Editörler :
12 Eylül 2011 14:43   


Gittigidiyor sitesinden alışveriş yapmanın sıkıntıları...

hangi sitelerden uzak durmayı tavsiye edersiniz?

12 Eylül 2011 22:58

marie antoinette
Kapalı

gittigidiyordan uzak durmanızı tavsiye ederim.Satıcılar bireysel çalışıyorlar ve gelecek ürünün orjinalliği ya da fotoğrafının aynısı olması sıkıntılı oluyor.

Ödeme konusunda güvenilir çünkü siz onay verene kıadar para gg havuzunda tutuluyor ve satıcıya sizin onaydan sonra aktarılıyor ama yine de beğenmezsen orjinal çıkmazsa ürün gönderdiğinizde siz karşılıyorsunuz ödemeyi satıcı ile yazışma(kaba insanlar da çıkabiliyor bazen) vs.. sıkıntı oluyor.

birkaç kere gg den ürün aldım ve sonuç hep hüsrandı hem benim hem arkadaşlarım için...

13 Eylül 2011 13:43

hakanvhki
Aday Memur

haksınız aslında kardeşim tepsi almıştı, "gümüş tepsi" diyerek satışa sunulmuş, ürünün kulp kısmı gümüş değildi. belirtilebilirdi kulplarının gümüş olmadığı.

18 Eylül 2011 15:22

dejavuyg
Yasaklı

Kredi kartınla değil sanal kartla alışveriş yapmanı öneririm. Limiti küçük tut. için rahat olsun. Kredi kartınıda internet üzerinden alışverişe kapat derim...

20 Eylül 2011 13:34

isotmaile
Aday Memur

gittigidiyordan alışverişte veya ödemede sıkıntı olmaz ben defalarca yaptım hatta alıp iade ettiğim deoldu.

20 Eylül 2011 17:12

musicteacherVAN
Şef

....

25 Eylül 2011 09:20

mehmet yaran
Memur

gitti gidiyordan değişik zamanlarda farklı 3 ürün aldım.Aldığım ürünler tatminkardı.Ancak hiçbir ürünün FATURASI yoktu.Mail attım,sonuç alamadım.Ürünlerin faturası olmadığı gibi garanti belgeleri de onaylanmamış..

25 Eylül 2011 12:36

givenchy
Kapalı

gittigidiyor'da çok satış yapmış, olumlu oy oranı % 99 ve % 100 olan satıcıları tercih ederseniz pek sıkıntı olmaz. mal gelip de siz onay vermedikçe satıcının hesabına para aktarılmıyor.

25 Eylül 2011 13:18

athlon
Aday Memur

bende birkaçkez gittigidiyordan ürün aldım

ürünlerde sıkıntı yoktu yalnız son alışverişimde ürün elime kargodan kaynaklanan sebeple sanırım baya geç ulaştı ve ben ürünü görüp onay vermeden süre doldu diye benim onayım dışında parayı ödediler.o tarihten sonra birdaha gitgidiyordan alışveriş yapmadım.iyiki üründede sorun çıkmadı.

25 Eylül 2011 14:26

yurtmandeniz
Şube Müdürü

7-8 senedir kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım site kaynaklı. Bir keresinde kendi hatamla ürüne onay verdiğimde bile siteye haber verip kendi hatamı düzelttirebildim. Site yönetimi son derece profesyonel, satıcılar ise türlü türlü...

25 Eylül 2011 14:54

...morlale...
Müsteşar Yardımcısı

9 ürün falan aldım gittigidiyor'dan. sonuncuda sıkıntı yaşadım sadece. fotoğraftaki ürünün aynısı gelmedi. satıcıya yazdığım halde cevabı çok geç aldım. neymiş 14.00'ten sonra okuyormuş mesajları :S o da bütçemi sarsacak bir şey olmadığı için razı oldum onayladım alışverişi. satıcının geçmiş alışverişleri çok önemli. onu gözden kaçırmayın derim.

25 Eylül 2011 15:33

onurtomba
Aday Memur

Arkadaşlar bende bir kaç kez gittigidiyor sitesinden alışveriş yaptım, son iki alışverişimde elektronik cihaz aldım. ürünlerini hemen kullanmadım, sonradan problemli olduğunu fark ettim. Satıcıya mesaj attım fakat hiç bir türlü geri dönüş almadım. Gitti gidiyora sorunu aktardığımda, biz satıcıya sıkıntınız aktardık, sizinle irtibata en kısa sürede geçecek denildi. ama üzerinde 6 ay geçti herhangi bir hareket yok.. Şiddetle gittigidiyoru tavsiye etmiyorum.

Yaklaşık 8 yıldır hepsiburada.com sitesinde alışveriş yapıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bir problem durumunda karşınızda muhattap buluyorsunuz. tavsiye ederim.

25 Eylül 2011 15:34

djalper
Şef

Hayırlısıyla bende bu hafta bir alışveriş yapmayı düşünüyorum bakalım.Sonucu buraya sizlere aktarırım (gittigidiyor) Arkadaşların dediği gibi satıcının geçmiş alışverişleri çok önemli.

25 Eylül 2011 19:52

turkcemızzz
Yasaklı

sıkıntı şu urunu satarken bı ucret alıyor satılınca alıyor ve oranları cok yuksek

25 Eylül 2011 21:14

cCc SarduRcCc
Aday Memur

2 kere alışveriş yaptım. birincisinde bi saat aldım g.g.dan. sanki internettenkiden daha fazlası gelmişti.saaat o kadar güzeldi. yakın zamanda da bi gözlük aldım. gözlük geldi ancak şu iki yana açılan kanatları açıllmıyordu. azıcık daha zorlasam kırılacaktı. satıcıya mesaj attım diyor sorun değil. makine yağı al vidalı yerlere sür geçer :DD dedim dalgamı geçiyorsun amma da pişkinsin. lafı uzatma o zaman gönder paranı iade edeyim dedi. seni şikayet edecem dedim ve senin profiline iyi şeyler yazmıyazcam haberin olsun dedim. iki gün sonra baktım parayı hesabıma yatırmış ve gözlüğü çöpe at diye mesaj göndermiş. velhasılı ürün alacağınız satıcının profilini inceleyin. yorumlar size fikir verecektir.

25 Eylül 2011 21:53

nicksizman
Aday Memur

Gittigidiyor sitesini kullanmasını bilirseniz 10 numara bir site. çünkü piyasada bulamayacağım cogu ürünü oradan buluyorum. hemde piyasanın cok düşük fiyatlarda.

25 Eylül 2011 22:10

agent24
Aday Memur

arkadaşlar alışveriş yaparken çok dikkat etmeniz gerekir.. sanal kredi kartı kullanıyorsanız, bilgisayarınızda güvenlik paketi antivirüs kullanıyorsanız, satıcının yorumlarını ve satış yüzdesinin % kaç olumlu olduğuna dikkat ediyorsanız hiç bir problem yaşamazsınız.. ben yüzlerce alışveriş yaptım donuma kadar herşeyi ordan alıyorum hiçbir sıkıntıda yaşamadım.. şunuda söyliyim önümüzdeki bi kaç yıl içinde internet esnafın işini bitirecek.. alışveriş mağzasına gidiyorum seve seve alacak diye bi dünya fiyat çekiyorlar aynı marka ve kalitede ürünü netden yarı fiyatına taksitli buluyorum.. herkese tavsiye ederim..

25 Eylül 2011 22:12

ortadogu"
Kapalı

gittiyor, trendyol, markafoni..bunlardan çok defa ürün aldım ve şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşamadım..

25 Eylül 2011 22:50

ali baba 23
Şube Müdürü

bende burdan alışveriş yaptım yanı gittigidiyor dan bana bankadan 01 ıle 99 arasında bır rakam bankana gıt al dedıler bankaya gıttım kımse bana boyle bır rakam veremedi...3 çift ayakabı aldım ılk 2 sı geldi 3 .de bana bankadan bu rakamları alın dedıler bende gıttım boyle bırsey yok dedıler 3. ayakabı gelmemesıne ragmen şu an kredi kartımdan her ay kesılıyor ve yetkılı kımseye ulaşamıyorsun...

25 Eylül 2011 23:25

ulash
Genel Müdür

Gittigidiyor ile bugüne kadar 30 a yakın işlem yaptım, hiç bir problem yaşamadım.

25 Eylül 2011 23:42

sahi1453
Aday Memur

www.ekostand.com güvenli-sıkıntısız

Toplam 53 mesaj
 
ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?