Editörler : "eskiyara"Pangaea

karadiken34
Aday Memur
10 Temmuz 2012 18:30

15 yıllık öğretmenim. Hizmet yılına bakıp da görev yazmıyorlar. Yeni öğretmenlere benden fazla görev çıkıyor.

fkm1979
Memur
10 Temmuz 2012 20:24

repocket olayı güzel özetlemiş ama kesinlikle öyle yapıyorlar yüzlerce örnek verebilirim. Gis i bimere şikayet ettim gelen cevabı forumda aratıp bulabilirsiniz. cevapta özetle diyorki Kardeşim ben görevi İSTEDİĞİME veririm'puan felan hikaye benden düşük kıdemliler son sınavda 5 de 5 yaptı bana (daha önce sadece 1 sınav çıkmıştı) hiçbir sınav çıkmadı üstelik aynı okuları yazdık. Bİrde çok dürüst ve samimi bir arkadaşımın okulunda görev isteyenler sisteme başvurmadan ( kimlik no ile) okullarındaki bir öğretmen sayesinde görev alabiliiyorlar.Bilginize

şehzade fatih
Genel Müdür
10 Temmuz 2012 20:26

sende fazla kıdem olunca daha iyi mi gözetmenlik yapacan.

semikler35
Yasaklı
10 Temmuz 2012 21:23

addo yalan olmuş. Ecinni midir nedir? :)

Kendisi de öğretmen, bizim salonda benim yardımcımdı. Bana atfen anlattıklarının tümünü çokbilmişlikle kendisi yaptı. En sonunda "bırak, çekil kenara" diye müdahale edip herşeyi kendim yaptım. :)

epsilonlu
Aday Memur
19 Temmuz 2012 04:14

gnc

ekinoks__
Aday Memur
28 Ağustos 2012 21:20

Sisteme kayit oldum fakat sistemde ki bilgilerimde eski calistigim kurumun adi yaziyor. Gorevlendirmelerimin hepsi eski okuluma gidiyor ve su an gorev yaptigim okulum bunu guncellemiyor! Ne yapmaliyim bilmiyorum kac kere gorevlendirme kacirdim:( yardimci olursaniz sevinirim

UcaS
Genel Müdür
04 Şubat 2013 10:35

Tabiki kıdemle alakası yok.Ben aslında son yıllardaki görevlendirmelerin sadece anadolu liselerinde çalışan öğretmenlere çıktığını düşünüyorum.GİS te sınav duyurusu bile yok.Yanımdaki anadolu lisesinde her hafta sınav var.

hakan_82, 13 yıl önce

3 yıllık öğretmene dgs çıktıysa bu kıdemle falan değil gibime geliyor.

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi