Editörler : hopaliSafak Vaktii
30 Temmuz 2011 19:51   


bursadaki en iyi kpss kursu hangisi

arkadaşlar bursadaki en iyi kpss kursu hangisi? gidip de memnun olduğunuz ya da memnun kalmadığınız kursları yazın lütfen

30 Temmuz 2011 20:12

aicwoltex
Şube Müdürü

hepsi patladı hocam kursa gitme

30 Temmuz 2011 23:08

deepure
Aday Memur

Hocam ben bu sene Yediiklime gittim, dönem içinde derslerden hocalardan çok memnundum. Ama sınav için bir işe yaradı mı desem bilmiyorum gerçekten. Özellikle eğitim bilimleri için hiç bir yayınevi ciddi anlamda başarı elde edemedi çünkü sınav soruları gerçekten orijinal.

90.268 puan aldım, ilk girişimdi. Ama diyelim atanamayacak durumda olsam dersaneye gitmezdim. Çünkü gerçekten dersane tek başına anlam ifade etmiyor. Sizde bitiyor olay.

30 Temmuz 2011 23:11

besttt
Daire Başkanı

illa gıdeceksen hocam yedi iklime gıt bence.Suan ogretmenım caalısmamıstım dınleyererk ıyı bır puan almıstımm

30 Temmuz 2011 23:13

lizzyy
Aday Memur

Hocam yediiklime gittim ben de..Bütün arkadaşlarım 90 civarında aldı ben de dahil...Tabiki tek dershanede bitmiyo iş kendin de çok çalışman lazım...

30 Temmuz 2011 23:18

besttt
Daire Başkanı

hangi sne gittiniz lizy hocamm

30 Temmuz 2011 23:19

lizzyy
Aday Memur

Bu sene gittim hocam...

30 Temmuz 2011 23:55

bulenting
Aday Memur

ya arkadaşlar iyi bidersane lazım bana. hem tarihi hem matematiği hem de eğitimi iyi olmalı. çok şey istiyorum sanırım:)

31 Temmuz 2011 00:30

ing.ogretmenı
Memur

hocam yediiklim ii gerisi boş

31 Temmuz 2011 00:38

alm86
Genel Müdür

yediiklimin fiyatı nsl arkdşlar bilenler yazarsa sevinirim

31 Temmuz 2011 00:38

H-a-s-a-n
Aday Memur

YEDİİKLİMİ TEK GEÇERİM..DİĞERLERİ HAVA CİVA..AYRICA ARKADAŞLARIMA KATILIYORUM TEK DERSANE YETMEZ ADAM GİBİ SİSTEMLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMA GEREK ÖYLE GİT DERSANEYE OTUR KALK OLMAZ..BİR YIL EMEK VERMEK GEREK BU SINAV İÇİN ŞİMDİDEN BAŞARILAR TERCİHİN YEDİ İKLİM OLSUN DERİM BAŞARILAR

31 Temmuz 2011 01:14

deepure
Aday Memur

Hocam, matematik için Nevzat Hoca'yı tek geçerim. Ben hayatımda böyle matematikçi görmedim.

Tarih kadrosu Yediiklimde çok iyiydi. Hocaları çok başarılı. İnkılapta mihriban hoca, medeniyette Yasin hoca sağolsun.

Eğitim kadrosu da Yediiklim'de sağlamdı bu sene. Ama Nezihe,Özge ve Turgay hocalar uzman'a geçmiş diye biliyorum. Yerine gelenler iyidir mutlaka.

Dediğim gibi, profesörde getirseler dersanelere siz çalışmadıktan sonra gerisi fasa fiso. Planlı çalışma konusunda dersane yardımcı oluyor, yoksa anlattıkları zaten kitaplarda olan şeyler.

31 Temmuz 2011 01:31

Thoth.
Aday Memur

Yediiklim hakkında genelde olumsuz yazılar okudum burda okuduklarım farklı. yediiklim sadece kpss olması açısından insana yakın geliyor ama genelde büyük oranda olumsuz yazılarla karşılaştım giden arkadaşlarımda memnun değildi. Diğer dershaneler hakkında bilgisi olan arkadaşlarda yazarsa artıları ve eksileriyle sanırım bizim gibi seçim yapmakta zorlananlar için daha iyi olacak.

31 Temmuz 2011 01:35

schism
Aday Memur

Alayı yalan. Maratona gittim bu sene. Ticarethaneden başka bir şey değildi. Diğer dersanelerde bundan farkız değil. Hocam zaten eğitim sınavına çalışmaya gerek yok. Ne kadar çalışsan, ne kadar hakimim desende 20 25 yanlış banko ösym'nin sınavlarında. Oturun deli gibi gy gk kasın.

31 Temmuz 2011 01:43

Thoth.
Aday Memur

Elbette iş bizde bitiyor. . Evde oturup çalışmayı denedim olmadı bir motivasyon eksikliği oluyor bende. aslında dershaneye gitmeyi düşünmemin tek nedeni bir sistemi düzen ve özellikle bir motivasyon sağlar düşüncesidir. e tabi gitmişken iyi hocalarla ders yapmak isterim :) derse girip tahtaya konunun özetini yazan bir hoca bizim gibi öğretmen adaylarına yakışmıyor diye düşünüyorum. istediğim bana farklı bakış açısı kazandıracak, dersi kime verdiğinin farkında olan hocalarla çalışmak. yoksa ben yediiklimde bir kaç ders izledim ve inanılmaz derecede rahatsızlık duydum. tahtaya geçip basit kitap cümleleri ile kitap özetini tahtaya yazan hocaya ne denir bilmiyorum. bu yüzden buradaki arkadaşlara tecrübelerini sormak istedim. hiç değilse dershanelerin artı ve eskilerini bize aktarabilirlerse bizim seçimimizi yapmamızda çok faydalı olacaktır.

31 Temmuz 2011 04:31

H-a-s-a-n
Aday Memur

thoth katılıyorum sana şu bir gerçek her dersane kar amaçlı bir iş yapmaktadır..iş kişide bitiyor..gidin kendiniz oturun çalışın derim bende.eğer matematik sıkıntınız varsa dersane ye gitmek olabilir..çünkü özel ders veren matematikçiler gavur gibi para istiyor..hakkınızda hayırlısı olsun..yediiklim yayını çok iyi uzun zamandır bu işi yaptığı için dedim eğer olumsuz bir durumu varsada kimsenin vebalini almak istemem..

31 Temmuz 2011 05:01

feslegenn
Kapalı

bende bursa yediiklime gittim bi kaç hoca hariç sıkıntı yaşamadık değişmediyse iyi hocalar var fakat bence dershanenin tek kötü yanı soru etütleri yok soru sormak için tenefüslerde hocanın peşinden koşmak gerekiyor bazende çok fazla kişi soru soruyor arada boş kalmıyor hocalar.Yada hocanın bi tenefüsü var bende çalmiyim bari diyip kendiniz gitmiyorsunuz :)

31 Temmuz 2011 10:57

metecengizhan
Memur

hocam hiç düşünme uzmana git ;) ben ona gittim çok memnun kaldım. ömer bedir matematikte bir dahi ömer ekici eğitimde aynı şekilde yediklimdeki turgay hocada uzmana geldi. en büyük artısı istediğin gün istediğin an hocalarla etüd soru sorma ders anlatımı yapabiliyorsunuz. türkiyede ilk 100 de de 2 derece yapmış

31 Temmuz 2011 14:36

**SAMARA**
Müsteşar Yardımcısı

bende atanamazsam dersaneye gitmeyi düşünüyorum.evde motive olamamaktan sorunumla yalnız kalmaktan korkuyorum..arkadaşlar murat eğitim nasıldır bilen var mı? diğer kariyer mesleklerinde başarısı yüksek.eğitimde nasıldır?

kaderdaş hemşerilerim yardım edin:(

31 Temmuz 2011 16:33

bulenting
Aday Memur

yediiklime giden bikaç arkadaşım bazı hocaların iyi olduğunu ama coğrafyayla öytnin iyi olmadığını söylediler.zaten o iyi hocalardan birkaçı da uzmana geçmiş.ben de kararsız kaldım.

31 Temmuz 2011 16:34

türev-integral
Daire Başkanı

bursa güzel miii? oraya atandım:)

Toplam 43 mesaj
 
ANKET
OHAL'den rahatsızlık duyuyor musunuz?