Editörler : Lanet
12 Aralık 2011 21:15

Tiger ayakkabı

arkadaşlar orjinal tiger bayan ayakkabısı almayı düşünüyorum ama bulunduğum ilde satılan bi yer yok..o yüzden internet üzerinden almak istiyorum ama oldukça pahalı olduğu için kandırılmaktan korkuyorum..daha önce alan varsa site önerebilir mi bana..birde bu nerenin malı bilen var mı..ayakkabı numaraları nerenin ölçüsüne bakmam gerekiyor...

657657657
Memur
14 Aralık 2011 09:27

adidas al giy ne gerek var tiger in çakması cok oluyo.hem cok pahalı gerek yok o kadar bencee..

zanardi.
Yasaklı
22 Aralık 2011 19:33

tiger pahalı ucuzunu zor bulursun

25 Aralık 2011 20:34

valla ben adidas nike tommy diesel lacoste herşeyi denemedim en güzeli en rahatı Tiger parasına değiyor.

ceren89
Şef
25 Aralık 2011 23:03

adidasın yeni sezon ayakkabıları daha rahat.tiger çok düz uzun süre kullanınca rahatsızlık veriyor.yerle yapışık gibi.ayrıca çabuk eskiyor adidaslara göre.ve herkesin ayağında fazlaca taklidi var.neticede tavsiye etmem ben.

26 Aralık 2011 00:56

Tiger yere mi yapışık :)))) çok güldüm gece

Tigerla deli gibi 6 avrupa ülkesi gezdim ne eskime ne rahatsızlık ..

Tiger kalitedir ne bu millet konuşuyor çakması varmışmış

Ayakkabıyı millete hava için mi yoksa rahat için mi alıyorsunuz anlamadım.

bassistburak
Kapalı
28 Aralık 2011 13:46

ZEynaya katılmamak elde değil :)) .. Gerçekten güzel bir tiger bulunursa hem kulalnış hem dayanıklılık açısından çok güzel ayakkabılar.. Ama nereden alacağınız önemli avrupadan alınan bir tiger ile tr de satılanlar arasında fark olduğunu düşünüyorum... Üretim yerininde önemi var.. AYnı şey diğer ayakkabılar içinde geçerli bence. 4 sene önce Avrupa üretimi aldığım Nike da ip atması bile yokken 9.5 ay önce aldığım aynı ayakkabı açıldı ve geri yolladım :)

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi