Editörler : Pangaea
14 Ağustos 2006 17:58

arkadaşlar yargı eğitimden sonra konu anlatımlı yada çözümlü olarak önerebileceğiniz en iyi kitap sizce nedir?

cangil
Şef
14 Ağustos 2006 18:00

en iyisi güvender bence.birde nobelin data serisi iyi.ben bu seriden turgut meşe'nin anayasa kitabını kullandım.tavsiye ederim...

14 Ağustos 2006 18:04

güvender eğitim bilimlerinden mi bahsediyorsun

osslem
Aday Memur
14 Ağustos 2006 18:16

ihtiyaç yayıncılık bence yargının yanına ben öyle çalıştım..

engin83
Memur
14 Ağustos 2006 19:35

hocam nobelın data serısınıal hepsını yaparsın

cengizt7
Aday Memur
14 Ağustos 2006 19:41

Bence egitim için ihtiyac bir numara.Konuları aşırıya kaçmadan almış.Ama 90 üzeri hedefliyorsan bunun yanında Özcan demirelin son çıkan kitaplarına bak.bu sene 4-5 soru çıktı..

lilalady
Aday Memur
14 Ağustos 2006 20:14

bence ihtiyaç yayınları harika eğitim bilimeleride var aynı yayının ben ondan çalıştom 111 net yaptım

therewish_01
Daire Başkanı
14 Ağustos 2006 20:21

egıtımde ve gy gk de en ıyısı bence yargı...ama anayasası ıyı degıl...

yaşar-06
Daire Başkanı
14 Ağustos 2006 22:06

TARİH:abc yayıncılık ORHAN SUADİYE (ÖSS-ÖYS)1997 BASIM

ZAFER YAYINLARI SORU BANKASI(ÖSS-ÖYS)ESKİ BASIM

KARACAN KPSS

GÜVENDER(sadece kültür medeniyetler

ve bunların yanında bol soru

COĞRAFYA:hemen hemen hepsi aynı ama bol soru

EĞİTİM BİLİMLERİ:yargı yayınları

(konu anlatım,12 deneme,yaprak test)

yargının yazarı hasan can oktaylar dışındaki yazarlarının kitabını almayın çok kötü),yargı dışında başka kaynaklara çalışmayın boşuna zaman kaybı.yargıda herşey var.

tarihe öss-öys kaynaklarından çalışmak saçma gelebilir ama emin olun kpss kitaplarından daha iyiler.ben be sene fulll yaptım tarihten.başarılar

mtt6029
Memur
14 Ağustos 2006 22:27

arkadaşlr egitim önemli hangi kaynaktan baktıgınız ama gk gy cok önemli degil konular standart.ama yargı yetersiz yargıya ilk başta genel bi sema olsun die bakılabilir ben öle yaptım.güvender gereksiz yere cok konu var yayın eviyle görüşmüştüm iki günde cıkartmışlar incelerseniz anlarsınız öss gibi.murat ilk umut yayınları ii dir.ben bunu yaptım 91 küsür aldım.konuyu ne oldugunu bildikten sonra hangi kaynakta nelere calışacagını bilirsin kolay gele başarılar

urania
Genel Müdür
14 Ağustos 2006 22:31

karacan 1numara

data 2

nobel 3

pegema 4

gerisi boş özellkle yargı( bu kaynaklardan çalıştım 91 aldım şiddetle tavsiye ediyorum bu kaynakalrı..)

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi