Editörler :
01 Ağustos 2014 12:01

cexer
Aday Memur

Bu aralar Tümer Metin ve Okay Karacan'ın reklamlarında oynadığı bir ürünü takip ediyorum. kullananlar var mı? tavsiye eder misiniz? Benzer şekilde Bioxin de reklam yapıyor bir ara ikisi de üst üste denk geldi. Bioxin 3000 adet yeni saç çıkarıyor derken Rephair 6800 adet yeni saç çıkarıyor dedi. Benim de dikkatimi çekti. Yine de emin olamadım kullanan varsa ben de başlıcam.

01 Ağustos 2014 13:10

lutt
Şube Müdürü

tAKIPSS

04 Ağustos 2014 22:53

SerkanF1
Kapalı

Takip et bakalım lutt, belki sihirli iksir çıkar :D

25 Ağustos 2014 14:35

digiman
Aday Memur

Ben size kökten çözümü sunayım eczaneye gidip 18 tl ye 2 ilaç alıp bir saç losyonunda eriteceksiniz ve saçınıza zarar veren testesteronu lokal olarak bağlanmasını öneleyeceksiniz gerisi sadece harcanan zaman ve para demek... aşağıda belirttiğim foruma konu açıp öncesi sonrası resimleri ekledim boş konuşmuyorum veterinerim ve yurtdışında artık bu yapılıyor inceleyin ve derhal işe koyulun bırakın artık koca karı ilaçlarını yada bir ton para verip kandırıldığınız dandik ürünleri... http://sacimindoktoru.com/antiandrojenler/1-topikal-antiandrojen-aldactone-ve-dogum-kontrol-hapi-diane-35-ile-sac-cikisi.html

02 Eylül 2014 11:36

digiman
Aday Memur

www.sacimindoktoru.com (ilk mesajımı düzenleme seçeneği yok )

16 Eylül 2014 00:02

eyluldogan
Aday Memur

Ben Nude diye bir şampuan kullanmaya başladım. Benim saçıma iyi geldi. Belki siz de deneyebilirsiniz

17 Eylül 2014 22:56

kapciasli
Aday Memur

ben çok uzun zamandır, bioblas kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim

22 Eylül 2014 20:30

Kırıkdesti
Memur

Belki güleceksiniz veya dalga geçeceksiniz ama size DALİN bebe şampuanı tavsiye ederim. Zararlı madde yok.

Zaralı madde tesbit edildiğinde çocuklar için olduğu için çok ağır yaptırımları var. Şirketler bebe şampuanlarında zararlı bileşimler kullanmaya çekinir.

Özellikle yerli malı Dalin kullanmanızı nacizane tavsiye ederim. Demedi demeyin :))

25 Şubat 2015 13:09

walter-walter
Aday Memur

size önerim.

SATINIQUE? Saç Dökülmesine Karşı Saç Kremi

SATINIQUE? Saç Dökülmesine Karşı Şampuan.

06 Haziran 2017 15:54

makmakçı
Aday Memur

alpecin...kesinlikle...

saç dökülmem çok fazlaydı. önce kullanmadığım şampuan kalmamıştı. sanırım çok şampuan değiştirmemden dolayı kafamda sivilce çıktı yağ dengesi bozuldu dökülmesi daha da arttı. sonra bi ara almanyaya gittim alpecin diye bir şampuan varmış baya bi aldım daha bir kutu kullandıktan sonra yağ dengesi falan yerine geldi.şimdi saçlarımın dökülmesi durdu. no poo yapıcam şampuan kullanmıcam. hatta elimde kalan 4 kutu şampuanı isteyen olursa verebilriim :)mailimi yazayım da bi faydamız olsunwolfebrotherhotmail

06 Haziran 2017 15:55

makmakçı
Aday Memur

alpecin...kesinlikle...

saç dökülmem çok fazlaydı. önce kullanmadığım şampuan kalmamıştı. sanırım çok şampuan değiştirmemden dolayı kafamda sivilce çıktı yağ dengesi bozuldu dökülmesi daha da arttı. sonra bi ara almanyaya gittim alpecin diye bir şampuan varmış baya bi aldım daha bir kutu kullandıktan sonra yağ dengesi falan yerine geldi.şimdi saçlarımın dökülmesi durdu. no poo yapıcam şampuan kullanmıcam. hatta elimde kalan 4 kutu şampuanı isteyen olursa verebilriim :)mailimi yazayım da bi faydamız olsunwolfebrotherhotmail

makmakçı, 3 yıl önce - Alıntıya git

pardon mailim wolfebrother@hotmail.com

12 Eylül 2018 17:39

mervee89
Aday Memur

neutracy

03 Kasım 2018 19:35

erenuygr
Aday Memur

bioblas öneririm hem sacı parlak yapıo hem dolgunlaştırıyor.

11 Kasım 2018 05:33

MaDMaxiBo
Şube Müdürü

Stresten uzak tutan hangisi ise onu. Saçı stres döker. Şampuan boş.

11 Kasım 2018 14:21

muamma65
Şef
ben farmasinin sarimsak ozlu sampuanina bi kac damla cay ayagaci yagi damlatip kullaniyorum cokta memnunum.
12 Kasım 2018 08:58

Kafkaskartalı571
Aday Memur

Evet tepeleri erken yaşta dökülen ancak daha sonra uzun araştırmalar sonucu tepeleri kurtaran biri olarak yazıyorum

Öncelikle hiçbir şampuan saç dökülmesini etkilemez.Şampuan dıştan temizlik yapar.Erkek tipi saç dökülmelerinde (Tepe Bölgesi ve şakaklar) DHT hormonu denilen erkeklik hormonunun fazla çalışmasından dolayı saç köküne yapışır zayıflatır zamanla döker.Bunu önlemenin yolu da Anti_DHT içeren ilaçlar kullanmaktır. Örneğin prostat ilacı üretilirken denekler üzerinde uygulanırken bakmışlarki adamların saçı çıkıyor.Anlaşılmış ki finestroid denilen madde saç dökülmesini engelliyor.

Ben proscar denilen prostat ilacını 5 e bölü kullanıyorum tepelerim çıktı. Anti dht ilaçları kullanabilirsiniz.

12 Kasım 2018 13:25

xxlarge-
Şef

Pantene onarıcı ve koruyucu krem şampuan + saç kremi+ bakım kürü fiyatı 13 TL.

13 Kasım 2018 21:53

slendergray
Kapalı

eczaneden almıştım ben, stresli bir dönemimde çok iyi gelmişti;

https://www.hepsiburada.com/cosmed-yenileyici-sampuan-pm-sglila3342

13 Kasım 2018 22:18

viranaoldum
Şef
Antakya defne sabunu hakiki zeytin yagi karışımı ile yapiliyor kimyasal şeyler kullanmayin hem sagliginiza hemde paraniza yazik
14 Kasım 2018 00:28

ahmetkula1919
Aday Memur

Tarım kredi birlik zeytinyağlı şampuanını tavsiye ederim 1 yıldır kullanıyorum çok memnunun

Toplam 70 mesaj