Editörler : crops35
12345678910111213»

Reddishdreams
Yasaklı
23 Kasım 2011 23:50

HAYIRLI OLSUNN :)

Üstte ki ''HAYIRLI OLSUNN'' forum içindi temiz kalpli kardeşim :)

Umarım hepinizin dileği gerçekleşir de bir ''HAYIRLI OLSUNN'' da o zaman derim. :)

Diğer konuyu sildirmişsin editörlere :)

Bende çok sinirlendim ve editörlere, benim üyeliğimi silmelerini söyledim, yarına kadar sileriz dediler.

Neyse, ben sizin hepinizin amacınıza ulaştığını varsayıp, HAYIRLI OLSUN deyip :) ve şimdiden hepinize görevde başarılar dilemek istiyorum. :)

Allah hepinizin gönlüne göre versin, emeklerinizi boşa çıkarmasın. Amin. :)

Araya giren kamiller olursa görmezlikden gelinde, (afedersiniz) bu forumunda b... çıkmasın :) herkese iyi geceler.

faruk28
Şef
23 Kasım 2011 23:50

I. Genel Şartlar:

a) Türk Vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Türk Ceza Kanunu?nun 53?üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

c) Askerlik durumu itibariyle;

i. Askerlikle ilgisi bulunmamak,

ii. Askerlik çağına gelmemiş bulunmak,

iii.ASkerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

d) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu?nun 53?üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

e) Hizmet göreceği sınıfla ilgili özel kanun veya diğer mevzuatta aranan şartları taşımak.

II. Özel şartlar

a) En az lise veya dengi okul mezunu olmak,

b) Merkezi sınav tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş, 30 yaşını bitirmemiş olmak,

c) Erkeklerde 170 cm., kadınlarda 160 cm.?den kısa boylu olmamak,

d) Güvenlik soruşturması olumlu olmak,

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını; şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığını; Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce bölge hastaneleri olarak belirlenen Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporu ile belgelemek,

f) Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13? den fazla, 17?den az olmamak.

I. Genel Şartlar:

a) Türk Vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Türk Ceza Kanunu?nun 53?üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

c) Askerlik durumu itibariyle;

i. Askerlikle ilgisi bulunmamak,

ii. Askerlik çağına gelmemiş bulunmak,

iii.ASkerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

d) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu?nun 53?üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

e) Hizmet göreceği sınıfla ilgili özel kanun veya diğer mevzuatta aranan şartları taşımak.

II. Özel şartlar:

A- İnfaz ve Koruma Memurluğuna Sözleşmeli Yerleşebilmek ve Kadrolu Olarak Atanabilmek İçin ;

a) En az lise veya dengi okul mezunu olmak,

b) Merkezi sınav tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş, 30 yaşını bitirmemiş olmak,

c) Erkeklerde 170 cm., kadınlarda 160 cm.?den kısa boylu olmamak,

d) Güvenlik soruşturması olumlu olmak,

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını; şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığını; Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce bölge hastaneleri olarak belirlenen Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporu ile belgelemek,

f) Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13? den fazla, 17?den az olmamak.

faruk28
Şef
23 Kasım 2011 23:52

Sağol hemşire bacı:))gitme ya nere gidiosun aramızda kal

faruk28
Şef
23 Kasım 2011 23:55

Alt alta iki defa paylaşmışım şartları soran arkadaşım umarım anlarsın kusura bakma

Reddishdreams
Yasaklı
24 Kasım 2011 00:02

Yok ya silsinler :) saçma sapan msjların ardı arkası kesilmiyor. (tehditler, küfürler, teklifler...vs) ne insanlar var...

Profil bilgilerinden cinsiyeti erkek yaptım hala msj yağmuru... :S

Hem az kaldı zaten, bu forumun amacına ulaşıp, sohbetin bitmesine :)

faruk28
Şef
24 Kasım 2011 00:03

evet sapık dolu ortalık:))sen pc hep sat komple

mglflz_86
Şef
24 Kasım 2011 00:09

ben bişey sorcam bu kilo ile boy arasındaki farkı biri bana anlatırmı

faruk28
Şef
24 Kasım 2011 00:44

Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13? den fazla, 17?den az olmamak.

bende pek anlamıom bunu ya:)

güzelyutrlu44
Aday Memur
24 Kasım 2011 01:02

arkadaşlar inşallah hepiniz kazanırsınız bu meslek geleceğin en güzel mesleklerinden biri olacak ben bu mesleğe mayıs 2010 da 4/b li 1130 tl maaşla başladım şimdi kadrolu olduk maaşımız ocak bekar lise mezunu memurun 1750 tl olacak hiç düşünmedem girin bu işe gelecek vaat eden bi meslek

faruk28
Şef
24 Kasım 2011 01:18

İnşallah dostum sözleşmeli alırlar yine ama olsun bizede gelir kadro inşallah girelimde...

kepaze5052
Şef
24 Kasım 2011 09:42

günaydın arkadaşlar

ilgincbiri
Kapalı
24 Kasım 2011 09:44

günaydın, günaydın veeeee kocamaaaaaaaaan günaydın ikm adayı arkadaşlar ::))

mustafa verol, aralık gibi ilan verilir ocak şubat gibi de alımlar tamamlanır kardeş, başlama falan derken nisan mayıs olur zaten. bakanın demek ıstedıgı o.

arkadaşlar bu arada yenı üniformalar yayınlanmış gördünüz mü?

http://www.kocatepegazetesi.com/resimgoster.asp?id=15935

mustafa verol
Aday Memur
24 Kasım 2011 11:18

teşekkür ederim ilginçbiri:D inşallah herkes için hayırlı olur bu arada yeni üniformalar güzel olmuş...

faruk28
Şef
24 Kasım 2011 12:29

slm dostlar

malatyalı 4444
Şube Müdürü
24 Kasım 2011 13:30

faruk 28 boyun 1.74 ise 74ün 13 fazlası 87 kilo ve 57 kilo arasında olacan demek istedikleri

faruk28
Şef
24 Kasım 2011 13:35

sağol malatyalı dostum

malatyalı 4444
Şube Müdürü
24 Kasım 2011 13:38

eyvallah

24 Kasım 2011 13:39

editörler silmekten başka bi işe yaramıyorlar kardeşim :))

faruk28
Şef
24 Kasım 2011 13:43

Ben sildirdim dostum ya iyi oldu

24 Kasım 2011 13:47

başka bişey istesek yapmazlar yani onu demeye çalışıyom sil dedin ya koşarlar hemen. çünkü başka becerdikleri iş yok...

Toplam 8237 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi