Editörler : ayşegül bgm

anestezi_burcu35
Aday Memur
16 Kasım 2011 22:18

Gncl

moruç
Şef
16 Kasım 2011 22:25

mesleki üst öğrenim olması gerekmiyor, sağlıkla ilgili lisans programı olması yeterli.aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz sağlıkla ilgili bölümleri

http://www.sbn.gov.tr/icerik.aspx?id=108

anestezi_burcu35
Aday Memur
16 Kasım 2011 22:47

Tesekkurler

EXCELANCE
Aday Memur
17 Kasım 2011 08:29

yüksek lisans için mevzuatta birşey yok arkadaşım sadece alanıyla ilgili 4 yıllık lisans için tayin oluyor. Yükseklisans için olmuyor.

EXCELANCE
Aday Memur
17 Kasım 2011 08:32

yönetmelikte alanıyla ilgili 4 yıllık bir üniversite diyo arkadaşım olurmu olmazmı sen karar ver

mislina2
Kapalı
17 Kasım 2011 09:09

Sağlık ile ilgili bir alanda en az dört yıllık lisans öğrenimi gördüğünü belgelendirmesi halinde, münhal kadro olması ve öğrenim süresi ile sınırlı olmak kaydıyla, öğrenim gördüğü yere yer değiştirme suretiyle atanma talebi değerlendirilir.

dertli_çst
Aday Memur
17 Kasım 2011 10:21

mislina söyle anlatayım kadro olarak sağlık hizmetlerindeyım ama kurum özel idare yani merkezi sistem atama değil benim durumum. muvafakatnameyle olacak. benım ögrenmeye calıstıgım şimdi karsıdakı kurum eleman ıhtıyacım yok derse ve benı kurumuna almazsa okulum gecerlı mazeret sayılıp yürütmeyi durdurmaya gidilebilir mı??

ebe38
Aday Memur
17 Kasım 2011 12:12

arkadaşlar bu bakanlığın saçma uygulamarına göz yummayın. eski yönetmelikte yüksek lisans eğitim durumu için geçerliydi ne oldu eğitim standartlarımız mı değişti de şimdi yok.çünkü herkes kadrolu herkesin eğitimden talebte bulunacağı biliniyordu.ben mahkeme açtım lisans ebelik mezunuyum. halk sağlığı yüksek lisans kazandım. daha ben ne 4 yıllığı okuyacağım üst öğrenim işte. BU YÖNETMELİK PERSONEL ENGELLEMEK İÇİN STRATEJİDİR. EĞİTİMDE 2 YILA 4 YILA BAKARSAK BU ÜLKE GERİLEMEYE DEVAM EDER.

arhes
Aday Memur
17 Kasım 2011 20:00

birisi bana yardımcı olabilir mi? :((eğitim durumundan tayinimiz çıktıktan sonra yatay geçiş yaparsak başka bir üniversiteye tekrar tayinimiz çıkar mı acaba?tayin yapmak için herhangi bir sınırlama var mı?dikey geçiş ile fizik tedavi ve rehabilitasyonu kazandım.4 yıllık.izmitte çalışıyorum.okulum denizlide.denizliye tayinimi aldırıcam.sonra marmara üniversitesine yatay geçiş düşünüyorum..kabul edilirse eğitim durumundan tekrar tayin isteyebilir miyim.?

dertli_çst
Aday Memur
18 Kasım 2011 11:41

arhes bence senın gibi suyunu cıkartan arkadaslar yüzünden tayıne sınır getırıyorlar bı sene hocalarınla konus ıntıbagını bıtırınce marmaraya gecıs yap ondan sonra dırek ıstanbula ıste.3 yıl içinde ıkı tayını hiç bı kurum kabul etmez bence:S...

arhes
Aday Memur
19 Kasım 2011 17:50

yorumunuz için tşk ederim..

dertli_çst
Aday Memur
22 Kasım 2011 08:21

birisi bize cevap verecek mi acaba???

mehmet kaş33
Aday Memur
23 Kasım 2011 15:13

ben lisans mezunu hemşireyim.tekrardan hangi lisans programını kazanırsam eğitim durumundan tayin isteyebilirim.biyoloji sağlık kurumları işletmeciliği falan olabilirmi yada başka bölümler

EXCELANCE
Aday Memur
23 Kasım 2011 15:53

Personelin sağlık ile ilgili bir alanda en az dört yıllık lisans öğrenimi gördüğünü belgelendirmesi halinde, münhal kadro olması ve öğrenim süresi ile sınırlı olmak kaydıyla, öğrenim gördüğü yere yer değiştirme suretiyle atanma talebi değerlendirilir. yorum senin :)

adn53
Genel Müdür
24 Kasım 2011 12:39

peki diyelim adam 4 senede bitiremedi okulu okul uzadı, ozamanda zorla yerine gönderiyolarmıdır sizce?

moruç
Şef
24 Kasım 2011 15:12

okuduğunuz üniversiteden her yıl öğrenciliğinizin devam ettiğini belgelendirdiğiniz sürece emekli olana kadar orda kalırsınız. okulla ilşiğin kesilmediği sürece sıkıntı olmaz

kaderblack
Memur
24 Kasım 2011 15:42

Peki herhengi bir yüksek lisans prağramı kabul ediliyor mu tayin için,

mehmet kaş33
Aday Memur
25 Kasım 2011 16:51

arkadaşlar çok saolun ama ben somut bişe isityorum.mesela şu bölümü kazanırsan eğitim durumundan tayin verirler gibisinden.yada yükseklisans yaparsan verirler gibisinden örnekler varmı bildiğiniz

dila45
Şef
25 Kasım 2011 17:00

biyoloji.benim tanıdığım bir arkadaşım biyoloji kazandı öğrenim durumundan gitti.

chemicalengineer-92
Aday Memur
29 Kasım 2011 15:59

bende bi soru sormak istiyordum bu atamda lise mezunu şoför olarak atandım diyelim bi yandan kimya mühendisliği okuyorum okuduğum şehre ankaraya tayin isteyebilir miyim aöf tıbbi laboratuvar da okuyup hastanede kimya mühendisliği yapmak istiyorum böyle bi şey mümkün mü acaba ??

Toplam 138 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi