman olana başörtülüye rahibe diyenlere,zinakarlara,kan emicilere oy verilirmi.Zulme rıza zulümdür,küfre rıza küfürdür.Katiyyen bu oyuna gelmeyiniz....Efendi hazretlerinin böyle bir beyanı yoktur,uydurmadır.İsterse istediği TV kanalına çıkar ve işaretini verirdi.Hacklenen sitelerde ergenekon şebekesinin yaptığı bir operasyondur buna katiyyen inanmayınız.Basiretinizi kullanıp ikinci bir ANAP ve Özal durumu yaşamayalım.Malumunuz bunun neticesi 28 Şubat olarak manevi bir tokat olarak bize geri dönmüştü....Allah basiretinizi açsın inşaallahhh....

08 Haziran 2011 16:45

Tanrı'nın Kırbacı
Yasaklı

Vay vay vay...

Demek Akp'yi desteklemeyen tarikatları ve cemaatleri afaroz ediyorsunuz öyle mi?

Devşirilmişlerden ancak bu beklenir zaten.

08 Haziran 2011 16:51

alimmuallim
Daire Başkanı

Ne aforozu kardeşim.Senin okuman yokmu açıkca bir operasyonu duyuruyoruz insanlara aldanmasınlar maksadıyla....Cemaatlere sızdıkları bugün bilinen bir şey değilki.....Aklı başında olan herkes durumun farkında zaten bu derin operasyonun bu fitnenin farkında.Fitne komitesinin niyetininde farkında kimse zırnık oy kopartamaz bu zalimlere hiç sevdalanmasın......

08 Haziran 2011 17:02

alimmuallim
Daire Başkanı

Tüm islami cemaaat mensubu kardeşlere sesleniyorum.Birinci ağızdan duymadan kesinlikle yapıldığı ileri sürülen açıklamalara itibar etmeyiniz..Çünkü;

1.Ak Parti dine taraftar hürriyetçi bir partidir.

2.Zalime ve şerre karşı durmuştur.

3.Eşleri başı örtülü olması hasebiyle bir nevi manevi cihad yapmaktadırlar.

4.Bu partinin iktidardan alaşağı edilmesi demek CHP+MHP koalisyonu demektir ki bu ülkemiz için felaket demektir.Ülke 1 yılda 2001 krizi öncesine döner.

5.Müslüman ferasetli olur bir defa sokulduğu delikten tekrar tekrar sokulmaz,uyanık olur ferasetli olur.

6.Hiç bir zaman CHP de MHP de cemaatlere hayır soluk solumamışlardır ve bundan sonrada solumazlar.

7.BAy kemali kim getirmiştir.Kasetle Baykal ı kim göndeermiştir.Bay kemali Kim pompalamaktadır.Yanındakilerin ergenekon bağlantısı ortadadır. Ak partiden koparılan her oy bunlara hizmet etmektir...

08 Haziran 2011 17:12

atıf hoca
Kapalı

ülkücüsü chplisi bi tariakt oluşumunu sahipleniyor ya gözüm açık gitmez artık. madem Allah dostlarının sözlerini önemsiyorsunuz diger açıklamalarada bir göz atalım. Mahmut efendi diyorki siizn burada yaptıgınız particilik haramdır. hadi madem cemaati önemsiyorsunuz burada particlik yapmayın artık. duydunuzmu saadetçiler.

Mahmut Efendiden:

Particilik haramdır, milleti bölmek demektir, milleti felakete sürüklemek demektir.

Particilik Peygamberin yoluna aykırıdır. Bunlar milleti aldatmaktan başka işe yaramıyorlar. Sahabe-i kiram bizim gibimi yaptı, onlar tefrikaya mı -ayrılığa mı- düştüler bizim gibi. Birbirlerine saldırdılar mı, birbirlerinin kalbini kırdılar mı, yok. Ama biz, particilik için birbirimizi yiyecek duruma geldik Allah muhafaza etsin

Bu gün de bizi tefrika yani particilik ve kadın fitnesi yıktı. Kadınlar okullardan dairelerden -işyerlerinden- çekilmelidir. Yüzdört kitaptan biri bile fetva vermez kadının çalışacağına dair. Kız çocuğunun mektepte işi yoktur. Beni İsralin ilk yıkılışı kadınlar yüzünden oldu. Kadınların vazifesi ev işleri yapmak, efendisine itaat etmek ve millete memlekete hayırlı evlat asker yetiştirmek. Budur kadınların vazifesi, başka yok. Çalışmak eve bakmak para kazanmak kadının değil erkeğin işidir. Madem bakamayacaktı niçin aldı, elin kızını dairelerde-işyerlerinde süründürüyor. Türk-müslüman kadını, iyi asker yetiştirmiştir. Bunu o Napolyon bile anlamıştır. Türklere mağlub olunca -bizi bu asker değil, bunların anaları mağlub etti, çünkü anaları bunları tam asker olarak yetiştirmiş- dedi.

08 Haziran 2011 17:14

Ardvi Sura Anahita5
Yasaklı

bu başlık çok komik yahu,

tarikat savaşları

puhahahah

08 Haziran 2011 17:15

benpersnelll
Daire Başkanı

Ey inanan insanlar.Şimdi derin devletin ergenekon yapılanmasının tek hedefi var.Ak partinin yeni ANAYASA yapmasının önüne geçebilmek. Bunun içinde vekil sayısını 367 vekilin altına çekmek için yırtınıyorlar. Cemaatlerin sitelerini hackleyerek UYDURMA bildiriler yayınlayarak Ak partiye oy vermeyecekleri yönünde DÜZMECE açıklamalar yayınlıyorlar. Kesinlikle inanmayınız kardeşler...Hiç bir cemaat mensubu zinakarlara ırcılara oy verirmi vermez.İskenderpaşa cemaatinin sitesine bozkurtlara yol verin diye uyduruk bir açıklama koydular siteyi hackleyerek.Lütfen dikkatli olunuz uyanık olunuz.Kimden ne açıklama gelirse gelsin Kur'an ve Sünnet ölçülerine bakarak değerlendiriniz.....Allah Miletimize feraset versin...

08 Haziran 2011 17:16

atıf hoca
Kapalı

Bu gün de bizi tefrika yani particilik ve kadın fitnesi yıktı.

burdada mhplilere gönderme yapmış sanırım.

ha bide bu fetih külliyesine kimin zamanında el konulmuş ve okula çevrilmiş acaba. acaba kimdir kimdir

08 Haziran 2011 17:30

Ardvi Sura Anahita5
Yasaklı

'kadın fitnesi'

ve hocaaa konuştu...

ağızdan kin, nefret akıyor...

sonra bir de sevgiden, saygıdan, eşitlikten bahsediyorlar.

atıf hoca ne olur sen konuşma yaw,

sen konuşunca kan beynime sıçrıyor!!!

08 Haziran 2011 17:32

Ardvi Sura Anahita5
Yasaklı

atıf hoca,

o lafı kim söylemiş,

pardon yanlış anladım ben, özür dilerim...

Toplam 108 mesaj
 
ANKET
Taşeron personelin, işçi kadrosuna geçirilmesini;