Editörler :
12 Ağustos 2011 16:55   

Çamaşır yıkama toplarından kullanan var mı?

Arkadaşlar, çamaşır yıkama toplarından kullanan var mı, bu konuda ne düşünüyorsunuz? İnternette çok farkılı sitelerde ve farklı fiyatlarda mevcut, tam almak üzereydim ki Kanal 7'de bir reklam gördüm ve o reklamda Türkiye'deki tek patentli ününün "NANOMATİK" olduğu ve sadece yeşil renkte üretildiği söyleniyor, bu durumda değirleri çakma mı? Ve orjinal olduğu söylenilen bu ürünü deneyen var mı?

12 Ağustos 2011 19:02

hasret.
Kapalı

Merakla takip edeceğim bu başlığı, ben de az kalsın memurfoninden alacaktım ama sonra düşündüm o kadar ucuz olması imkansız olurdu, 3 yıl boyunca çamaşır deterjanına para vermeyeceksin, yumuşatıcıya para vermeyeceksin ve o fiyata alacaksın :SSS Kullanan varsa beri gelsin, aydınlatsın bizi.

13 Ağustos 2011 13:28

sedatk28
Şube Müdürü

arkadaşlar bu sistem mıknatıstan ibaret bence bir şeye yaramıyor, makinenin içinde boş gürültü yapıyor....

13 Ağustos 2011 13:32

cenkaslan
Memur

kullanan varsa bilgilendirse sevinirim

13 Ağustos 2011 13:40

bashol
Daire Başkanı

internet üzerinden bi satış firmasında çalıştım geçen sene...o toplardan çok kakaladım müşterilere söylimmm....;)başka bi laf dememe gerek yok heralde...

13 Ağustos 2011 14:04

bizimselim
Genel Müdür

Bende sadece içinde mıknatıs var biliyorum.

13 Ağustos 2011 14:46

mceliker
Şube Müdürü

taklitleri çoktur mutlaka. ama önemli olan orjinalinin işe yarayıp yaramadığı. bende merak ediyorum.

13 Ağustos 2011 15:07

bashol
Daire Başkanı

http://www.topshop.com.tr/manyetik_camasir_toplari-74416-1378-pc.html?main=allproducts&ils=10&irp=122&pcs=2

Ürünü burdan inceleyebilirsiniz...

TOPSHOP firması tv ve internet üzerinden satış yapan firmaların bu alanda piridir...ürünlerinin hiçbiri taklit değildir...

Bu işin sırrı reklamı mükemmel bir şekilde müşteriye sunup pazarlamaktır...

Ama çok miktarda satışı olmasına rağmen sürekli şikayetle geri iade alınmaktadır...memnun olan müşteri duymadım...

13 Ağustos 2011 16:09

fragman44
Kapalı

memurfonide satılan toptan sipariş vermiştim geldi denedik bizimkiler şimdilik memnunum zaten 13 tlye falan geliyo..

13 Ağustos 2011 16:25

fatih0333
Memur

annem aldı reklama güvenerek ama tam bir fiyasko. çamaşır suda islanıp ayen çıkıyor hiçbir faydsı yok diyor.

şimdi bir kenarda duruyor .

13 Ağustos 2011 16:44

pınar polat
Daire Başkanı

buna benzer bişi benim halam kullanıyor o çok memnun ama 4 yıl önce falan almış makinamda hiç bir sorun yok diyor ve çamaşırlar çok güzel kokuyor

13 Ağustos 2011 17:04

nisan8227
Genel Müdür

bende internet üzerinden sipariş verdim,pazartesi gelecek denedikten sonra düşüncelerimi paylaşırım.eğer iyi sonuç almazsam tek tesellim çok para ödememiş olmam olacak.

13 Ağustos 2011 17:42

club_life
Müsteşar Yardımcısı

10 yıldır kullanıyoruz başka marka sanırım yeşil mıknatıslı dayım satmıştı pzwnk kandırdı diye bize laf demiştim ama makinanın dışı bozuldu içi daha canavar deterjan vs normal konuluyo ama makina ömrü uzuyo bende anlamadım ama faydası oluyo bu son çıkanlar deterjan istemez diyo ama onları bilemem

13 Ağustos 2011 23:57

k21715
Aday Memur

aslında üzerinde durulacak çok ciddi bir konu çünkü milyar doların döndüğü bir deterjan yumuşatıcı kireç çözücü pazarına tam bir darbe vatandaş içinde iyi bir tasarruf olur tabiiki

söylenenler doğruysa...

14 Ağustos 2011 00:40

xgma3t
Kapalı

yahu plastik top nasıl temizler çamaşırı anlamış değilim kullananlar görmüşler mi kirli şu çıkıyor mu boşaltırken makineden

14 Ağustos 2011 00:41

sonamo
Aday Memur

Merhabalar yazılarınız okudum, çamaşır topu konusunda kimse net bişey diyemiyor galiba ama ben siparişini verdim www.nanomatik.com.tr ürünün resmi sitesinden alıyorum elime 17 ağustos gibi gelecek ve kimsenin örneği olmadan deneyip gerçek merak edenlere bilgi vereceğim.Tabiki beklentimiz ürünün söylendiği gibi çıkması parası ziyade vücut sağlığı ve çevre için dost bir ürün olur inşallah.Yakın zamanda testi ilgilenenlere söylicem.

14 Ağustos 2011 00:47

yasminum
Şef

deterjan alternatifi bi şeylere mutlaka ihtiyaç var. her yer kimyasal oldu ama bana pek inandırıcı gelmiyor bu toplar.

burda da bi yorum var. satan firmalara tazminat ödetmişler.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=21578002

14 Ağustos 2011 01:02

UMAROV
Kapalı

Milletimizin içinde NANO geçen şeylere amma meraklı..

14 Ağustos 2011 03:03

hidayet_17
Memur

2 aydır annem kullanıyor nanomatik...çok memnun... deterjandan bile daha iyi olduğunu söylüyor...ama yumuşatıcı özelliği yok gibi..

14 Ağustos 2011 03:10

ankaralım
Şef

merhabalar,

2002 yılında bende böyle bir çamaşır topu aldım ama yıkama amaçlı değil kireç önleyiciydi

o gün bugündür de çamaşır makinesinde kireç sökücü ve kalgon kullanmadık.

geçen sene arka kasnaktaki kayış koptu merak edip tamburu da açtırdım,

inanmazsınız kireçten eser yoktu, sadece 1-2- mm lik bir kireç tortusu belli belirsiz vardı

alırken de işyerindeki satan arkadaşı kıramadığım için kazıklandığım hissiyle almıştım

ama o top gerçekten kireci önledi

bu satılanlar nasıldır bilmem ama bizim aldığımız top yeşil renkte ve içinde metal şeritler var (deliklerinden görülüyor)

14 Ağustos 2011 10:34

xgma3t
Kapalı

kirli su akıtıyor mu

Toplam 108 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?