Editörler : crops35

ssu1
Aday Memur
12 Aralık 2011 16:31

SİSUD'un ziyaretçi sayfasında iki tane dilekçe örneği var. biri AFAD, diğeri TBMM DİLEKÇE KOMİSYONUNA. yazıp gönderelim.

kırpık
Aday Memur
13 Aralık 2011 09:57

Çok zor birşey çıkacağını zannetmiyorum. Bir şey çıkacağını gönderelim bakalım.

canik55080
Aday Memur
21 Aralık 2011 13:13

Kırpık öyle bir yorum yazdın ki 8 gündür kimseden ses yok. Tamamen gündem dışı kalmayalım. Tüm Uzman arkadaşlara selamlar.

savacı
Aday Memur
21 Aralık 2011 13:31

Trabzondan tüm uzman arkadaşlara sevgiler ve saygılar. Bizleri Ankara'daki eğitimi ile ilgili bilgisi olan varmı acaba?

canik55080
Aday Memur
21 Aralık 2011 16:04

Evet; kesin olmamakla birlikte 2012 şubat ve mart aylarında iki grup halinde üç'er haftalık eğitim olacakmış diye duyum aldık. Ankara'daki arkadaşlar bu konuda daha doyurucu bilgi verebilirler aslında.

sivil savunmacı
Aday Memur
26 Aralık 2011 22:30

Değerli arkadaşlar

Öncelikle ssu1 in yazdığı gibi SİSUD ziyaretçi defterinde örnekleri bulunan dilekçelerimizi TBMM Dilekçe Komisyonuna göndermeyi ihmal etmeyelim.

Üzülerek belirteyim ki 666 sayılı KHK ile uğradığımız haksızlığın birçok uzman arkadaş farkında değil. Birçok arkadaşımızda umutsuz. Ortada çok bariz bir haksızlık var.Aynı işi yapan(Sivil Savunma Uzmanlarının görev yetki ve sorumlulukları daha fazladır)iki kadro afad uzmanı ve svl.svn.uzmanı arasındaki maaş farkı ikiye katladı. Tek ses olmamız gerekiyor. Ankarada birçok arkadaşımız bu haksızlığın giderilmesine çalışırken onlara destek olmalıyız. Bu iki kadronun birleştirilmesi gereklidir. Sizleri bu haksızlığımız giderilene kadar hertürlü ortamda birlik olmaya ve hukuki mücadeleye davet ediyorum. Gereksiz yazışmalar ile konuyu lütfen dağıtmayalım. Saygılarımla...

ssu1
Aday Memur
27 Aralık 2011 08:18

Hukuki mücadele çok önemli, ama gördüğüm kadarıyla pek çok arkadaşın şevki kırılmış durumda. Milletvekilleri ve bu kanunu hazırlayanlar neden bu haksızlığı görmüyorlar ve gidermiyorlar hayret. kendi maaşlarına geldi hep birlik olmayı başarıyorlar ne hikmetse. birlik olalım.

canik55080
Aday Memur
27 Aralık 2011 09:59

Değerli meslektaşım Sivil Savunmacı. Ben bir dilekçe örneğini faksladım. Arkadaşlar belki olayın farkında. Fakat nasıl olsa birileri mücadele ediyor, düşüncesinde. Sisud'da birkaç farklı örnek dilekçe var. Size zahmet olmazsa en uygun olan dilekçeyi ve nereye fakslayacağımızı buraya aktarabilirseniz hem doğru olanı tekrar göndeririz. Hem de ulaşabildiğimiz arkadaşları uyarıp onlarıda teşvik ederiz. Selamlar.

tekyüzük
Aday Memur
27 Aralık 2011 15:39

Bekçilerin nöbetlerini yazmak ve bekçi saatlerinin kontrolünü yapmak sorumluluğu kime aittir. Yorumdan ziyade bilgi birikimi olan arkadaşlar cevaplandırırsa memnun olurum.

canik55080
Aday Memur
02 Ocak 2012 15:21

2012 yılının tüm meslektaşlarımıza, değerli ailelerine, milletimize ve islam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İnşaallah 2012 yılı 2011 yılından maddi ve manevi yönden daha hayırlı bir yıl olur.

murat006
Genel Müdür
02 Ocak 2012 16:05

hayırlı seneler olması temennisiyle arkadaşlar

sağlıklı mutlu huzur dolu bir sene dilerim.

savacı
Aday Memur
02 Ocak 2012 16:29

2012 yılının tüm meslektaşlarıma ve insanlığa sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileğiyle. Bakanlığımız, ataması yapılıpta göreve başlamayan, 17 adet Sivil Savunma Uzmanı için tarimpersonel.gov.tr sitesinden tercihleri başlattı. Atanacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

canik55080
Aday Memur
10 Ocak 2012 10:10

Denge Tazminatı ile ilgili yeni düzenlemeye sivil savunma uzmanları dahil edilmemiş gibi anladım. Memurlar.Net enflasyon farkı ile ilgili haberde. Acaba ben mi yanlış algıladım?

murat006
Genel Müdür
10 Ocak 2012 11:19

malesef yok arkadaşlar öyle bişey sisud un sayfasında özel hizmet tazminatlarının sube müdürü düzeyine getirilmesi ile alakalı maliye bakanlığında girtişimde bulunuldugunu ve ocak 2012 için söz alındıgından bağsediliyor

siv.sav.uz.21
Aday Memur
16 Ocak 2012 22:49

güncel

savacı
Aday Memur
18 Ocak 2012 14:36

Suzder kısa adıyla Ankara'da yeni bir Sivil Savunma Uzmanları derneği kurulmuş. İnşallah mesleğimiz adına iyi bir şeyler yapabilirler. kendilerine başarılar diliyorum.

siv.sav.uz.21
Aday Memur
18 Ocak 2012 22:28

evet arkadaşlar sivil savunma uzmanları sosyal yardımlaşma derneği ankarada kuruldu bende kendilerine sivil savunma uzmanları adına yapacakları çalışmalarında başarılar dilerim.tüm sivil savunma uzmanlarına hayırlı olsun

elmas24
Aday Memur
19 Ocak 2012 10:51

Arkadaşlar neden SUZDER ..ŞİMDİ Bİ DERNEK VARKEN AYNI KONUDA BAŞKA Bİ DERNEK AÇMAK ZATEN BU İŞİN ÇOK DA BİŞEYLER GETİREMEYECEĞİNİ GÖSTERİR.. BİRLİK OLMALI Kİ BAZI ŞEYLER OLSUN..AYRI AYRI DERNEK AÇMAK YERİNE AYNI DERNEKTE BERABER BİŞEYLER YAPMAK VE BUNCA SENE VERİLEN EMEĞİ HİÇE SAYMAMAK GEREKİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM BEN KENDİ ADIMA..

savacı
Aday Memur
19 Ocak 2012 11:15

Haklısın Elmas24, birlikten kuvvet doğar. Zaman bölünüp küçülme değil, birleşip büyüme dönemi olmalı.

canik55080
Aday Memur
19 Ocak 2012 15:36

Yeni kurulacak olan dernekle ne amaçlanıyor. Kim bu derneği kuranlar? Sisud'dan daha iyi temsil edeceklerini düşünüyorlarsa ne güzel. Sisud'un ne kadar iyi temsil ettiği ayrı bir tartışma konusu tabi. Ama kimse mevcut uzmanlarla irtibata geçme konusunu düşünmüyor. Memlekette Kaç uzman var. Bu arkadaşlarla nasıl birlikte hareket edilir. Kurumlarda ki uzmanların sıkıntıları var mı? Tam bir başıboşluk. Güzel olan tarafı Ankara'da olması. Ne diyelim; hayırlısı olur inşaallah.

Toplam 163 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi