Editörler : F16 Gökçen

no name:)
Daire Başkanı
03 Temmuz 2011 22:14

:))))ıcınden ne gecıosa fazla aykırı olmamak sartıyla yap gıtsın:))))))ne olcak maxımum saskın damat derler ve gulup gecerler:))))))))))

Capqin
Aday Memur
03 Temmuz 2011 22:18

Darkqueen ;

Hocam Vazgeciremiorm Cok İnat birisi illa dedigi olacak bi öür ne yapacaksam ben alıom basıma bela ama :D

DERYA ;

yOK okadarda Degil 3 saatlik Yol gidiyoruz tabi haberli gidecegz :)

autumn3;

Babası Hariç Tüm ailesi beni tanıyor zaten beni cok seviolar, dedim ki askım tamam senn dedigin gibi giyinecem ama o gün takım elbiseyle gelecem dedim hele öyle bişey yap babama sölerim o zaman ben bu cocugu istemiom die :D

rind-i şeyda83 ;

dostum Babasından aslında Korkuyorz daha dün demşki babası kardesine Nergizi evlendirmeyecem daha demiş :S ama sevgilim istiyorum ben dedikten sonra babasına fazla laf düşecegni sanmıorm yok illa vermem derse kacıracam artık yapacak baska bisey yok :D

candela
Yasaklı
03 Temmuz 2011 23:18

hayırlısı olsun

kıyafetin markası önemli değil üzerine yakışması yeterli,

kız istemede söz verecekseniz bitter çikolata yaptırın sade kızın hoşlandığı 1 buket çiçek olabilir..kısa ve öz konuşun.

bridget_nivea
Başbakan Müsteşarı
03 Temmuz 2011 23:20

hayırlı olsun..

Capqin
Aday Memur
04 Temmuz 2011 17:14

gncl.

'''Antepli_27'''
Yasaklı
04 Temmuz 2011 17:20

Dostum senet yap kızın babasıyla..

şartlarını yaz..örneğin 10 yıl içinde her hangi bir nedenle oluşacak hasarlardan dolayı iade edebilme gibi maddeler ekle..

sonra demedi deme!!

Capqin
Aday Memur
06 Temmuz 2011 21:35

gncl

dulkadirbeyi
Şube Müdürü
06 Temmuz 2011 21:48

3 yılı geçmişiz ama yeni sayılır sanırım evliliğim :D

öncelikle dostum

-temiz pak giyin markası cartı curtu mühim değil.

-güzelce traşını ol.

-belki pahalı gelebilir ama güzel bir gümüş tepsi de hatta şimdi gümüş ahşap karışımlı şeylerde çıkmış,kaliteli bir çikolata-şekerleme hazırlat

-çiçek kesinlikle canlı olsun.büyük bir buket

ve en önemlisi de kendine güvenli bir duruşun olsun.

sorulmadan cevap verme.

hangi şehirdesin bilmiyorum ama bildiğim biryerdeysen çiçek çikolata

için adres verebilirim.

sorun varsa sorabilirsin ...

hayme-nişin
Aday Memur
06 Temmuz 2011 22:01

Allah tamamına erdirsin inşallah diyerek dua etmek isterim önce. Yazıldı mı bilmiyorum ama lütfen çiçek jelatin içinde olmasın, muhakkak hoş görünen canlı çiçekler olsun. Çok laf edilir arkanızdan.

Capqin
Aday Memur
06 Temmuz 2011 22:09

dulkadirbeyi . dostum cok tşkr ederim dikkate alacagım dediklerini :) ben kayserideyim. gidecegimz yer konya ereğli :=) ayrıca aklıma bi soru takıldı biz şimdi istemeye gidecez ya kapıdn girince kayıbabam kayınvalidemn elini öpecekmiyim :D arkadaslar saçma gelebilir bu sorular ama bilmiyorum işte :S annemgilde evde yok köyde bag bahce tarla ugrasıolar soramıyorumda herkese :D :(

dulkadirbeyi
Şube Müdürü
06 Temmuz 2011 22:27

kardeş kayseri de merkezde çiçekcilerin olduğu bir yer vardı sıra sıra orda çok güzel buketler yapan yerler var...

kayseri gibi yerde çikolata bulman zor olmaz sanırım.

ama ufak bi tüyo tepsiyi veya tercihine göre kutuyu dışardan alıp içine çikolata koydurup aranjman yaptırırsan belki 10-20 tl karın olabilir diye düşünüyorum.

sen eve girince elini öp bence gerçi bazı bayanlar elini vermez erkeğe öptürmek için bununda tüyosunu sevdiğindne alabilirsin.

sen öpmeye yelten öptürmezse onlar öptürmesin.

dulkadirbeyi
Şube Müdürü
06 Temmuz 2011 22:30

ha bi de kıyafetini evden çıkarken giymeyi aklına bile getirme

şu sıcakta berbat olur 3 saatlik yolda kırış kırış

bi de yol hali ne olacağı belli olmaz

al bi askıya aracınla gidiyorsan yaklaşınca uygun bi yerde giyersin

har_leyci
Kapalı
06 Temmuz 2011 22:48

azcık pasiflora iç

Capqin
Aday Memur
11 Temmuz 2011 08:29

Ewet Arkadaşlar Dün Sewgilim Kayseriye geLdi.. Öncelikle Kayserili arkadaslar bilir Belki Çarşıbaşı Şekercisi var Oraya gittik üst katında tevatür Çikolata çeşitleri var tam böyle özel günler için hazırlanmış. bitane antep fıstıklı çikolata begendik süper bişey söylemesi ayıp 45 tl miş kilosu. Sevgilimn ailesi kalabalık biraz 1 bucuk kilo alacagız :) Gümüş bi tepsi begendik onunda fiyatı 100 TL. İçinede şöyle 100 gram civarında güzel kalpli çikolatalar var onlardan serpiştirecez. orda hazırlanmış bi kaç örnek vardı tülle felan tepsiyi çok güzel hazrlıyolar. neyse efendim onu öyyle halledecez. çiçek konusunda da şöyle bi karar aldık hep yapma hem canlı çiçek götürecegim onuda güzelce istedigimz gibi hazırlayacaklar.. kıyafet konusunda da sevgilimi ikna ettim Lacivert çok güzel bi KEten Takım elbise bulduk Onu aldım kravat takmayacagım sabah istemeye giderken ceketi giymicem aksam kahvesinde (tatlısında) ceketide giyecegim.. sevgilimde sabah istemeye giderken keten klasik kumas pantolon üzerine gömlek giyecek aksama da lacivert cok gzüzel bi elbise aldık tam takım olduk :) evet yorumu olan arkadaslar varmı iyi yapmışmıyız :)

Şar-rumma
Kapalı
11 Temmuz 2011 08:41

ne alırsan al beğenmeyeceklerdir. sıkma kendini. ondan olan sende yoksa sende olnda onda yok unutma .

Capqin
Aday Memur
11 Temmuz 2011 20:44

gncell

candela
Yasaklı
11 Temmuz 2011 22:01

nihayet:) hayırlı olsun mevla tamamına erdirsin,

tam takım şekerleme olmuşsunuz

Capqin
Aday Memur
12 Temmuz 2011 17:31