Editörler : swat3410
08 Kasım 2011 00:27

15 il emniyet müdürü merkeze çekildi

İçişleri Bakanlığı tarafından bayramdan önce hazırlanan emniyet müdürleri kararnamesi ile 15 il emniyet müdürü merkeze çekildi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün onayladığı kararnamenin, bayram sonrası Resmi Gazete'de yayınlanmasının ardından yürürlüğe gireceği öğrenildi.

Kararnameyle İzmir, Tekirdağ, Edirne, Kars, Niğde, Elazığ, Muş, Bursa, Bartın, Bolu il emniyet müdürleri merkeze alındı. İzmir'e ise Sakarya Emniyet Müdürü Ali Bilkay atandı.

Kararname ile Ergenekon ve Balyoz davalarına konu olan soruşturmalarda görev alan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Tufan Ergüder, Hâkkari Emniyet Müdürü olurken, İstanbul'dan birinci sınıf emniyet müdürlüğüne terfi eden Avni Usta Şırnak'a, Mehmet Likoğlu Şanlıurfa'ya, Ercan Çakmak Kars'a, Mehmet Altınok Bartın'a, Hayati Yılmaz, Tunceli'ye emniyet müdürü olarak atandı.

Kararname ile yerleri değiştirilen emniyet müdürleri şunlar: Şırnak Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ Niğde'ye, Sakarya Emniyet Müdürü Ali Bilkay İzmir'e, Hakkâri Emniyet Müdürü Ayhan Buran Elazığ'a, Malatya Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya Bursa'ya, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar Bolu'ya, Mardin Emniyet Müdürü Mustafa Aygün Malatya'ya, Tokat Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş Sakarya'ya, Kilis Emniyet Müdürü Cemil Ceylan Edirne'ye, Trabzon Emniyet Müdürü Feridun Boz Uşak'a, Karabük Emniyet Müdürü Ahmet Temel Aydın'a, Tunceli Emniyet Müdürü Ertan Yavaş Trabzon'a atandı.

(CİHAN)

crazy_delikanli5
Şube Müdürü
08 Kasım 2011 00:47

Fatih Altaylı nın bile ezdiği Mardin il emniyet müdürünün yerinde kalması polise ne kadar değer verildiğinin göstergesi olarak görüyor, ve sistemin ne üzerinden işlediğinin açık göstergesi olarak ibreti alem olarak kamoyununun farkına varmasını diliyorum, o kişiyi halen yerinde tutan zihniyeti de kınıyorum.(Daha önce alınmadıysa tabii)

Dubarr_82
Şef
08 Kasım 2011 01:34

Kars kadrosunda çalışan arkadaşlara hayırlı olsun diyeyim..Ercan ÇAKMAK müdürüm benim şimdiye kadar çalıştığım en değerli müdürümüzdür.Her zaman elinden geldiğince memurunun arkasında durmuş gerek hastalık gerek başka sıkıntılı zamanlarda memuruna elinden gelen yardımı yapmış çok kıymetli bir müdürümüzdür.Hayırlı olsun

cymzugur
Aday Memur
08 Kasım 2011 02:42

Ercan çakmak müdür için ben aynı seyleri soyliyemicem, Havalimanı'ndan beri taniyorum kendisini 3 kurusluk duty free deki kuruyemisciye memurunu ezdiren insan, havalimanında çalışanlar iyi bilir karakterini ve memura verdigi degeri...

cevik_35
Şef
08 Kasım 2011 09:20

alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste izmir emniyet müdürü. :)

08 Kasım 2011 11:24

izmire hayırlı uğurlu olsun, izmir tarihinde bukadar insanlık bakımından harükulade bir emniyet müdürü görmemiştir sanırım, Ali BİLKAY gerçektende mükemmel ötesi bir şahsiyet, şube müdürlerinin sürmek istediği memur için git kardeşim memurunla sorununu hallet, memurun bir sorunu varsa onu hallet deyip şube müdürlerini odasından kovan birisi bukadar söyleyeyim

cevik_35
Şef
09 Kasım 2011 12:00

thunderbolttt,inşallah öyledir.

Dark_PLS
Aday Memur
09 Kasım 2011 12:43

Ali bİLKAY müdürümü trafik daire başkanıykende tanırım gerçekten çalışmanın memur arkadaşlarla olacagını ii bilen memuru ezdirmeyip sahip cıkan ender müdürlerimizden biridir.

ayrıca çalışmayan dalkavuk memurlar, Ş.müd. ayvayı yedi

hayatta sevmez

izmirli arkadaşlar hayırlı olsun diyelim.

bulut827
Daire Başkanı
09 Kasım 2011 15:37

POLİSİN SORUNLARINI:

1)Amirlerin keyfi uygulamaları, amir memur ilişkilerinin bozuk olması,amirlerin memurları küçük,kendilerini dev aynasında görmeleri,kendilerini patron memurları işçi olarak görüp, mobbing uygulamaları.memurlardan daima fedakarlık beklemeleri.(en başta gelen sorun)

2)Çalışma şartlarının bozuk olması,fazla çalıştırılmaları,çalışma saatinin 12.saat olması ve ek görevler.

3)Maaşların çalışma şartları ve saatlerine göre yetersiz,tatil günlerinden faydalanamayıp karşılığını da alamamaları, özlük haklarının yapılan işe göre iyi olmaması.

Bir anket yapılırsa memurların yüzde 90.sını amirler hakkında olumsuz düşünceler belirtecekleri kanaatindeyim.

Hep şunu gördüm.Çalıştığın birim önemli değil birlikte çalışacağın amir önemli.

yasar1203
Daire Başkanı
09 Kasım 2011 20:32

tekirdağa kim atandı..

giray-bulut
Memur
09 Kasım 2011 21:12

sivas yine değişmemiş yahu

denizli_27
Şef
10 Kasım 2011 14:56

fatih altaylı nın mardin emniyet müdürü mustafa aygün malatya ya atandı