Editörler : **sude**
05 Eylül 2021 22:16

brhmece96
Aday Memur

Su değiştirmeden önce eski suyun pH derecesine bakıp seçim yapılmalı yoksa tekrar alışması zor oluyor. Güncel pH dereceleri için bkz.

...

07 Eylül 2021 00:25

Ramis bey
Aday Memur
Ben çamaşır suyu kullanıyorum
07 Eylül 2021 21:18

respectiveda
Kapalı

Sak yı alıyoruz. ama Nestle tat olarak en iyisi

08 Eylül 2021 00:17

VATANUĞRUNA
Genel Müdür
A101 yada Bim den alıyorum. En ekonomik neyse o su benim için en iyisii. Musluk sıyuna muhtaç olmadığımıza da şükrediyorum. Zaten bu %5 zamlar devam ederse! Musluk suyu bize el sallıyor olacak! Forumdaki yorumlara pek ayak uydurup, ph lar, me haşlar, sertliklerden bahsetmedim gusura bakmayın.
08 Eylül 2021 00:33

VATANUĞRUNA
Genel Müdür
A101 yada Bim den alıyorum. En ekonomik neyse o su benim için en iyisii. Musluk sıyuna muhtaç olmadığımıza da şükrediyorum. Zaten bu %5 zamlar devam ederse! Musluk suyu bize el sallıyor olacak! Forumdaki yorumlara pek ayak uydurup, ph lar, me haşlar, sertliklerden bahsetmedim gusura bakmayın.
VATANUĞRUNA, 9 ay önce - Alıntıya git
Yoruma eksi veren bir memur ise; sizin tutunuz kuru, cüzdanınızın bir bölmesinde TL bir bölmesinde Euro olabilir. Şunu biliyorum ki her memur memur değildir.
08 Eylül 2021 11:42

sevilmekistiyorumben

kuyu suyu başka seçenek yok

09 Eylül 2021 15:07

pioggia11
Aday Memur

maalesef hamidiye ama değiştirip saka su almayı düşünüyorum. kuyu suyu muhabbeti huylandırdı.

09 Eylül 2021 19:49

murat_operant
Müsteşar Yardımcısı
VATANUĞRUNA, 9 ay önce - Alıntıya git

İçimi en yumuşak su etiketi en ucuz sudur. Diğerleri çok sert.

10 Eylül 2021 03:54

Ombazz
Aday Memur
Erikli, hayat falan hikaye. Munzur suyunu içen oldu mu ? En kaliteli sudur Munzur ..
10 Eylül 2021 20:00

ellek80
Aday Memur
Ellek suyu içiyoruz. Suyumuz meşhurdur. Hastalıklara iyi geliyor bana
10 Eylül 2021 22:06

tapudamobbing
Aday Memur

Munzur su ph 8.22 ama batıda pek bulunmaz

11 Eylül 2021 00:21

Akoronavirus
Aday Memur

Bazı suların ph'ları ;

durusu : 7.30

zambak : 6.5

anzer : 7.7

asya : 6.8

Nedir bu ph ? Neden farklı ? Kaç olmalı ?

berfin*meb, 11 yıl önce - Alıntıya git
Vücud metabolizması ve sindirim sonucunda oluşan çoğu kimyasal reaksiyonlar asidiktir ve bu hücreleri yıpratır. O sebeple bazik sıvı ve yiyecekler tüketmek vücuda yardımcı olur.
25 Ocak 2022 23:10

berfin-meb
Müsteşar

Çay ve yemek yapmak için en uygun sulardan AOÇ Elmacık alıyordum..

Başlarda iyiydi ama son zamanlarda su ısıtıcısının dibinde öyle büyük bir kireç bırakmaya

başladı ki..Zamanla insanın böbreğinde taş oluşturur.. Artık kullanmıyorum..

Reklam yapmıyorum.. Sadece gözlemlerimi söylüyorum..

Konunun başlarındaki bilgileri okuduysanız herkesin farklı suya ihtiyacı olduğunu belirtmiştim..

Birine iyi gelen su başkasının sağlığı için iyi olmayabilir..

Bu kriterleri ve sağlık durumunuzu göz önüne alarak suyunuzu seçiniz..

28 Ocak 2022 09:47

Metalik-Siyah
Aday Memur

beysu içiyoruz, tabiki de ucuz olduğu için, o bile 17 lira oldu

18 Şubat 2022 00:15

kırpidesii
Memur
Beyler, "pH değerinin yüksek olması iyidir" cümlesinden kaçın. vücudunuzdaki ph değerinin ihtiyacına göre bu durum değişir. İhtiyaç fazlası her şey zararlı da olabilir.
26 Mart 2022 22:17

melisuzuner
Aday Memur

hamidiye suyu.. hem tadı çok güzel hem fiyatı gayet makul..

Toplam 96 mesaj