Editörler : supporters.
10 Eylül 2011 19:45

Gelir uzm. yrd.lığı becayiş hk.

Arkadaşlar İStanbulda 5 yıl zorunlu olanlara bi nevi umut oldu..K.Maraş,Antep,Adıyaman,Adana,çevre iller afyon denizli mugla alanya antalya ve çevre illerden istanbula becaiş düşünenler mesaj atsın hemen..:)

kenan82
Şef
10 Eylül 2011 22:29

mersin tarsustan istanbul düşünenler özele mesaj atsın karşılıklı yer değiştirelim

teoman820
Aday Memur
11 Eylül 2011 12:15

izmirden istanbula gelmek isteyen olursada değişebiliriz.

tanselbelge
Kapalı
12 Eylül 2011 01:40

merhaba arkadaşlar bu başlık ileriki günlerde cok önemli olacak bu bizim için bir fırsat istanbula gelmek ve gitmek isteyenler için tek

yol gözüküyor 5 yıl içinde, lütfen birbirimize yardımcı olalım teşekkür ederim şimdiden: ısparta, antalya, afyon, burdurda bulunan arkadaşlar ile istanbulu değişebilirim.

miss_jugde
Müsteşar Yardımcısı
12 Eylül 2011 08:27

günaydın herkese... .bende yeni ilanı bekleyenerdenim. neresi olursa tercih edeceğim çünkü nişanlım tsk mensubu. onun hazıranda tayını çıkacağından bende eş durmu ataması isteyeceğim. göreve yeni başlayacağım için 45 yıl şartı eş durmunu etkilermi bilemiyorum.

ama ozamana becayiş için hazırım bende:)

karmakar
Yasaklı
12 Eylül 2011 09:45

Kayseri verilir

canalicanali
Aday Memur
12 Eylül 2011 10:25

arkadaşlar uzman ile uzman yardımcısı arasında da becayiş olabilecek mi bilgisi olan var mı ben istanbul dayım amasya ile becaiş yapmak istiyorum

dilekc41
Şef
12 Eylül 2011 11:34

arkadaşlar belki yeri değil ama size bir sorum olacak. yeni guy alım sınavı ne zaman yapılacak bir bilginiz varmı alınacak kişi sayısı falan duydunuz mu?

mutadis - mutandis
Aday Memur
12 Eylül 2011 12:52

Ankara ya da Kayseri de olupta İstanbul isteyenlerle becaiş yapılır.

12 Eylül 2011 13:01

bursa dan istanbula gelmek isteyenler varsa iletişime geçebiliriz

edemir86
Aday Memur
12 Eylül 2011 21:03

izmirden istanbulda gelmek isteyen varsa özelden msj atsın arkadaşlar nişanlım izmirde biran önce gitmek istioyoruuummm:)

kaptan_46
Şef
12 Eylül 2011 21:26

karmakar,özelden mesaj attım beklıyorum cevabını.

maliyeci35
Aday Memur
12 Eylül 2011 22:47

arkadaşlar izmirden istanbula geçmek isteyenler özelden irtibata geçebilir.

merghat
Şef
12 Eylül 2011 23:15

Yeterlilige tabi olmayanlarla da yapilabiliyor mu becais? Birde de benimle degisen direkt benim daireye mi gelecek yoksa istanbulda herhangi bir daireye mi?

burakc
Aday Memur
12 Eylül 2011 23:17

Ankaradan istanbul'a gelmek ısteyen varsa ozelden ulassın :)..gercı ıstanbula gelmek ısteyende pek olmaz ama bulundugum bırım ıtıbarıyle fazla mesaı alıyorum ;) her ay cıft :)..

uludağ86
Aday Memur
13 Eylül 2011 11:31

selam arkadaşlar,

Bursadan istanbul'a geçmek isteyen arkadaşlar mesaj atabilir.

Toruk Macto
Aday Memur
14 Eylül 2011 14:37

GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI GELİR UZMANLIĞI YÖNETMELİĞİNDE

DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK

MADDE 5 ? Aynı Yönetmeliğin 17 nci maddesinin dördüncü fıkrası aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

?(4) Giriş sınavı duyurusunda atanılacak yerlerin belirlenmiş olması halinde, atanılan yerlerde beş yıl süreyle çalışılması zorunludur. Bu sürenin hesabında, fiilen çalışılmayan sürelerden yalnızca yıllık izinde geçirilen süreler fiilen çalışılmış sayılır. Bu süreyi doldurmayanların kurum içi nakilleri yapılmaz. Ancak, göreve başladıktan sonra özür halleri ortaya çıkanlar ile karşılıklı yer değiştirme suretiyle atanma isteminde bulunanlar, atanmak istedikleri yerlerde hizmetlerine ihtiyaç duyulması kaydıyla, bu süreyi tamamlamadan durumlarına uygun yerlere atanabilirler. Özür halleriyle ilgili olarak, 19/4/1983 tarihli ve 83/6525 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe konulan Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmeliğin bu husustaki hükümleri uygulanır. Atanılan yerde beş yıl süreyle çalışma zorunluluğunu doldurmamış uzman ve uzman yardımcıları karşılıklı yer değiştirme talebinde bulunabilir. Karşılıklı yer değiştirme talebinde bulunan kişilerin atamasının yapılması halinde sonradan vazgeçme talepleri dikkate alınmaz.?

kenan82
Şef
14 Eylül 2011 22:03

mersin tarsus adanadan istanbul düşünenler özele msj atabilir

fatem54
Aday Memur
15 Eylül 2011 09:05

arkadaşlar ben istanbulda çalışmaktayım.becayiş ilanı verdim.düzceye ya boluya gitmek istiyorum ilgilenenler varsa benimle irtibata geçebilirmi.becayiş ilanı verdim.bilgilerim orada yazılı

ferooooo
Aday Memur
15 Eylül 2011 19:22

istanbul'da calisiyorum,izmir'den bir arkdas bulabilirsen acik cek sunucam...

geliruzmn
Aday Memur
15 Eylül 2011 21:54

istanbulumu çok özledim. izmirdeyim nasıl olacak bu becayiş işi bilen var mı?

Toplam 562 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi