Editörler : ayşegül bgm

gokceturker
Aday Memur
11 Ağustos 2011 22:33

:((( şuan ağlamak istiyorumm 10 senedir bekliyorum azbiraz puan aldım die şu yapılana bakın neden geçmiş atamalarda onların adı geçmiyodu ya onlar sağlık memuru olarak geçmiyolar ki tamam 2031 bunları diyo olabilir ama sağlık memuru deniyomuki onlara çıldırıcam Rabbim gör bizi :((( sağlık memuru olarak geçmedikleri için atansalarda işe başlıyamazlar da deniliyo neye inancağımızı şaşırdım !!!!!!!

semfu
Memur
12 Ağustos 2011 07:57

Arkadaşlar ben ankarada yaşıyorum ve eşim bu işi araştırmak için sağlık bakanlığına gitti.Onlarda 4-b li personel bölümü var.altındağ kaymakamlığının orda.Orda bulunan bölüm sorumlusu ile yaptığı görüşmede bunun yeni bir şey olmadığını daha önecede başvurabildiklerini söylemiş.Ayrıca sadece tıp sekreterlerinin başvurabildiklerini beyan etmiş.Yani puanların aşağıya düşme olayı geçen alımlarla aynı olcak.Herkese hayırlı uğurlu olsun şimdiden.

12 Ağustos 2011 08:45

semfu arkadaşım inşallah dediğin gibidir.,ama bunca yıl 35 38 olan kod şimdi ise 2031 olarak değişti.bazı anlaşılamayan şeyler var.,umarım yetkililer bir açıklama yaparlar.,

esoke
Aday Memur
12 Ağustos 2011 09:09

hiç bişi anlamadım bu alımlardnn ..tercih yaptım artık..bu saatten sonra yapck bişi ykk..herks için hayırlısı...

12 Ağustos 2011 09:29

esoke arkadaşım senin puan ve bölm neydi söylr msn.,inşallah hayrlısı tevekküle devam.,

elif00
Aday Memur
12 Ağustos 2011 09:46

arkadaşlar bırakın yapsınlar tercih ticaret lisesinde tıbbi terminoloji,anatomi,fizyoloji vs dersmi gördülerki sağlık kuruluşlarına atamalrı olcak hadi oldu diyelim kim çalıştırır onları yaaa zannetmiyorumki sağlık okadar ayaklar altına alınsın...

esoke
Aday Memur
12 Ağustos 2011 09:53

ortaöğretm tıbbi sekreter (sağlık meslek)...puan da 74.600

apsolut18
Memur
12 Ağustos 2011 10:51

arkadaşlar sağlık degişim sene mesajımı gönderdim sorunlarımızı anlattım(görev tanımımız için ilk defa mahkemeye başvuru yapmışlardı) sizlerden ricamızda budur anadolu tbbi sekreterler dernegine de yazdım yarından sonra daha da güncel ve aktif olmamız gerekir diye düşünüyorum.

12 Ağustos 2011 11:07

esoke arkadaşım benden iyisin terchlerini nereye yaptın benm 73,31

esoke
Aday Memur
12 Ağustos 2011 11:10

d.bakır merkz ilçe ve çevreleri..

sirkatibi
Aday Memur
12 Ağustos 2011 12:21

Bakanlığın uyguladığı bu saçmalık tüm tıbbi sekreterlere yapılmış bir hakarettir.

fth uuu
Daire Başkanı
12 Ağustos 2011 14:09

Bu konuda bütün tıbbi sekreter arkadaşları duyarlı olmaya davet ediyorum. Sağlık Bakanlığının bu saçmalığı yüzünden çok sayıda Sağlık Meslek Lisesi mezunu Tıbbi Sekreter boşta kalacak. Acilen girişimde bulunmak gerekiyor.

Arkadaşlar AKİM, BİMER, Sağlık Bakanlığı Bilgi Edinme, OSYM Bilgi Edinme, Memurlar.Net Haber Gönder, Sağlık Sendikaları ve Tıbbi Sekreterler Derneği ile iletişime geçelim. Gerekirse sendika avukatlarından bu konuda görrüş alalım. Bu haksızlığı ortadan kaldırmamız lazım. Kimse okuyup geçmesin. Herkes üzerine düşeni yapsın.

12 Ağustos 2011 14:14

evet arkadaşlar bugün bize yarın hemşire att laborant rontgen bölümlerine tercih yaparlar lütfen tanıdık iyi bir avukat bilen varsa işlemi başlatsın eminim her konuda ts ler bizler desteğimizi eksik etmeyiz.,

sueda050
Aday Memur
12 Ağustos 2011 15:05

memurlar net lütfen tıbbi sekreterlerin maduriyetini ana sayfada duyurun bu ne ya 11 yıldır bekliyorum tam ümitlenmişken yine hayallerimiz suya düştü

semfu
Memur
12 Ağustos 2011 18:52

Arkadaşlar sadece büro yönetimi ve sekreterlik bölünün tıp sekreterlik mezunları başvurabiliyor.bu olay ocak alımlarındada olmuş ve tercih yapmışlar.Yeni bir olay değilmiş.Biz sadece yeni uyandık burda nitelik kodunun içinde yazılı görünce.Ama olayının net içeriğini alım sonuçları açıklanınca daha iyi net anlayabiliriz.şu an aslında tam bir muamma var.Çünkü tam olarak burdaki arkadaşlar ne kadar tıp sekreteri mezunu var onu bile bilmiyoruz.Hakkımızda hayırlısı olur inşallah.Bizde çok uzun zaman oldu bekliyoruz atanmayı.

siyahmenekşe
Daire Başkanı
13 Ağustos 2011 00:26

BU LANET BÖLÜMÜ SEÇTİĞİM GÜNE LANETLER OLSUN !!!!

*MİNAS*
Şef
13 Ağustos 2011 14:30

zaten tıbbi sekreterlerin gerçek emeği taşeron firmalar sayesinde bakanlığında desteği ile yıllardır sömürülüyor. bide üstüne üstlük tıbbi sekreterlik kursları açıp bizim yıllarca aldığımız eğitimi hiçe sayarak 3 ayda eline sertifika veriyorlar. artık sağlık bakanlığıda elinden gelen engeli koyuyor. umarım artık sağlık bakanlığının bu saçma uygulamaları düzelir. atanmak sorun atandıktan sonra sorun hiç bitmiyo...

teknisyenmiş
Şube Müdürü
13 Ağustos 2011 16:10

arkadaşlar ösym alan kontrolü yapması için facebookta kurduğumuz guruba hepinizi bekliyoruz

işte link

http://tr-tr.facebook.com/groups/160258724049817/

emirsude
Aday Memur
13 Ağustos 2011 16:41

sağlık bakanlıgının sitesinde orta öğretim tıbbı sekreterlere yapılan bi haksızlık vardiyebi yazı var oyazıyı buraya taşıya bilirmisiniz. rica etsem iceriğini okuyamıyorum.

13 Ağustos 2011 20:47

arkadaşlar,bende önlisans büro yönetimi ve sekreterlik bölümü bitirdim ama büro yönetimi(tıp sekreterliği)diye bir bölüm görmedim önlisans büro yönetiminde böyle bir bölümün olduğunu da zannetmiyorum aslında büro yönetimi tıp sekreterliğini okuyunca şaşırdım böyle bir bölüm var mıdır diye acaba diyorum yanlış mı yazdılar liselerinde var mıdır bilmiyorum açıkçası eğer büro yönetiminin içerisine tıp sekreterliğini katmamış olsalardı bizde tercih yapacaktır buda bizim için çok güzel olurdu..

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi