Editörler : crops35
12345678910111213»

publisher26
Kapalı
10 Ağustos 2011 09:39

ben bi önceki sayımda çalışmıştım sorusu olan varsa cevaplarım

herkesin muhiti farklıdır kapı kapı gezip form dolduracaksınız eğer gittiğiniz kişi evde yoksa evde bulana kadar gidiyorsunuz bu akşamda oluyo belli bi çalışma saati yok yani .2 ay çalıştık biz .zor bi iş ama yapılamayacak bişey değil genelde kendi mahalleni sayarsın .başka mahallelerede verebiliyorlar .mahallesine göre grup olarak yada 2 kişi olarak gidilebiliyor.

gülten caycı
Aday Memur
10 Ağustos 2011 09:40

arkadaslar lisanslar da başvuru yapabiliyor mu bilgisi olan var mı?

publisher26
Kapalı
10 Ağustos 2011 09:41

evet enaz lise mezunu herkesi almışlardı bizim zamanımızda

10 Ağustos 2011 09:47

hmm..şimdi başvuru çok fazla sanırım..elemek için sınav yapacaklarını söylediler..

publisher26
Kapalı
10 Ağustos 2011 09:53

eleme falan olmaz yaa çünkü bu iş için cok fazla insan gerekiyor.özllike büyük şehirlerde ama küçük ilçelerde aşırı başvuru olursa belki elerler

gülbin84
Memur
10 Ağustos 2011 17:01

eylül ekimde adalet bakanlığının sözleşmeli ikm ve katip alınacağı söyleniyor,peki tüik te çalışrken diğer sözleşmelilere başvurabilrmyz kpss yle almıyo çünkü tüik,bir bilen yardmcı olrsa sevnrm

oney84
Şef
10 Ağustos 2011 18:20

ya arkadaşlar nereye başvurucaz ben onu anlamadım ya ben ordu da yaşıyorum orduya hangi kuruma götürücez mesela

esk-karakum
Şube Müdürü
10 Ağustos 2011 18:24

merhaba arkadaşlar ben eskişehirdeyim

eskişehir bolge olarak bursa ya baglı diye oraya mı başvurmam gerek bir de kafama takıldı acaba bulundugumuz şehire gore mi gorevlendiriyorlar

ah memur olsm_sevinç
Genel Müdür
10 Ağustos 2011 18:45

eylül ekimde adalet bakanlığının sözleşmeli ikm ve katip alınacağı söyleniyor,peki tüik te çalışrken diğer sözleşmelilere başvurabilrmyz kpss yle almıyo çünkü tüik,bir bilen yardmcı olrsa sevnrm

evet bende bu sorunum cevabını merak ediyorum.

bende kopyala yapıştır yaptım.

ceyda6777
Memur
10 Ağustos 2011 19:04

arkdaşlar sevinç arkdaşın ilk sayfada yayınladığı lingi tıklayın orada başvuru yapacağınız yerin adresi hangi ildeyseniz orada kayıtlı ben bugün gittim sordum henüz kimse başvuru yapmamış bizim burada fazla bana istersen kayıt yapalım hemen dediler ben arkdaşım için gittim yaştan kaybetti bana sen başvur dediler başvuru fazla yok zaten bilgisayarda hız ölçüyorlarmış ne kadar hızla yazıyorsun diye hemen alalım seni dediler sınava ben direk kpss çalışacam dedim açıköğretimde var önümde dedim işim çok arkdaşım için geldim dedim adliye sınavı yapar gibi ne hızı bu her yerde birşey çıkarıyorlar 3 ay için değmez bana isteyenler gitsin laptop vereceklermiş onunla sayıma gideceksin dediler burada başka birşey yok bence her başvuranı alırlar çünkü elemen lazım

Have
Şef
10 Ağustos 2011 19:13

arkadaşlar bana hem veri girişçi hem anketörcü alınacak dediler...yanlış bilgi mi verildi...

keyfekederolsun
Yasaklı
10 Ağustos 2011 19:21

ben bugun gırdım sınavına... ve mulakata vs... hepsıne gırdım sankı doktor alıyorlar...

unknown happiness
Aday Memur
10 Ağustos 2011 19:55

hiç kimse yazmamış klavye sınavının olduğunu yoksa sadece burda mı vardı?tüik le ilgili bir metin verip bize bunu yazdırdılar galiba hızlı yazandan alacaklar.bdn maaşıda sordum fakat bişey demediler.nasıl bir iş anlamadım

keyfekederolsun
Yasaklı
10 Ağustos 2011 20:35

klavye sınavı da oldu bızde...

ah memur olsm_sevinç
Genel Müdür
11 Ağustos 2011 23:14

keyfekederolsun

verilen metin zor mu?

deli misin nesin
Yasaklı
11 Ağustos 2011 23:17

metın vs hıkaye arkadasım ama metın kolaydı... tüik ile ilgili bir resmi yazışmaydı...

sarnatium
Memur
12 Ağustos 2011 02:21

klavye sınavı hikaye ya benim takip ettiğim çalısan yakını 6-7 kişi vardı görüşmeye gelen... 1 dakkada en az 10 kelime yazılacak diyorlar ben 27 yazdım ama benden önce yazan masallah bütün paragrafı yazmıs bu mümkünmü normalde yaklasık 14-30arası yazılmıs benim gözlemlediğim

mygren13
Memur
12 Ağustos 2011 16:15

bende başvurdum. bizim bölgede 200 kişi alınacakmış. klavye sınavı yapmadılar başvuru azdı zaten . haftasonu değerlendirip size haber veririz dediler.

sade/hayat
Şube Müdürü
12 Ağustos 2011 16:26

ank da başvurdum ayın 25 i liste açıklancakmış..bir yakınım götürdü belgeyi.ne olup biter haberm yok.

ank da başvuran yokmu.

hmanka
Aday Memur
12 Ağustos 2011 22:52

arkadaşlar benim bölge müdürlüğüm farklı il olduğu için ben fax ile başvurdum. tuık'i aradığımda bayan bu sekılde izah etti. bız de klavye sınavına tabii tutulcak mıyız. sınava giren arkadaşlar neye göre sınava girdi??

Toplam 1323 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi