Editörler : E.Kayı Han
12345678910111213»

XX-Coder
Şef
23 Aralık 2011 19:15

Bir kac kişi bugün EDB den dursun beyi aradığını ve dursun beyin antep gibi bir kac yerde yürütmenin durdurulması kararı aldırıldığını vs. söylemiş

Allah aşkına bu haberler nasıl ulaşıyor size bu dosyaların bir esas numarası karar numarası yok mu herkese inanır hale geldik.

Ben bu olay üzerine sendika ankara yetkilisini aradım o da Eğitim Dairesi Başkanı ile arası iyi olan bir memurdan bilgi almış yürütmenin durdurulması vs. bişey yok demiş.

Bu konularda bilgisi olan var mı arkadaşlr

hukukungucu
Aday Memur
23 Aralık 2011 19:52

sınavın ilan edildiği günden bugüne kadar neler çektiğimizi bir biz biliyoruz,sanki devlet sırrı,bunca insan,ailesi,çevresi umutla bir haber bekliyor,kimse bize torpil yapın,bize öncelik tanıyın demiyor herkes sadece bu sınavla ilgili olumlu yada olumsuz doğru bir açıklama bekliyor.ama nerde,Gerçi biz hepimizde göreve başlayınca bizden sonrakiler bu sıkıntılarla uğraşmasınlar,daha sağlıklı bir yönetmelik ve sınav sistemi olsun diye çalışacağımıza tüm bunları unutup, işimize bakacağız,bu kısır döngüde böyle dönüp gidecek.o ayrı mesele Allah hepimize sabır versin arkadaşlar

göksun
Şube Müdürü
23 Aralık 2011 19:56

Arkadaşlar bende bir arkadaş ile görüştüm ve eğitek ile yaptığı görüşmede itirazların incelendiğini ve EDB bildirildiğini söylemiş, Eğitim dairesini arayanların ise her hangi bir bilgi alamadıklarını söylemiş, ancak bakalım Eğitim dairesi bizimle ne kadar kafa bulucak, kafa bulanda ne kadar acıki Adalet Bakanlığı,

XX-Coder
Şef
23 Aralık 2011 22:07

Çok sağlam bir kaynaktan haber aldım

Ankara adliyesine yazılar gelmiş....

fhfh18032006
Aday Memur
23 Aralık 2011 22:15

XX-Coder arkadaşım ankada adliyesine gelen yazılar atama yazıları mı yoksa itiraz edenlere verilen cevaplarmı bir bilgin varmı??

XX-Coder
Şef
23 Aralık 2011 22:18

yazıların iceriğini net bilmiyorum ankaradan okuyan arkadaş yok mu yada tanıdığımız yok mu buraya yazsa da rahatlasak

EDB de üst düzey birinden öğrendik biraz önce... lütfen tanıdığnız varsa ankara komisyonu, ankara müdür adaylarından birine sorup teyid edip buraya yazın

göksun
Şube Müdürü
23 Aralık 2011 22:44

X Coder arkadaş gerçekten seni tebrik ediyorum, bakıyorum bir bu işle sen en güzel uğraşıyorsun onun için sana teşekkürlerimi sunuyorum, Antalya'dan selamlar kendine iyi bak, diğer arkadaşlara da saygılar sunarım inşallah iyi haberler gelir inanın artık beklemekten ve çıkan dedikolardan meslekten soğuduk, elbette kaybedenlere çok üzülüyoruz ancak bu sınav stresinden sonra kazanmak o stresimizi biraz olsun hafifletti bu arada inşallah bu sınavda kaybedenlerin ise gelecek sınavda müdürlüğü kazanmalarını temenni ederim, bilmeden kimseyi kırdıysam çok özür dilerim.

göksun
Şube Müdürü
23 Aralık 2011 22:49

Bu arada Ankara adliyesi googlede arayıp bulup nöbetçi birileri vardır, onlara sorsak acaba bilebilirlermi?

fhfh18032006
Aday Memur
23 Aralık 2011 23:06

eğer dava açıldıysa idare mahkemesi açılır.idare mahkemelerinde de nöbetçi olmaz.biz pazartesiyi bekleyeceğiz başka çare yok.

göksun
Şube Müdürü
23 Aralık 2011 23:12

Değerli kardeşim beni yanlış anlamışsın, ben Ankara adliyesi arayalım diyorum, onlara yazı gelmişmi gelmemişmi diye yoksa diğer bir yerle bir işimiz yok bizim

göksun
Şube Müdürü
23 Aralık 2011 23:20

Bu arada yürütmenin durdurulması diye bir karar olacağını sanmıyorum, çünkü soru çalan yok, sorular kimseye dağıtılmadı, kaldıki MEB sınavında sendikanın dağıttığı 22 soruya rağmen iptal çıkmadıda bizim sınavdamı iptal çıkacak, EDB ile yapılan görüşmelerde sınavın iptalinin olmadığını söyleyenler de çok, kaldıki Gaziantepte 27 kadroya başvuran 22 kişi olmuş yani 70 alan müdür olurken neden Gaziantepte böyle bir yargı yoluna gidilsin, yine geçen senelerde müdürlerimizi bize bizim sıralarda da sınavın iptal edileceği yönünden çok laflar çıktı ancak 3-4 ay sonra atamamız oldu ancak bizlerde sizler gibi sıkıntılar yaşadık dediler, ve bu aradan geçen zamandan sonra sınavın iptal edileceğini de sanmıyorum, kaldıki neden iptal edilsinki, yıllardan bu yana gelen bir sınav, 91 ile açıkta kalanlar varmış başka yerleri yazsalardı

XX-Coder
Şef
23 Aralık 2011 23:53

Arkadaşlar yarın size cok daha netbilgiler vereceğim inşallah.

Bazı insanların bizi yanıltmak icin ortaya cıkardığı balon haberlere l...net olsun gercekten diyeek söz bulamıyorum.

Bence bu atama işinde sona geldik İNŞALLAH....

Yalnız Ankaradan müdür adaylarına ulaşmamız gerekiyor tanıdığı olan varsa irtibata gecsin ve yazsın Ankarada başlama yazıları gelmiş mi diye ...

Eğer bir faydam dokunuyorsa onur duyarım

turgayonder
Aday Memur
24 Aralık 2011 15:23

sayın arkadaşlarım, Adalet Bakanlığı nasıl bir bakanlıktır ve de birimler arasındaki koordinasyon sistemi nasıldır hala anlamış değilim.. bu kadar kopuk, bu kadar lakayt işleyin bir sistem.. ve de bu kadar yavaş işlem yapan bir bakanlık.. İçişleri bakanlığı bizden ne kadar sonra görevde yükselme sınavı düzenledi.. (bizim sonuçlar belli olduğunda, adamlar sınava girmemişti.) ve şimdi adamlar bırakın sınava girmeyi, kazananların görev yapacakları yerler bile belli oldu.. bu bakımdan bizim adalet bakanlığının farkı orta da her konuda olduğu.. bu kadar mı zordur anlamıyorum bir sınavı yapmak .. hazirandan beridir başlayan bir sınav maratonu.. halen sonuçlanmadı.. bilgi almak için Adalet Bakanlığı Taşra atama'yı arıyoruz.. adamlar telefonu açmıyorlar.. ki açsalar taşra atama da şef yasemin hanım var.. o da sınava girdi.. tahminim idari işler müdürlüğü sınavına.. maalesef ulaşamıyoruz kimseye.. Bu konuyu yakından takip edebilecek olanlar Ankara Adliyesi ve Bakanlık personelidir. lütfen zabıt katipliği, yazı işleri müdürlüğü, idari işler müdürlüğü sınavına giren Ankaradaki arkadaşlar, bizleri bilgilendirirseniz seviniriz. saygılar herkese..

XX-Coder
Şef
24 Aralık 2011 21:41

Bugün ankara adliyesinde bir kac arkadaşa ulaşmaya calıştım ama ulasamadım

Dolayısı ile yeni bir haber veremedim. Ancak o kadar müdür adayımızdan hic bir kimesin demi tanıdığı yok ki şuraya iki satır yazı yazmıyor.

tutkunazz
Aday Memur
25 Aralık 2011 01:35

Gerçekten bakanlığımız personeli konusunda yavaş ya da umursamaz davranıyor....önümüzdeki hafta içinde yeni gelişme duyarsam mutlaka sizlerle paşlaşırım.... bilgisi olan arkadaşlar da duyarlığılı paylaşarak göstersinler lütfen... her geçen gün maddi zarardayız ayrıca:)

göksun
Şube Müdürü
25 Aralık 2011 13:30

Arkadaşlar yokmu bir haber, dört gözle ve sabırsızlıkla bekliyoruz, şimdiden ilginiz için teşekkür ederiz

XX-Coder
Şef
26 Aralık 2011 09:27

Biraz önce Personel Genel Müdürlüğü Atama şubesini aradım.

EDB den daha evrakların gelmediğini her hangi bir yürütme durdurma kararı vs. hic bir sıkıntı olmadığını Eğitim Daireden evrakları beklediklerini daha sonra komisyonlardan evraklarımızı isteyeceklerini süercin normal bir şekilde işlediğini söylediler

Saygılar

XX-Coder
Şef
26 Aralık 2011 09:57

Ayrıca şu an 09:50 itibarı ile EDB ile görüştüm.

EDB tarafında bir işlem kalmadığını, komisyonlara bilgi verildiğini komisyonların atama kararını yazması ve personele göndermesi gerektiğini söyledi.

Lütfen komisyonlarınızdan bilgi alıp yazar mısınız

turgayonder
Aday Memur
26 Aralık 2011 10:23

XX-coder arkadaşım, bu çelişkinin nedeni nedir sizce.. atama şube evrakların gelmediğini söylüyor, eğitim dairesi başkanlığı ise bize evraklar daha gelmedi diyor.. nasıl iş anlamadım. ayrıca hangi telefonlar bilgi aldınız. öğrenebilir miyim?

XX-Coder
Şef
26 Aralık 2011 10:28

03112 2018 7057 ve 0312 414 63 15 EDb ve PGM bi zahmet sizde arayıp sorup sonra buraya yazabilir misiniz

EDB ye Komisyonlara sorduk hic bir bilgimiz yok diyorlar. Siz ise atama yazılarını yazıp PGM ye göndermleleri ve artık işlerin PGM ve Komisyon arasında olduğunu söylüyorsunuz. Komisyonlar ise itiraz tebliğlerinin gelmediğıini v elistelerin kesinleşmeyeceğini söylüyor derseniz. sevinirim.

Toplam 1713 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi