Editörler : Cüneyt Barışoglu
05 Ekim 2011 15:49   


uyap doküman editörü

arkadaşlar uyap döküman editörü üzerinde kısayol tuşları oluşturmak istiyoruz ama başaramadık. bilen varsa yardımcı olabilir mi?

mesela duruşma sırasında dört satırlık "davacının delil ibrazı ile ilgili" maddeyi ben tek tek yazmak istemiyorum, bir tuş bileşimine basınca bütün paragraf çıksın istiyorum, şimdiden teşekkür ederim.

05 Ekim 2011 17:50

Ben kısaca Z.K
Şef

ilk önce programlardan döküman editörünü aç araçlar bölümünden kısayol düzenle yi tıkla ekle diye bir seçenek var orayı tıkla kısayola bir isim yaz mesela "davacı delil" altına kısayol tuşuna tıkla CTRL+1-2-3 istediğin tuştan birisini verebilirsin daha sonra "yazı" seçeneğine tıkla boş bir sayfa açılacaktır. oraya metni yazıp uyap a kaydet e tıkla sonra X işaretine basıp çık çıkarken kaydetmek istiyormusun diye sorar evet de sonra kısayol tuşu ve ismi yazan ekrana geri dönecektir onada tamam de sonra kapat tuşuna tıkla boş editör ekranı kalır en son onada çarpıya bas kaydet diye sorarsa hayır de kapat bu kadar

05 Ekim 2011 20:37

fatihsay
Şube Müdürü

normal bir döküman açıp yaparsan olmaz. ilk önce genel işlemlerin altından sıra no güncelleme var orada kısayol düzenle var. oradan sonra arkadaşın dediği kısımları yaparsan olur. ancak ilk olarak boş bir döküman editörü açarsan olmuyor. bende öyle yapmsıtım olmamıştı. şimdi dediğim gibi yaparsan olur. sıra no güncellemenin olduğu yerin bir üstünde.

05 Ekim 2011 22:06

- - -kpss2010- - -
Kapalı

ben kısaca ZK

dediklerini kağıda not al ve tek tek uygula arkadaş çünkü kısa yollarsız duruşma çook zor biz bu şekilde çook şeyi yazmaktan kurtuluyoruz.

06 Ekim 2011 08:48

fuzan
Aday Memur

genel işlemler-kelime işlemci- en üstte araçlar butonunda kısa yol düzenle tıkla- açılan sayfada altta yeşil yazı ile +ekle var. onu tıkla. ne yazmak istiyorsan oraya yaz. ve kısa yol tuşu belirle ctrl2 gibi mesela. kaydet ve çık. sistemi kapat. yeniden giriş yap. kısayol tuşun olmuştur.

06 Ekim 2011 21:23

fatihsay
Şube Müdürü

evet aynen böyle dün biraz karıştırmısım. hatta bugün baktım. aynen böyle arkadaşın dediği gibi

18 Kasım 2011 08:36

Beau Zephyr
Kapalı

güncellemede felan kaybolmuyor değil mi ?

30 Kasım 2011 22:21

other
Daire Başkanı

güncel

Toplam 7 mesaj
 
ANKET
Taşeron personelin, işçi kadrosuna geçirilmesini;