Editörler : hopaliSafak Vaktii
14 Eylül 2011 00:04   


Kapalı
bakırköyde en iyi kpss kursu

arkadaşlar bakırköyde dersaneye gıtmek istiyorum.murata iyi diyorlar bunun dışında hangi dersaneler iyi

10 Ağustos 2012 19:11

AkinTopuz13
Aday Memur

yaklaşık 5 gündür tüm dersaneleri dolaşmış biri olarak tereddütsüz Beyazkalem derim. En mantıklı bilgiyi oradan aldım ayrıca eğitim bilimlerinde 6 farklı hocayla çalışmaları ve heran dersanede eğitim bilimlerinden soru çözecek etüt hocalarının bulunması bana çok cazip geldi. Bakırköy'de bulunan diğer dersanelerde en popüler diyeceğiniz ikisine geçen yıl arkadaşlarım gitti. Parayı çöpe attıklarını söylüyorlar. Ekmekleriyle oynamamak için isimlerini vermek istemiyorum. Beyazkalemin yayınlarını da çok beğeniyordum zaten.

11 Ağustos 2012 00:12

acikpss
Aday Memur

AkinTopuz13 ben de senin dediklerinden etkilenip bugün Beyazkaleme kayıt yaptırdım. Ben haftasonu sabah gurubuna kaldoldum. Şu sabah dokuzda başlayana sen hangisine kayıt yaptırdın?

11 Ağustos 2012 01:36

puccinia
Şef

bu sene istanbul kariyer bakırköy şubesı öğrencısıydım. gidilecek dersanelerı bılmıyorum fakat kesınlıkle gıdınmemesı gerekenler arasında dıyebılırım

11 Ağustos 2012 15:47

dursunDUR
Aday Memur

Evet ben de İstanbul Kariyer ve İhtiyaçla ilgili kötü şeyler duydum Murat, Beyazkalem ve Tasarı arasında gitgel yaşıyorum bu dersanelerle ilgili fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.

11 Ağustos 2012 15:50

ahmetgnay889
Aday Memur

tabikide başarı akademi kesinlikle tavsiye ederim

11 Ağustos 2012 15:56

dursunDUR
Aday Memur

ahmetgnay889 lütfen reklam yapmayın hayatımızın sözkonusu olduğu böylesine önemli bir sınavda bir yılımızı daha heba etmek istemiyoruz. Gerçekten bahsettiğiniz dersaneye gittiyseniz gerekçeleriyle birlikte neden gitmemiz gerektiğini yazınız yok dersane personelinden biriyseniz başka yerlerde reklam yapınız.

12 Ağustos 2012 01:03

sakizdamla
Aday Memur

İhtiyaca gitme de nereye gidersen git. Ben geçen yıl ihtiyaca gittim disiplinsizlik adına herşeyi bulabilirdin. Muharrem diye bi adam vardı hepimize yürüyen dolar gibi bakıyordu. Ders saatlerinden nasıl kısarım masrafları nasıl kısarım diye düşünüyordu. Bu adam bu da yetmiyormuş gibi Öğrenme dersimize geldi. Konuşmadan aciz adam ders anlatmaya çalışıyordu. Haklarını yememek lazım Emrullah hoca ve Rıza hoca çok iyiydi ancak o ikisiyle de bahar gelmedi. Biz bu şikayetlerimizi dersaneye de ilettik ancak Muharrem dersanenin ortaklarından olduğu için kendini kovacak ahli yoktu. 1 yılınızı heba etmek istemiyorsanız sakın ihtiyaca gitmeyin. Murat'a giden arkadaşlar vardı ufak tefek sıkıntılara rağmen memnundu oraya gidebilirsin. Beyazkalemle ilgili olumlu ve olumsuz hiçbirşey duymadım o yüzden araştırıp gidebilirsin.

12 Ağustos 2012 01:18

gneuur
Aday Memur

merhabalar benim bölümüm edebiyat sınavdan 85 aldım bu sene formasyon yeni aldım başarı akademi deydim ve eğitim bilimleri ve matematikten hiç bir bilgim yoktu dershaneden gerçekten çok memnundum hocalar iyi idi tabi aksayan bir kaç bir şey vardı ama aldıkları para helal olsun sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplaya bilirim diğer dershaneleri pek fazla bilmiyorum

12 Ağustos 2012 02:28

Mnt44
Aday Memur

bende yedııklım ıstç karıyere gıttım cok pişman oldm paramla rezıl oldm kesınlıkle tavsıye etmıyrm.paramda senem de boşa gıttı

13 Ağustos 2012 12:33

AkinTopuz13
Aday Memur

acikpss hocam ben beyazkalemde haftaiçi sabah gurubuna kayıt yaptırdım. Ancak bi başka arkadaşım haftasonu sabah dokuz gurubuna kayıt yaptırdı. Muhtemelen onunla aynı sınıfta olacaksınız. Gerçi o sözelci sözel sınıfta olur senin branşın neydi.

07 Ekim 2012 14:18

maninthebox3
Aday Memur

bakırköy için yeni tavsiyeler var mı arkadaşlar?

murat, başarı ve beyazkalem arasında kararsızım.

07 Ekim 2012 14:28

fasterman44
Yasaklı

arkadaslar sıze tavsiye edebileceğim baska dersane de var x akademi bakırköy gercekten kadrosu ve yayınları çok guzel bilindik markalrın yerine işini benimseyen bi kurumdu eğitim bilimleri kadrosu gercekten cok guzel hepsi alademisyen hocalardan oluşuyor

09 Ekim 2012 23:14

elcidir
Aday Memur

ben beyazkaleme kaydoldum. Tabiki iyi mi kötü mü bilmiyorum. Bir arkadaşım tavsiye ettiği için kaydoldum. Bu hafta dersler başlıyor sizi gelişmelerden bilgilendiririm.

08 Kasım 2012 10:16

elcidir
Aday Memur

arkadaşlar beyazkalemde dersler başladı ve üç haftayı bitirdik problemsiz. verdikleri bütün sözleri de yerine getiriyorlar. ufak tefek aksamalar var tabii gelişim kitabını hala alamadık mesela. sınıflar biraz dar gibi. benim için önmeli olan öğretmenlerdi ve hepsiden (şimdilik) memnunum. özellikle tarihci cavit hoca ve öytci kubilay hocadan. vatandaşlık derslerinin sona bırakılmaması da bence bir ayrıcalıktır. çünkü diğer dershaneler son bir ay kala vatandaşlık dersini koyuyorlar ve oldubittiye geliyor. ben beyazkalem öğrencisi olarak reklam yapmadan deneyimlerimi paylaştım. bakırköyün en iyi kursu burası mıdır bilmem ama ben tavsiye ederim.

08 Kasım 2012 10:54

buuruno
Aday Memur

elcidir hocam teşekkür ederim .bende kurs bakıyorum çok aydınlatıcı konuşmuşsunuz birbirimize bu şekilde yardım etmeliyiz. sırf isminden dolayı geçen sene arkadaşlar ihtiyaca gitti bir seneleri heba oldu. bende bir yılımın heba olmamasını istiyorum.Bakırköy Beyaz kalemde derslerin çok iyi olmasının yanında duyduğum kadarıyla rehberlik hizmetide varmış.ve rehberlik hizmetlerine ciddi anlamda önem veriyorlarmış diye söyledi bir arkadaş. o zaman bide murat eğitime uğrayayım bide onları dinleyeyim sonra muhtemelen bende beyaz kalem diyecem bakalım..

09 Kasım 2012 15:47

ffiruzze
Aday Memur

geçtiğimiz haftasonu kpss kursu araştırmak için bakırköye gittim. önce murat dershanesine uğradım. sonra da beyazkaleme. beyaz kaleme biraz gönülsüz gittim açıkçası hem yeni bir kurum hem de bu seneki kopya iddiaları nedeniyle. görüşme yapmak için rehber öğretmeni beklerken bir ara telefonum çaldı ve koridora çıktım. o sırada diğer sınıflar ara vermişler. telefondaki arkadaşıma kararsız kaldım murat mı beyazkalem mi diye sordum. görüşmem bitince dershane kursiyerlerinden biri telefon görüşmeme kulak misafiri olduğunu geçen sene murata gittiğini bu sene de beyazkaleme geldiğini söyledi ve bence beyazkaleme kayıt ol dedi. şimdi içime bir kurt düştü. acaba o kişi desrhaneden biri miydi? yoksa her iki kurumuda bilen dürüst bir kursiyer miydi? sizce ne yapmalıyım?

09 Kasım 2012 16:43

israfil34
Memur

firuuze hocam bence de beyaz kaleme gidin geçen sene oraya giden biri olarak tavsiye ederim. Ancak en akıllıcası şu geçen sene benim yaptığımı yapın misafir öğrenci olarak katılın derslere . Daha sağlıklı karar verirsiniz..

09 Kasım 2012 22:40

yorgunbekir
Aday Memur

ffiruze hocam ben de Beyazkalem öğrencisiyim. Size kim yorum yaptı bilemem ama emin ol hayatımda ilk defa dersaneye gidiyorum ve çok memnnum. Matematik öğretmeniyim ve hayatımda ilk defa tarih anlıyorum ve olayları merak ediyorum. O da yetmiyor gördüğüm konuları her hafta gidip eşime anlatıyorum. O da bendeki bu değişime şaştı kaldı.

israfil34 hocam size de çok teşekkür ederim sizin yorumlarınıza istinaden Beyazkaleme kaydolmuştum ve iyiki de olmuşum.

09 Kasım 2012 22:54

muoon
Aday Memur

kaydımı bi iptal ettirsem bana yardımcı olurmusunuz nasıl yapılıyor.Adamlar hafta hesabı yapıyor ve sözleşmeyi gösteriyorlar. bende de para kısıtlı.yardımm.

09 Kasım 2012 23:00

yorgunbekir
Aday Memur

muoon hocam bence biraz zor kayıt iptali yaparlar. Artık şansına küsüp ya gittiğin kursa devam edecen ya da ikinci bir para ödeyip başka kursa gidecen.

Para yok demişsin. Bizim bi arkadaş vardı. Çalıştıkça parası azalıyor, borcu artıyordu. Sen de onlardan değilsin değil mi?

Toplam 26 mesaj
 
ANKET
Milli piyango bileti hakkında ne düşünüyorsunuz?