Editörler : Lanet
09 Ağustos 2011 23:07

REGAL mi? Aman Aman Sakın !!!

Aman arkadaşlar evinize sokmayın bile bu markayı !!!

Çamaşır makinasını aldık kazara o da ne öyle bir kalitesizlik olamaz ! 1 sene geçmeden her bi tarafından su gelmeye başladı,kazanla kapak camı arasındaki mesafe o kadar çoktu ki arasına herşey kaçıyordu,işçilik sıfır garanti desen garanti değil ,ürün 100 de 100 kulanıcı hatalı olmamasına ragmen para alıp yapıyorlar .

Biz yandık siz yanmayın iyi forumlar ....

devlet-memuru
Kapalı
11 Ağustos 2011 02:33

dost tavsiyesi.... markadan, kaliteden,garentiden şaşmayalım..fransızların söylediği gibi (uçuz mal alacak kadar zengin deyilim...birde atalarımızın dediği gibi..uçuzdur vardır bir illeti...pahalıdır vardır bir sebebi.....

ankarasinop
Kapalı
11 Ağustos 2011 10:35

hani reklamda aynı kalite , marka farklı diye millete empoze ediyorlardı..

embrace
Memur
12 Ağustos 2011 14:14

bizde bin pişman olduk regal çamaşır makinesi aldık.içinde su bırakıyor.Alttan pompayı açıyoruz bu sefer ortalık su oluyor.ucuzdur diye aldık.750 ye almıştık.hatta dedik 1 sene sonra bozulsa atarız yine alırız ucuz ya.1 ayda bozuldu.tüketici hakem heyetine gittik karşı taraftan cevap bekleniyor.bu iş uzar da uzar 1 sene sonra hakkımı alsam ne ben 1 sene mağdur olmuş olacağım.teknik serviside usulsüz yapması sebebiyle maliye ye şikayet ettik.sakın almayın.

hasret.
Kapalı
12 Ağustos 2011 19:09

Ya bu reklamların hepsi abartı ötesi, neden adam gibi reklam yapmıyorlar, öyle bir reklamını yapıyorlar ki sanırsın mükemmel, sağolun tecrübelerinizi paylaştığınız için, almayı düşünenler olursa hemen uyaracağım.

UMAROV
Kapalı
13 Ağustos 2011 00:19

Regal yanılmıyorsam Gaziantep malı.Tıpkı Yumatu,Orient,Trident gibi.

sinifcii
Şube Müdürü
17 Ağustos 2011 14:24

ben regal bulaşık makinsaı aldım 1 senedir sorunsuz kullanıyorum ama çamaşır makinası gibi sürekli çalışan hareketli parçası çok olan eşyalarda kaliteli bir şey almak daha akıllıca sanırım

200570050
Şef
17 Ağustos 2011 14:45

kuşun aklı ile müşterisi olmayanın aklını bir tutan reklamı görünce direk almamaya karar verdim zaten...

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi