Editörler :
15 Nisan 2012 18:23

empresario
Şef

Altus mu Regal mi, 4 programlı tüm özellikleri, fiyatı vs. aynı

hangisini alırdınız?

24 Nisan 2012 21:46

iremfen
Aday Memur

al -434 altus bulaşık makinası hakkında bilginizvar mı kullanan varsa deneyimlerini yazabilir mi

24 Nisan 2012 22:19

encıl
Memur

indesit DFG 051 S marka bulaşık makinası nasıl sizce?_

14 Ağustos 2012 12:07

nero42
Aday Memur

Gerçekten 2 programdan fazla kullanılmıyor bulaşık makinası o sebepten 2 programlı 530 tlye falan beko, arçelik, artık hangi markadan almak istioyrsanız alın , benim bulaşık makinası 4 program valla ki daha 1 programından başka kullanmadık, diğer programları denemek için bile kullanmadık o sebepten gerek yok derim paranız cebinize kalsın derim

16 Ağustos 2012 02:31

aniceman
Daire Başkanı

geçen sene hızlıal.com un bi kampanyası ile anneme siemsnsin 2 programlı makinesini almıştım ve 400e gelmişti makine. tavsiye aldığım kişi ve siteler az programlı bi siemens al diyorlardı. onun bile tek programını kullanıyor =)

evli bir arkadaşım da 11 programlı bişe almıştı. kaçını kullanıyonuz dedim 1'ini dedi. e o zaman ne diye 11 programlı aldın dedim. iyi diyon da işte ben evliyim demişti =)) anlayacağınız program sayısı fazlalığı kadınların sohbetlerindeki bi yarış unsuru olmaktan öte gitmeyen bişey..

16 Ağustos 2012 08:02

aytekinn43
Aday Memur

hoover kullanıyorum. kaliteli.

21 Ağustos 2012 20:47

ıspartadan
Daire Başkanı

siemens önerilir.

22 Ağustos 2012 00:28

beryoneski
Aday Memur

Siemens,cokta memnunum.sanirim 5 programli,cok afilli bi makina degil ama haznesi genis ve 3 senedir sorun yasatmadi.BUlasik makinesinde ilk dikkat edilecek hacmi olmali kanimca,zira anneme aldigimiz makina tabiri caizse 2 tabakla doluyor,ankastre makinalari tercih etmiyorum sahsen

14 Ekim 2012 15:03

zeyzeyKPSS12
Aday Memur

bulaşık makinesinde en iyi marka hangisidir ?

en uzun ömürlü en dayanıklı en mükemmeli tavsiyelerinizi bekliyorum

14 Ekim 2012 17:05

Hayatadair!!!
Şef

arçelik olmasın da

14 Ekim 2012 18:32

zeyzeyKPSS12
Aday Memur

bosh nasıl kullanan varmı

14 Ekim 2012 21:23

kudretsolmaz
Kapalı

altus çok temiz yıkıyor. bosch gördüm boş yani, arçelik dersek o da öyle. Profiloyu hiç önermem ariston da berbat

15 Ekim 2012 19:52

gökkayaöz
Şube Müdürü

arkadaşlar arçelik aldım 3 senedir tıkır tıkır gayet memnunum tavsiye ederim

serviside iyi

15 Ekim 2012 20:33

zeyzeyKPSS12
Aday Memur

karar verin kimi arçeliği kötülüyo kimi övüyooo

16 Ekim 2012 13:42

sunny3313
Aday Memur

Bosch bulaşık makinelerindeki bardak çizme olayı servisin önemsememesi ve bilgilendirmemesinden kaynaklanıyor.Avrupanın suları kireçli olduğu için bu markalar tuz ayarı en yüksekte gelir.Ve yaşadığımız yer Ege ve Akdeniz'de değilse bardakları müthiş çizer.Bu durumda belediyeden su kireç oranını öğrenip tuz ayarını yaptığınızda sorun çözülür.

20 Ekim 2012 21:14

gökkayaöz
Şube Müdürü

arkadaşlar bulaşık makinasında öyle 10 15 program işe yaramıyor kullanılan içinde maksimum 3 program

3 programlı arçelik tavsiye edilir

21 Ekim 2012 15:57

gül-feşan
Müsteşar

Bosch tavsiye ederim 3 proğramlı en uygun olanı,2 proğramlıda işinizi görüyor ama sepetini yatıramıyorsunuz tencereleri koymanız biraz zor olur yatmadığı için teller.

1. proğram: Ekonomik proğramla sudan ve elektirikten tasarruf ediyorsunuz 55. derecede yıkıyor.

2. proğram: 50 dakikada yıkama proğramı az kirli bulaşıklarınız için ve zamandan kısıtlı olduğunuz durumlarda ideal artı hassas bulaşıklarınız için çok iyi kristal takımı gibi.

3. proğram: 70 derece proğramıda çok kirli olan bulaşıklarda birebir temiz yıkamada,çıkması zor bulaşıklarınız bu proğramla yıkayabilirsiniz.

Ben memnunum bosch 3 proğramlı bulaşık makinesinden,tavsiye ederim kullanmak isteyenlere.

22 Ekim 2012 11:08

MECOFORM22
Aday Memur

Bosch tavsiye ederim 3 proğramlı en uygun olanı,2 proğramlıda işinizi görüyor ama sepetini yatıramıyorsunuz tencereleri koymanız biraz zor olur yatmadığı için teller.

1. proğram: Ekonomik proğramla sudan ve elektirikten tasarruf ediyorsunuz 55. derecede yıkıyor.

2. proğram: 50 dakikada yıkama proğramı az kirli bulaşıklarınız için ve zamandan kısıtlı olduğunuz durumlarda ideal artı hassas bulaşıklarınız için çok iyi kristal takımı gibi.

3. proğram: 70 derece proğramıda çok kirli olan bulaşıklarda birebir temiz yıkamada,çıkması zor bulaşıklarınız bu proğramla yıkayabilirsiniz.

Ben memnunum bosch 3 proğramlı bulaşık makinesinden,tavsiye ederim kullanmak isteyenlere.

gül-feşan, 7 yıl önce - Alıntıya git

O marka bu marka değil!!!

Arkadaşlar en iyi marka kendi malına güvenip en uzun süre garanti verendir. Arkadaşlar dediğim gibi en iyi markadan ziyade en uzun süre garanti verendir. milyonlar verip iyi marka değil! en uzun süre garanti vereni alın

Not:Tüketici kanununa göre garantili bir ürün aynı yerden 3 kez, farklı yerlerden 5 kez arıza yaptığı zaman yenisi ile değiştirilir.

22 Ekim 2012 11:47

09tekke
Memur

walla daha 3 gün önce aldım.ındesit dün ilk yıkamayı yaptım.memnun kaldım.

22 Ekim 2012 12:01

araras
Şube Müdürü

bende de bosch 3 programlı var mecoform uyenın bahsettıınden cok memnunum

Toplam 175 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?