493 Adet Tercih Yapılmıştır.
Ad Soyad İli İlçesi Branşı Puanı
nihal yılmaz Manisa Merkez Adalet 28
halime demir Amasya Göynücek Beden Eğitimi 77
Remziye Kurt Balıkesir Ayvalık Beden Eğitimi 50
emre iğde Bursa Osmangazi Beden Eğitimi 43
bahadır erdoğan İzmir Torbalı Beden Eğitimi 22
ipek baha erdoğan Mardin Midyat Beden Eğitimi 0
Zafer Çelik Ankara Yenimahalle Bilişim Teknolojileri 82
Yücel Solak Ankara Yenimahalle Bilişim Teknolojileri 69
nazlı yılmaz İstanbul Pendik Bilişim Teknolojileri 67
chess devrek Antalya Kaş Bilişim Teknolojileri 47
Ergin Göllü Bursa Yildirim Bilişim Teknolojileri 45
mustafa pusat Mersin Tarsus Bilişim Teknolojileri 42
dilek can Balıkesir Merkez Bilişim Teknolojileri 38
mevlüt şahin Konya Meram Bilişim Teknolojileri 33
hsn Ankara Merkez Bilişim Teknolojileri 33
mns İstanbul Kadıköy Bilişim Teknolojileri 28
murat akarsu İstanbul Üsküdar Bilişim Teknolojileri 26
elmas yıldırım Şırnak Silopi Bilişim Teknolojileri 22
RIZA ARINMIŞ Gümüşhane Merkez Bilişim Teknolojileri 22
ahmet ihsan akşen İstanbul K.Çekmece Bilişim Teknolojileri 10
şirin çetin Adana Yüreğir Biyoloji 69
öz dede İstanbul Üsküdar Biyoloji 67
zeynep can İzmir Buca Büro Yönetimi 25
selvin kılıç Tokat Merkez Coğrafya 69
yeliz savcun Ankara Altındağ Coğrafya 39
sedef güçlüer Hakkari Merkez Coğrafya 26
demet doğan Hatay Merkez Coğrafya 20
leman saka Ankara Mamak Coğrafya 11
DERYA ÖZALP Kocaeli Körfez Coğrafya 10
ayten odabas Manisa Turgutlu Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 115
ASLIHAN ALTUN DEMİREL Malatya Merkez Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 93
şerife can Ankara Keçiören Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 72
DUYGU BORA ÇINAR İstanbul B.Çekmece Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 44
ökkeş tüylü Gaziantep Şehitkamil Din Kült. ve Ahl.Bil. 180
necan dündar Afyonkarahisar Şuhut Din Kült. ve Ahl.Bil. 150
ahmet emir Ankara Altındağ Din Kült. ve Ahl.Bil. 135
adem güler Kırklareli Lüleburgaz Din Kült. ve Ahl.Bil. 106
selim akgün Giresun Espiye Din Kült. ve Ahl.Bil. 104
can Adana Aladağ Din Kült. ve Ahl.Bil. 40
ayşe eski Ankara Etimesgut Din Kült. ve Ahl.Bil. 14
serkan özlem İzmir Konak El San.Tek./Nakış 33
kadir cetin İstanbul Beykoz Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik 27
filiz izci Diyarbakır Merkez Felsefe 234
AYŞE Tokat Merkez Felsefe 52
ilkay mıcık İstanbul Başakşehir Felsefe 51
barış aksoy Çanakkale Merkez Fen ve Teknoloji 190
perihan ak Ankara Keçiören Fen ve Teknoloji 112
Nuray İŞÇİ Erzurum Merkez Fen ve Teknoloji 80
kadersol Amasya Merzifon Fen ve Teknoloji 80
sevcan t Ankara Yenimahalle Fen ve Teknoloji 68
öztürk güldü Ardahan Merkez Fen ve Teknoloji 58
mustafa karasu Edirne Keşan Fen ve Teknoloji 57
derya çakır Bursa Osmangazi Fen ve Teknoloji 56
nuray aksoy Kayseri Kocasinan Fen ve Teknoloji 54
ayşegül kıvrak Ankara Sincan Fen ve Teknoloji 42
bilge ulucan Ankara Çankaya Fen ve Teknoloji 40
gamze İstanbul Bayrampaşa Fen ve Teknoloji 30
tuba ayd Ankara Altındağ Fen ve Teknoloji 30
şükran akbulut Manisa Demirci Fen ve Teknoloji 28
binnur akarçay Manisa Demirci Fen ve Teknoloji 26
guldane kok Muğla Fethiye Fen ve Teknoloji 26
gökçe gökalp Bartın Amasra Fen ve Teknoloji 26
yasin güngör Kahramanmaraş Elbistan Fen ve Teknoloji 25
nuran güngör Bursa Inegöl Fen ve Teknoloji 25
zz Konya Selçuklu Fen ve Teknoloji 22
tuğba ergün Tokat Yeşilyurt Fen ve Teknoloji 22
Selinn n Rize Merkez Fen ve Teknoloji 22
sevialy genç Bursa Osmangazi Fen ve Teknoloji 17
mehmet turan Antalya Merkez Fizik 175
bahti poscu Kayseri Melikgazi Fizik 170
gamze yapar Çorum Merkez Fizik 96
m gun Afyonkarahisar Merkez Fizik 74
damla öner Yalova Merkez Fizik 58
sema Hatay Merkez Fizik 56
güllü Antalya Kumluca Fizik 50
pınar çağlıyan Aydın Söke Fizik 14
fatma kılıç Manisa Merkez Fizik 11
fatma Manisa Merkez Fizik 11
es er İstanbul Adalar Fransızca 100
Ramazan Uysal Bolu Merkez Görsel Sanatlar/Resim 117
sema cetin Çanakkale Merkez Görsel Sanatlar/Resim 78
önder Bursa Inegöl Görsel Sanatlar/Resim 41
mehmet akif şen Konya Meram İ.H.L. Meslek Dersleri 254
kübra Samsun Bafra İlköğretim Matematik Öğr. 106
sukran polat Ankara Çankaya İlköğretim Matematik Öğr. 70
byza Bursa Osmangazi İlköğretim Matematik Öğr. 56
Rabia YILMAZ İstanbul Pendik İlköğretim Matematik Öğr. 53
nur saroğlu Ankara Pursaklar İlköğretim Matematik Öğr. 51
nur saroğlu Ankara Çayırova İlköğretim Matematik Öğr. 51
naile yağbasanlı Ankara Çankaya İlköğretim Matematik Öğr. 51
hakan boun Adıyaman Kahta İlköğretim Matematik Öğr. 26
kevser aslan İstanbul Fatih İlköğretim Matematik Öğr. 22
orhan kök Ankara Altındağ İlköğretim Matematik Öğr. 14
pelin çiçek İstanbul G.Osmanpaşa İngilizce 109
nermin gök Gümüşhane Merkez İngilizce 90
Ay yi İstanbul B.Çekmece İngilizce 89
ugurcan bal Mersin Merkez İngilizce 86
nurdan öztürk Tekirdağ Çerkezköy İngilizce 84
Arzu Şentürk Yeniçeri İstanbul Kartal İngilizce 73
abc Afyonkarahisar Dinar İngilizce 67
hasan Denizli Acipayam İngilizce 64
hasan tanç Antalya Kaş İngilizce 64
ömer arıcı Manisa Merkez İngilizce 60
Leyla ARSLAN Ankara Çankaya İngilizce 54
Elif asan Bursa Osmangazi İngilizce 51
ebru eren İstanbul Ümraniye İngilizce 48
sevil kaya Hatay Merkez İngilizce 48
meltem Manisa Merkez İngilizce 47
gökhan çelik Giresun Doğankent İngilizce 45
emre kara İzmir Aliağa İngilizce 45
m.s İstanbul Ümraniye İngilizce 45
ayşe atlı Kahramanmaraş Andırın İngilizce 44
sibel İstanbul Ümraniye İngilizce 43
muhammed özcan İstanbul Başakşehir İngilizce 43
seçil incekara Kocaeli İzmit İngilizce 42
havva güllü Burdur Ağlasun İngilizce 41
esra boso Ankara Çankaya İngilizce 40
ali akay Ankara Etimesgut İngilizce 40
elif naz Çanakkale Gelibolu İngilizce 40
Tuğba Adana Yüreğir İngilizce 40
Alaz Brmn Ankara Mamak İngilizce 39
ümit hunutlu Trabzon Yomra İngilizce 38
fatma demircan Şanlıurfa Harran İngilizce 38
fatma cinemre Trabzon Akçaabat İngilizce 37
neşe saraçoğlu Ankara Keçiören İngilizce 36
mrv Bursa Merkez İngilizce 36
samet türker Antalya Merkez İngilizce 35
habibe yıldırım Adana Seyhan İngilizce 34
gülşen Afyonkarahisar Merkez İngilizce 34
fatma bayrak Eskişehir Alpu İngilizce 33
AYŞEN TUNA Aydın Merkez İngilizce 33
kadriye ertekin İstanbul Pendik İngilizce 33
naciye çakın Denizli Merkez İngilizce 33
Burcu Baran İstanbul Kağıthane İngilizce 33
tuğba tok Isparta Keçiborlu İngilizce 33
Ahmet Karataş Gaziantep Şahinbey İngilizce 32
gül can Manisa Akhisar İngilizce 32
arzu gür Bursa Nilüfer İngilizce 30
tuğçe acar Muğla Marmaris İngilizce 29
murat varol Rize Merkez İngilizce 28
Nezahat Karataş Balıkesir Merkez İngilizce 26
yasemin ozturk Ankara Mamak İngilizce 22
duygu önler Aydın Merkez İngilizce 22
esra sefer İstanbul Fatih İngilizce 22
nuray gökhan İstanbul Başakşehir İngilizce 22
mutlu kara Kütahya Domaniç İngilizce 22
selmin polat Denizli Merkez İngilizce 22
Sevim caliskan Mersin Merkez İngilizce 21
Fatma D. İzmir Kiraz İngilizce 18
aykutbozkurt Eskişehir Merkez İngilizce 18
Adalet Eroğlu Afyonkarahisar Merkez İngilizce 18
ayşe yön Eskişehir Merkez İngilizce 17
Tuba Güven Balıkesir Merkez İngilizce 16
ozy İzmir Foça İngilizce 15
melek bozburun Ankara Çankaya İngilizce 14
Burak Gültekin Bursa Merkez İngilizce 13
özlem güney Denizli Merkez İngilizce 11
fatu Bursa Merkez İngilizce 0
eronn Mersin Merkez Kimya/Kimya Teknolojisi 114
fg Ankara Sincan Kimya/Kimya Teknolojisi 83
gez gin İstanbul G.Osmanpaşa Kimya/Kimya Teknolojisi 65
duygu k Ankara Yenimahalle Kimya/Kimya Teknolojisi 32
ibrahim çiçek Manisa Merkez Kimya/Kimya Teknolojisi 28
Tugba kabadayı Antalya Merkez Kimya/Kimya Teknolojisi 22
elif istanbul Samsun Merkez Kimya/Kimya Teknolojisi 20
c b İstanbul Üsküdar Kimya/Kimya Teknolojisi 14
secildksk Ankara Gölbaşı Kimya/Kimya Teknolojisi 14
nur gok İstanbul Bakirköy Kimya/Kimya Teknolojisi 14
ahmet köksal Eskişehir Merkez Matematik 104
nihal altunbay Manisa Salihli Matematik 99
erhan erdoğan Aydın Merkez Matematik 85
burak can Kocaeli Gebze Matematik 76
asuman telli Kocaeli Gölcük Matematik 75
bünyamin demirok Erzincan Merkez Matematik 68
neziha ceyhan Kayseri Merkez Matematik 66
esra zeytinoğlu Kütahya Tavşanlı Matematik 58
fatma pehlivan Aydın Merkez Matematik 58
gökan kahveci Mersin Merkez Matematik 57
Burcu Celepoğlu Kocaeli Gebze Matematik 55
sema çakır Bolu Merkez Matematik 49
zeliha usta Ankara Merkez Matematik 44
sibelzeynep Eskişehir Merkez Matematik 44
sibel akdeniz Sakarya Kocaali Matematik 33
fas Ankara Merkez Matematik 29
furkan çevikoğlu Erzincan Merkez Matematik 22
nur aydın Konya Selçuklu Matematik 14
ayse tercih Antalya Merkez Matematik 12
şafak akçay Ankara Çankaya Matematik 10
ELVAN ŞAHİNOĞLU Ankara Yenimahalle Müzik 98
Mehmet Aslan Malatya Merkez Müzik 64
emel aksu Afyonkarahisar Merkez Müzik 40
can asoğlu Afyonkarahisar Bayat Müzik 35
gözde orhan Ankara Sincan Müzik 30
yasin kabaklı Adana Seyhan Müzik 27
yelda atabay Tekirdağ Çerkezköy Müzik 26
fatma büyük Elazığ Merkez Müzik 22
gülsevin göroğlu Antalya Merkez Müzik 18
dilek haner Kocaeli Pursaklar Müzik(Kanun) 59
dilek haner Kocaeli Çayırova Müzik(Kanun) 59
tugba yenisoy İzmir Buca Okul Öncesi Öğrt 107
gül mutlu Konya Meram Okul Öncesi Öğrt 99
nurcan yeşilçimen Mardin Merkez Okul Öncesi Öğrt 98
sevinç demirkıran Diyarbakır Bismil Okul Öncesi Öğrt 95
YASEMİN TEKKAL Kayseri Talas Okul Öncesi Öğrt 88
ömer Gaziantep Şahinbey Okul Öncesi Öğrt 86
ÖZDEN SÜLÜN Kocaeli Gölcük Okul Öncesi Öğrt 85
emel çömezler Bursa Osmangazi Okul Öncesi Öğrt 84
RAZİYE ÇINAR Adana Seyhan Okul Öncesi Öğrt 83
hacer şahin Adana Kozan Okul Öncesi Öğrt 81
nil HATUN Yozgat Merkez Okul Öncesi Öğrt 81
deniz ercan Ankara Gölbaşı Okul Öncesi Öğrt 79
canan özçelik İstanbul Çekmeköy Okul Öncesi Öğrt 78
yeşim vefaoğlu Kastamonu Merkez Okul Öncesi Öğrt 77
ceren demirtürk Konya Meram Okul Öncesi Öğrt 77
sevinç Öztürk Antalya Merkez Okul Öncesi Öğrt 76
bahar aydın İzmir Bornova Okul Öncesi Öğrt 75
nesrin Ankara Keçiören Okul Öncesi Öğrt 75
ilknur soytek Kırıkkale Merkez Okul Öncesi Öğrt 75
Turan Gül Mersin Merkez Okul Öncesi Öğrt 73
ayşe korkut Şanlıurfa Merkez Okul Öncesi Öğrt 73
km Şanlıurfa Merkez Okul Öncesi Öğrt 70
derya karaman Muğla Marmaris Okul Öncesi Öğrt 70
fergül özgür Bursa Osmangazi Okul Öncesi Öğrt 69
zekiye uyaner Manisa Merkez Okul Öncesi Öğrt 69
suat kaya Aydın Nazilli Okul Öncesi Öğrt 66
filiz aksu yaşın Van Erciş Okul Öncesi Öğrt 66
umut demir Bartın Merkez Okul Öncesi Öğrt 65
gönül aydın Bursa Inegöl Okul Öncesi Öğrt 65
ebru yığın İzmir Karşıyaka Okul Öncesi Öğrt 65
emda Sakarya Erenler Okul Öncesi Öğrt 64
bedriye kaynar İzmir Bornova Okul Öncesi Öğrt 63
neval turgut Ankara Keçiören Okul Öncesi Öğrt 62
remziyeözdemirkan Konya Meram Okul Öncesi Öğrt 61
enise erdoğan Bursa Yildirim Okul Öncesi Öğrt 60
ilknur eren Ankara Sincan Okul Öncesi Öğrt 58
yeni mahalle Ankara Yenimahalle Okul Öncesi Öğrt 56
Sena kama Bursa Inegöl Okul Öncesi Öğrt 55
B.YILDIRIM Tekirdağ Çerkezköy Okul Öncesi Öğrt 54
gülizar aras İzmir Merkez Okul Öncesi Öğrt 54
GÜLDEN K Batman Merkez Okul Öncesi Öğrt 52
nahide süner Kocaeli Gölcük Okul Öncesi Öğrt 52
sultan öztürk Manisa Alaşehir Okul Öncesi Öğrt 48
yahya kumral Rize Ardeşen Okul Öncesi Öğrt 45
elf elf Samsun Çarşamba Okul Öncesi Öğrt 42
belgin kelemli Kocaeli İzmit Okul Öncesi Öğrt 39
şehriban kılıçabbak Muğla Merkez Okul Öncesi Öğrt 39
Golden Horn Kocaeli Gölcük Okul Öncesi Öğrt 36
kahraman Bursa Inegöl Okul Öncesi Öğrt 35
SENAY KAYA İzmir Karşıyaka Okul Öncesi Öğrt 35
neslihan Yılmaz İstanbul Kartal Okul Öncesi Öğrt 33
nursen kaygusuz Ankara Yenimahalle Okul Öncesi Öğrt 30
dilek Ankara Akyurt Okul Öncesi Öğrt 29
şahide göçük Ankara Yenimahalle Okul Öncesi Öğrt 28
ezgi Bartın Merkez Okul Öncesi Öğrt 26
nagihan ünalan Balıkesir Bigadiç Okul Öncesi Öğrt 26
ferdi çetinkaya Isparta Merkez Okul Öncesi Öğrt 22
mervenur şen Aksaray Merkez Okul Öncesi Öğrt 16
ipek oğuz İzmir Karşıyaka Okul Öncesi Öğrt 12
arzu çelik coşgun İstanbul Şişli Okul Öncesi Öğrt 12
fatma sandal Ankara Mamak Okul Öncesi Öğrt 11
ali Mersin Merkez Rehber Öğretmen 82
öznur Muğla Dalaman Rehber Öğretmen 60
NERO İstanbul Adalar Rehber Öğretmen 50
burçak tabakçı Bursa Osmangazi Rehber Öğretmen 40
ERD ADM Düzce Yığılca Rehber Öğretmen 33
zişan Adana Yüreğir Rehber Öğretmen 33
fatma yalçın Mersin Tarsus Rehber Öğretmen 32
pinar caglar Ankara Mamak Rehber Öğretmen 31
Kubilay Devrim Dikkaya İzmir Konak Rehber Öğretmen 31
ayşe Denizli Merkez Rehber Öğretmen 30
bilge korkut İstanbul Beyoğlu Rehber Öğretmen 28
burcu gider Kırşehir Merkez Rehber Öğretmen 22
esra aksoy Diyarbakır Hazro Rehber Öğretmen 21
cüneyt erkla Kocaeli Körfez Rehber Öğretmen 20
MERAL ÇAKMAK Kütahya Tavşanlı Rehber Öğretmen 14
hayriye karakoşlu Ankara Merkez Rehber Öğretmen 14
hacer gül Bursa Osmangazi Rehber Öğretmen 12
özkan özkan Mersin Merkez Rehber Öğretmen 12
fatmademir İstanbul Ümraniye Rehber Öğretmen 10
Sevil VARLIK İstanbul Beykoz Rehber Öğretmen 10
ahmet barış İzmir Ödemiş Sınıf Öğretmenliği 212
fatma karaaslan Aydın Kuşadası Sınıf Öğretmenliği 180
nesrin gürel Karabük Merkez Sınıf Öğretmenliği 170
kılıç Karaman Merkez Sınıf Öğretmenliği 160
emre güneş İstanbul Çekmeköy Sınıf Öğretmenliği 158
golge999 Samsun Merkez Sınıf Öğretmenliği 154
DENİZ Ankara Keçiören Sınıf Öğretmenliği 147
yunus apaydın İstanbul Sarıyer Sınıf Öğretmenliği 145
sdt sddtt Aksaray Merkez Sınıf Öğretmenliği 145
nana İzmir Bornova Sınıf Öğretmenliği 136
ali saydam Zonguldak Ereğli Sınıf Öğretmenliği 131
Hasan SUCU Aydın Merkez Sınıf Öğretmenliği 129
MELİKE TALAT Nevşehir Ürgüp Sınıf Öğretmenliği 122
ayhan derin Kastamonu Tosya Sınıf Öğretmenliği 116
fatih Denizli Acipayam Sınıf Öğretmenliği 111
Rehim GÜLMEZ Mersin Merkez Sınıf Öğretmenliği 110
batuhan erciyes Kayseri Melikgazi Sınıf Öğretmenliği 106
hatice başta Antalya Alanya Sınıf Öğretmenliği 104
neziha uyar Konya Bozkır Sınıf Öğretmenliği 103
hakan taysı Adana Seyhan Sınıf Öğretmenliği 100
alp alp Çankırı Merkez Sınıf Öğretmenliği 100
nazmiye karaömer Bursa Inegöl Sınıf Öğretmenliği 98
gül Sakarya Hendek Sınıf Öğretmenliği 97
ozgur Sakarya Hendek Sınıf Öğretmenliği 95
hatice taşkın ar Afyonkarahisar Sandıklı Sınıf Öğretmenliği 94
Erkan SOYDEMİR İstanbul Beyoğlu Sınıf Öğretmenliği 92
selvi öz Niğde Merkez Sınıf Öğretmenliği 91
türker Konya Merkez Sınıf Öğretmenliği 91
ysn Karaman Ermenek Sınıf Öğretmenliği 91
omckomu Ankara Çankaya Sınıf Öğretmenliği 91
serkan ünal İstanbul B.Çekmece Sınıf Öğretmenliği 90
mustafa ecik Aksaray Merkez Sınıf Öğretmenliği 90
aslı dnz Ankara Altındağ Sınıf Öğretmenliği 88
ayşe Niğde Ulukışla Sınıf Öğretmenliği 88
selda çalık Adana Seyhan Sınıf Öğretmenliği 87
fatma özmen Bartın Merkez Sınıf Öğretmenliği 84
M.Yavuz Gürsel Şanlıurfa Merkez Sınıf Öğretmenliği 81
esra özdemir Ankara Yenimahalle Sınıf Öğretmenliği 80
tuba kara Diyarbakır Merkez Sınıf Öğretmenliği 80
Mahmut YILMAZ Hatay Merkez Sınıf Öğretmenliği 79
NASUH ÜZÜLMEZ Antalya Finike Sınıf Öğretmenliği 75
güven polat Sivas Merkez Sınıf Öğretmenliği 73
murat avcı Eskişehir Merkez Sınıf Öğretmenliği 73
abdullah Konya Merkez Sınıf Öğretmenliği 72
EBRU ÇETİN Antalya Merkez Sınıf Öğretmenliği 72
bilge çakır Yalova Altınova Sınıf Öğretmenliği 71
nalan acar İstanbul Tuzla Sınıf Öğretmenliği 71
necdet k. Tekirdağ Merkez Sınıf Öğretmenliği 71
ayşe özdemir Ankara Yenimahalle Sınıf Öğretmenliği 70
erdal tura Diyarbakır Dicle Sınıf Öğretmenliği 70
Osman Baş Kayseri Develi Sınıf Öğretmenliği 70
ahmet kara İzmir Konak Sınıf Öğretmenliği 69
erkan özkan Muğla Fethiye Sınıf Öğretmenliği 69
filiz eresen Kayseri Kocasinan Sınıf Öğretmenliği 68
elifharbi Trabzon Merkez Sınıf Öğretmenliği 68
pelin yıldırım baş Sakarya Taraklı Sınıf Öğretmenliği 66
özkan kaya Samsun Merkez Sınıf Öğretmenliği 65
BETÜL AKDENİZ Ankara Çankaya Sınıf Öğretmenliği 64
ismail çelik Antalya Alanya Sınıf Öğretmenliği 64
aylin kayma İstanbul Sancaktepe Sınıf Öğretmenliği 62
erika Adana İmamoğlu Sınıf Öğretmenliği 61
esra Antalya Manavgat Sınıf Öğretmenliği 60
Ali Veli Konya Kulu Sınıf Öğretmenliği 60
seçil Konya Karapınar Sınıf Öğretmenliği 60
bekir ölmez Afyonkarahisar Çay Sınıf Öğretmenliği 60
Canca Eryaşar Zonguldak Merkez Sınıf Öğretmenliği 58
Ayla AYDIN Aydın Yenipazar Sınıf Öğretmenliği 58
murat yılmaz Kocaeli Gebze Sınıf Öğretmenliği 58
serdar dinç Aksaray Merkez Sınıf Öğretmenliği 58
MURAT ÖZDEN Kocaeli Gebze Sınıf Öğretmenliği 58
hakan batur Kahramanmaraş Andırın Sınıf Öğretmenliği 56
mustafa aysöz Konya Merkez Sınıf Öğretmenliği 56
sevda durmaz Batman Merkez Sınıf Öğretmenliği 56
lale öztürk Aksaray Merkez Sınıf Öğretmenliği 55
meryem ak Şanlıurfa Merkez Sınıf Öğretmenliği 53
dicle aksu İstanbul Tuzla Sınıf Öğretmenliği 51
tugceyen Mersin Mut Sınıf Öğretmenliği 50
dilek durmuş Eskişehir Merkez Sınıf Öğretmenliği 50
Halil Tarhan Kocaeli Kandıra Sınıf Öğretmenliği 50
zeyno kara Amasya Merkez Sınıf Öğretmenliği 50
selin inan Eskişehir Merkez Sınıf Öğretmenliği 49
duygu arıkan Ankara Yenimahalle Sınıf Öğretmenliği 49
sezai arıkan Ankara Yenimahalle Sınıf Öğretmenliği 49
ismail özlü Edirne Merkez Sınıf Öğretmenliği 48
hatice ince Kütahya Gediz Sınıf Öğretmenliği 47
hacı yusuf yoldaş Konya Beyşehir Sınıf Öğretmenliği 46
murat kaplan Şanlıurfa Merkez Sınıf Öğretmenliği 45
aysunbostan Ankara Altındağ Sınıf Öğretmenliği 45
müberra öztekin Kütahya Gediz Sınıf Öğretmenliği 44
NUR İŞERİ İstanbul Merkez Sınıf Öğretmenliği 43
Atilla Giresun Bulancak Sınıf Öğretmenliği 41
vcdn yksl Ankara Yenimahalle Sınıf Öğretmenliği 40
nuran İstanbul Beyoğlu Sınıf Öğretmenliği 40
nurcı sımsek Hatay Kirikhan Sınıf Öğretmenliği 40
asli sağ İstanbul Beykoz Sınıf Öğretmenliği 40
servet kuzu Afyonkarahisar Bolvadin Sınıf Öğretmenliği 39
zafer yeşiltaş Ordu Perşembe Sınıf Öğretmenliği 38
duygu çiftci Manisa Merkez Sınıf Öğretmenliği 38
Burçin Yılmaz Giresun Doğankent Sınıf Öğretmenliği 37
buket gürler Kırşehir Kaman Sınıf Öğretmenliği 37
abdurrahim akman İstanbul Kağıthane Sınıf Öğretmenliği 36
ahmet akcan Tekirdağ Malkara Sınıf Öğretmenliği 35
hayal yalçınkaya Aydın Karpuzlu Sınıf Öğretmenliği 32
selcan tunç İstanbul Fatih Sınıf Öğretmenliği 32
gamze Çorum Laçin Sınıf Öğretmenliği 32
sarı Afyonkarahisar Şuhut Sınıf Öğretmenliği 32
burçin kara Eskişehir Merkez Sınıf Öğretmenliği 31
frt ckrz Aydın Merkez Sınıf Öğretmenliği 30
yıldız tek İstanbul Ümraniye Sınıf Öğretmenliği 30
fatoş kula Antalya Kumluca Sınıf Öğretmenliği 30
ali Ankara Mamak Sınıf Öğretmenliği 30
hande bakay Yalova Altınova Sınıf Öğretmenliği 30
emine çakır Nevşehir Derinkuyu Sınıf Öğretmenliği 30
melis sönmez Muğla Marmaris Sınıf Öğretmenliği 30
rabia uzuner Yozgat Sorgun Sınıf Öğretmenliği 30
gülcü Erzincan Merkez Sınıf Öğretmenliği 30
pınar güdül Bursa Osmangazi Sınıf Öğretmenliği 30
deniz dönmez Ankara Çankaya Sınıf Öğretmenliği 30
esma tuğ Muğla Milas Sınıf Öğretmenliği 28
ebru sabah Bursa Osmangazi Sınıf Öğretmenliği 27
eda kaya İstanbul Bahçelievler Sınıf Öğretmenliği 27
sadiye kaymak Yozgat Merkez Sınıf Öğretmenliği 26
İBRAHİM KAN Mardin Merkez Sınıf Öğretmenliği 26
huseyin codar Antalya Kaş Sınıf Öğretmenliği 26
aykız Çankırı Merkez Sınıf Öğretmenliği 26
levent ceren Çankırı Merkez Sınıf Öğretmenliği 26
sakine şeremet Sivas Merkez Sınıf Öğretmenliği 26
ali rıza koçak Konya Ilgın Sınıf Öğretmenliği 26
matematik ders Karaman Ermenek Sınıf Öğretmenliği 26
seçil kayhan İstanbul Tuzla Sınıf Öğretmenliği 26
salih çalık Bursa Kestel Sınıf Öğretmenliği 26
serkan İstanbul Pendik Sınıf Öğretmenliği 26
tarık saygun Konya Selçuklu Sınıf Öğretmenliği 26
hüs İzmir Kınık Sınıf Öğretmenliği 25
yasemin güney Amasya Merkez Sınıf Öğretmenliği 24
ömer atasoy Diyarbakır Eğil Sınıf Öğretmenliği 22
nur sert Yozgat Sorgun Sınıf Öğretmenliği 22
cansu akkaş Bayburt Merkez Sınıf Öğretmenliği 22
hakan bayar Niğde Merkez Sınıf Öğretmenliği 22
nermin Niğde Merkez Sınıf Öğretmenliği 22
berna özkul Burdur Merkez Sınıf Öğretmenliği 20
murat Kütahya Tavşanlı Sınıf Öğretmenliği 19
gizem kartal Afyonkarahisar Merkez Sınıf Öğretmenliği 18
ayşegül kayk Kahramanmaraş Merkez Sınıf Öğretmenliği 18
elif Ankara Polatlı Sınıf Öğretmenliği 18
aslı yağlı Mersin Tarsus Sınıf Öğretmenliği 16
sema çelik Bursa Keles Sınıf Öğretmenliği 13
Gamze Muğla Milas Sınıf Öğretmenliği 12
melis özsoy Bilecik Gölpazarı Sınıf Öğretmenliği 12
zeynep beken Yalova Altınova Sınıf Öğretmenliği 10
abdurrahman Adıyaman Besni Sosyal Bilgiler 115
yakup ay Ağrı Merkez Sosyal Bilgiler 90
ftm u İzmir Menemen Sosyal Bilgiler 87
ilk nur Aksaray Merkez Sosyal Bilgiler 86
mustafa kocaman Ankara Keçiören Sosyal Bilgiler 74
dilek güden Eskişehir Merkez Sosyal Bilgiler 63
melek zırhlı Bursa Karacabey Sosyal Bilgiler 45
özlem demirel İzmir Kiraz Sosyal Bilgiler 42
zeynep avcı İstanbul Merkez Sosyal Bilgiler 40
Mustafa H Kaplan Denizli Merkez Sosyal Bilgiler 36
göksan gümüş Denizli Merkez Sosyal Bilgiler 33
alper çobanoğlu Mersin Merkez Sosyal Bilgiler 30
Okan ESENDEMİR İzmir Merkez Sosyal Bilgiler 22
yasin altıntaş Giresun Espiye Sosyal Bilgiler 18
ONUR ÖZDEMİR Eskişehir Merkez Tarih 219
filiz yuce Tokat Merkez Tarih 20
hass Balıkesir Bigadiç Teknoloji ve Tasarım 181
ahmet yoldas Antalya Merkez Teknoloji ve Tasarım 50
betül yılmaz Kocaeli Gölcük Teknoloji ve Tasarım 22
mehmet yavuz Antalya Akseki Teknoloji ve Tasarım 17
tuba çarkçı İstanbul Pendik Tekstil Tek./Tekstil Dokuma-Örme 28
mehmet duman Bursa Nilüfer Türk Dili ve Edebiyatı 145
demet Şanlıurfa Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 62
..... Hatay Altinözü Türk Dili ve Edebiyatı 58
Burçin Ceylan Bursa Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 55
ugur saglam Kayseri Sarız Türk Dili ve Edebiyatı 51
volkan İstanbul Zeytinburnu Türk Dili ve Edebiyatı 41
sadetçağrı Adana Seyhan Türk Dili ve Edebiyatı 37
hüseyin Tekirdağ Çerkezköy Türk Dili ve Edebiyatı 30
Hakan Fırat Kahramanmaraş Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 28
ayşe bingöl Balıkesir Erdek Türk Dili ve Edebiyatı 28
hasret yeşildağ İzmir Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 26
elif kartal Ankara Kazan Türk Dili ve Edebiyatı 22
serpil Çanakkale Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 22
bircan gengeç Şanlıurfa Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 22
hilal dursun Kırıkkale Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 22
serap Antalya Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 19
ramazan Konya Yunak Türkçe 185
ozan akdeniz İzmir Tire Türkçe 107
emre eser Bursa Yildirim Türkçe 105
çağlar nuhveren Bilecik Merkez Türkçe 102
müzeyyen gümüş köhle Antalya Merkez Türkçe 79
oğuz çetin Trabzon Of Türkçe 70
bilal çelik Afyonkarahisar Sandıklı Türkçe 59
şerife akbolat Adana Yüreğir Türkçe 58
Volkan SEZER İzmir Bergama Türkçe 51
Ahmet Kaplan Adıyaman Besni Türkçe 46
gülgün kızılcık Balıkesir Merkez Türkçe 44
özgür Konya Yunak Türkçe 41
ali topcu İstanbul Eyüp Türkçe 36
Şeyma Kılıç Ankara Akyurt Türkçe 33
HALİL GELDİ Hatay Belen Türkçe 28
yeliz balcı İstanbul Bağcılar Türkçe 28
GÖKHAN ATAYIK Şanlıurfa Ceylanpınar Türkçe 26
yalçın eş Manisa Merkez Türkçe 25
SEDA İNAN Kocaeli Gebze Türkçe 22
Çiğdem Atasoy Bolu Yeniçağa Türkçe 20
seyda yıldırım Gaziantep Şahinbey Türkçe 19
serap hacım Batman Merkez Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği 32
leyla karaaslan Ankara Çankaya Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği 22
AHMET DİNÇ Eskişehir Merkez Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği 15
Çiğdem Koroş Kocaeli Gebze Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği 12
kızıldağ Hatay Merkez Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği 10
493 Adet Tercih Yapılmıştır.
Ad Soyad İli İlçesi Branşı Puanı
nihal yılmaz Manisa Merkez Adalet 28
halime demir Amasya Göynücek Beden Eğitimi 77
Remziye Kurt Balıkesir Ayvalık Beden Eğitimi 50
emre iğde Bursa Osmangazi Beden Eğitimi 43
bahadır erdoğan İzmir Torbalı Beden Eğitimi 22
ipek baha erdoğan Mardin Midyat Beden Eğitimi 0
Zafer Çelik Ankara Yenimahalle Bilişim Teknolojileri 82
Yücel Solak Ankara Yenimahalle Bilişim Teknolojileri 69
nazlı yılmaz İstanbul Pendik Bilişim Teknolojileri 67
chess devrek Antalya Kaş Bilişim Teknolojileri 47
Ergin Göllü Bursa Yildirim Bilişim Teknolojileri 45
mustafa pusat Mersin Tarsus Bilişim Teknolojileri 42
dilek can Balıkesir Merkez Bilişim Teknolojileri 38
mevlüt şahin Konya Meram Bilişim Teknolojileri 33
hsn Ankara Merkez Bilişim Teknolojileri 33
mns İstanbul Kadıköy Bilişim Teknolojileri 28
murat akarsu İstanbul Üsküdar Bilişim Teknolojileri 26
elmas yıldırım Şırnak Silopi Bilişim Teknolojileri 22
RIZA ARINMIŞ Gümüşhane Merkez Bilişim Teknolojileri 22
ahmet ihsan akşen İstanbul K.Çekmece Bilişim Teknolojileri 10
şirin çetin Adana Yüreğir Biyoloji 69
öz dede İstanbul Üsküdar Biyoloji 67
zeynep can İzmir Buca Büro Yönetimi 25
selvin kılıç Tokat Merkez Coğrafya 69
yeliz savcun Ankara Altındağ Coğrafya 39
sedef güçlüer Hakkari Merkez Coğrafya 26
demet doğan Hatay Merkez Coğrafya 20
leman saka Ankara Mamak Coğrafya 11
DERYA ÖZALP Kocaeli Körfez Coğrafya 10
ayten odabas Manisa Turgutlu Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 115
ASLIHAN ALTUN DEMİREL Malatya Merkez Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 93
şerife can Ankara Keçiören Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 72
DUYGU BORA ÇINAR İstanbul B.Çekmece Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 44
ökkeş tüylü Gaziantep Şehitkamil Din Kült. ve Ahl.Bil. 180
necan dündar Afyonkarahisar Şuhut Din Kült. ve Ahl.Bil. 150
ahmet emir Ankara Altındağ Din Kült. ve Ahl.Bil. 135
adem güler Kırklareli Lüleburgaz Din Kült. ve Ahl.Bil. 106
selim akgün Giresun Espiye Din Kült. ve Ahl.Bil. 104
can Adana Aladağ Din Kült. ve Ahl.Bil. 40
ayşe eski Ankara Etimesgut Din Kült. ve Ahl.Bil. 14
serkan özlem İzmir Konak El San.Tek./Nakış 33
kadir cetin İstanbul Beykoz Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik 27
filiz izci Diyarbakır Merkez Felsefe 234
AYŞE Tokat Merkez Felsefe 52
ilkay mıcık İstanbul Başakşehir Felsefe 51
barış aksoy Çanakkale Merkez Fen ve Teknoloji 190
perihan ak Ankara Keçiören Fen ve Teknoloji 112
Nuray İŞÇİ Erzurum Merkez Fen ve Teknoloji 80
kadersol Amasya Merzifon Fen ve Teknoloji 80
sevcan t Ankara Yenimahalle Fen ve Teknoloji 68
öztürk güldü Ardahan Merkez Fen ve Teknoloji 58
mustafa karasu Edirne Keşan Fen ve Teknoloji 57
derya çakır Bursa Osmangazi Fen ve Teknoloji 56
nuray aksoy Kayseri Kocasinan Fen ve Teknoloji 54
ayşegül kıvrak Ankara Sincan Fen ve Teknoloji 42
bilge ulucan Ankara Çankaya Fen ve Teknoloji 40
gamze İstanbul Bayrampaşa Fen ve Teknoloji 30
tuba ayd Ankara Altındağ Fen ve Teknoloji 30
şükran akbulut Manisa Demirci Fen ve Teknoloji 28
binnur akarçay Manisa Demirci Fen ve Teknoloji 26
guldane kok Muğla Fethiye Fen ve Teknoloji 26
gökçe gökalp Bartın Amasra Fen ve Teknoloji 26
yasin güngör Kahramanmaraş Elbistan Fen ve Teknoloji 25
nuran güngör Bursa Inegöl Fen ve Teknoloji 25
zz Konya Selçuklu Fen ve Teknoloji 22
tuğba ergün Tokat Yeşilyurt Fen ve Teknoloji 22
Selinn n Rize Merkez Fen ve Teknoloji 22
sevialy genç Bursa Osmangazi Fen ve Teknoloji 17
mehmet turan Antalya Merkez Fizik 175
bahti poscu Kayseri Melikgazi Fizik 170
gamze yapar Çorum Merkez Fizik 96
m gun Afyonkarahisar Merkez Fizik 74
damla öner Yalova Merkez Fizik 58
sema Hatay Merkez Fizik 56
güllü Antalya Kumluca Fizik 50
pınar çağlıyan Aydın Söke Fizik 14
fatma kılıç Manisa Merkez Fizik 11
fatma Manisa Merkez Fizik 11
es er İstanbul Adalar Fransızca 100
Ramazan Uysal Bolu Merkez Görsel Sanatlar/Resim 117
sema cetin Çanakkale Merkez Görsel Sanatlar/Resim 78
önder Bursa Inegöl Görsel Sanatlar/Resim 41
mehmet akif şen Konya Meram İ.H.L. Meslek Dersleri 254
kübra Samsun Bafra İlköğretim Matematik Öğr. 106
sukran polat Ankara Çankaya İlköğretim Matematik Öğr. 70
byza Bursa Osmangazi İlköğretim Matematik Öğr. 56
Rabia YILMAZ İstanbul Pendik İlköğretim Matematik Öğr. 53
nur saroğlu Ankara Pursaklar İlköğretim Matematik Öğr. 51
nur saroğlu Ankara Çayırova İlköğretim Matematik Öğr. 51
naile yağbasanlı Ankara Çankaya İlköğretim Matematik Öğr. 51
hakan boun Adıyaman Kahta İlköğretim Matematik Öğr. 26
kevser aslan İstanbul Fatih İlköğretim Matematik Öğr. 22
orhan kök Ankara Altındağ İlköğretim Matematik Öğr. 14
pelin çiçek İstanbul G.Osmanpaşa İngilizce 109
nermin gök Gümüşhane Merkez İngilizce 90
Ay yi İstanbul B.Çekmece İngilizce 89
ugurcan bal Mersin Merkez İngilizce 86
nurdan öztürk Tekirdağ Çerkezköy İngilizce 84
Arzu Şentürk Yeniçeri İstanbul Kartal İngilizce 73
abc Afyonkarahisar Dinar İngilizce 67
hasan Denizli Acipayam İngilizce 64
hasan tanç Antalya Kaş İngilizce 64
ömer arıcı Manisa Merkez İngilizce 60
Leyla ARSLAN Ankara Çankaya İngilizce 54
Elif asan Bursa Osmangazi İngilizce 51
ebru eren İstanbul Ümraniye İngilizce 48
sevil kaya Hatay Merkez İngilizce 48
meltem Manisa Merkez İngilizce 47
gökhan çelik Giresun Doğankent İngilizce 45
emre kara İzmir Aliağa İngilizce 45
m.s İstanbul Ümraniye İngilizce 45
ayşe atlı Kahramanmaraş Andırın İngilizce 44
sibel İstanbul Ümraniye İngilizce 43
muhammed özcan İstanbul Başakşehir İngilizce 43
seçil incekara Kocaeli İzmit İngilizce 42
havva güllü Burdur Ağlasun İngilizce 41
esra boso Ankara Çankaya İngilizce 40
ali akay Ankara Etimesgut İngilizce 40
elif naz Çanakkale Gelibolu İngilizce 40
Tuğba Adana Yüreğir İngilizce 40
Alaz Brmn Ankara Mamak İngilizce 39
ümit hunutlu Trabzon Yomra İngilizce 38
fatma demircan Şanlıurfa Harran İngilizce 38
fatma cinemre Trabzon Akçaabat İngilizce 37
neşe saraçoğlu Ankara Keçiören İngilizce 36
mrv Bursa Merkez İngilizce 36
samet türker Antalya Merkez İngilizce 35
habibe yıldırım Adana Seyhan İngilizce 34
gülşen Afyonkarahisar Merkez İngilizce 34
fatma bayrak Eskişehir Alpu İngilizce 33
AYŞEN TUNA Aydın Merkez İngilizce 33
kadriye ertekin İstanbul Pendik İngilizce 33
naciye çakın Denizli Merkez İngilizce 33
Burcu Baran İstanbul Kağıthane İngilizce 33
tuğba tok Isparta Keçiborlu İngilizce 33
Ahmet Karataş Gaziantep Şahinbey İngilizce 32
gül can Manisa Akhisar İngilizce 32
arzu gür Bursa Nilüfer İngilizce 30
tuğçe acar Muğla Marmaris İngilizce 29
murat varol Rize Merkez İngilizce 28
Nezahat Karataş Balıkesir Merkez İngilizce 26
yasemin ozturk Ankara Mamak İngilizce 22
duygu önler Aydın Merkez İngilizce 22
esra sefer İstanbul Fatih İngilizce 22
nuray gökhan İstanbul Başakşehir İngilizce 22
mutlu kara Kütahya Domaniç İngilizce 22
selmin polat Denizli Merkez İngilizce 22
Sevim caliskan Mersin Merkez İngilizce 21
Fatma D. İzmir Kiraz İngilizce 18
aykutbozkurt Eskişehir Merkez İngilizce 18
Adalet Eroğlu Afyonkarahisar Merkez İngilizce 18
ayşe yön Eskişehir Merkez İngilizce 17
Tuba Güven Balıkesir Merkez İngilizce 16
ozy İzmir Foça İngilizce 15
melek bozburun Ankara Çankaya İngilizce 14
Burak Gültekin Bursa Merkez İngilizce 13
özlem güney Denizli Merkez İngilizce 11
fatu Bursa Merkez İngilizce 0
eronn Mersin Merkez Kimya/Kimya Teknolojisi 114
fg Ankara Sincan Kimya/Kimya Teknolojisi 83
gez gin İstanbul G.Osmanpaşa Kimya/Kimya Teknolojisi 65
duygu k Ankara Yenimahalle Kimya/Kimya Teknolojisi 32
ibrahim çiçek Manisa Merkez Kimya/Kimya Teknolojisi 28
Tugba kabadayı Antalya Merkez Kimya/Kimya Teknolojisi 22
elif istanbul Samsun Merkez Kimya/Kimya Teknolojisi 20
c b İstanbul Üsküdar Kimya/Kimya Teknolojisi 14
secildksk Ankara Gölbaşı Kimya/Kimya Teknolojisi 14
nur gok İstanbul Bakirköy Kimya/Kimya Teknolojisi 14
ahmet köksal Eskişehir Merkez Matematik 104
nihal altunbay Manisa Salihli Matematik 99
erhan erdoğan Aydın Merkez Matematik 85
burak can Kocaeli Gebze Matematik 76
asuman telli Kocaeli Gölcük Matematik 75
bünyamin demirok Erzincan Merkez Matematik 68
neziha ceyhan Kayseri Merkez Matematik 66
esra zeytinoğlu Kütahya Tavşanlı Matematik 58
fatma pehlivan Aydın Merkez Matematik 58
gökan kahveci Mersin Merkez Matematik 57
Burcu Celepoğlu Kocaeli Gebze Matematik 55
sema çakır Bolu Merkez Matematik 49
zeliha usta Ankara Merkez Matematik 44
sibelzeynep Eskişehir Merkez Matematik 44
sibel akdeniz Sakarya Kocaali Matematik 33
fas Ankara Merkez Matematik 29
furkan çevikoğlu Erzincan Merkez Matematik 22
nur aydın Konya Selçuklu Matematik 14
ayse tercih Antalya Merkez Matematik 12
şafak akçay Ankara Çankaya Matematik 10
ELVAN ŞAHİNOĞLU Ankara Yenimahalle Müzik 98
Mehmet Aslan Malatya Merkez Müzik 64
emel aksu Afyonkarahisar Merkez Müzik 40
can asoğlu Afyonkarahisar Bayat Müzik 35
gözde orhan Ankara Sincan Müzik 30
yasin kabaklı Adana Seyhan Müzik 27
yelda atabay Tekirdağ Çerkezköy Müzik 26
fatma büyük Elazığ Merkez Müzik 22
gülsevin göroğlu Antalya Merkez Müzik 18
dilek haner Kocaeli Pursaklar Müzik(Kanun) 59
dilek haner Kocaeli Çayırova Müzik(Kanun) 59
tugba yenisoy İzmir Buca Okul Öncesi Öğrt 107
gül mutlu Konya Meram Okul Öncesi Öğrt 99
nurcan yeşilçimen Mardin Merkez Okul Öncesi Öğrt 98
sevinç demirkıran Diyarbakır Bismil Okul Öncesi Öğrt 95
YASEMİN TEKKAL Kayseri Talas Okul Öncesi Öğrt 88
ömer Gaziantep Şahinbey Okul Öncesi Öğrt 86
ÖZDEN SÜLÜN Kocaeli Gölcük Okul Öncesi Öğrt 85
emel çömezler Bursa Osmangazi Okul Öncesi Öğrt 84
RAZİYE ÇINAR Adana Seyhan Okul Öncesi Öğrt 83
hacer şahin Adana Kozan Okul Öncesi Öğrt 81
nil HATUN Yozgat Merkez Okul Öncesi Öğrt 81
deniz ercan Ankara Gölbaşı Okul Öncesi Öğrt 79
canan özçelik İstanbul Çekmeköy Okul Öncesi Öğrt 78
yeşim vefaoğlu Kastamonu Merkez Okul Öncesi Öğrt 77
ceren demirtürk Konya Meram Okul Öncesi Öğrt 77
sevinç Öztürk Antalya Merkez Okul Öncesi Öğrt 76
bahar aydın İzmir Bornova Okul Öncesi Öğrt 75
nesrin Ankara Keçiören Okul Öncesi Öğrt 75
ilknur soytek Kırıkkale Merkez Okul Öncesi Öğrt 75
Turan Gül Mersin Merkez Okul Öncesi Öğrt 73
ayşe korkut Şanlıurfa Merkez Okul Öncesi Öğrt 73
km Şanlıurfa Merkez Okul Öncesi Öğrt 70
derya karaman Muğla Marmaris Okul Öncesi Öğrt 70
fergül özgür Bursa Osmangazi Okul Öncesi Öğrt 69
zekiye uyaner Manisa Merkez Okul Öncesi Öğrt 69
suat kaya Aydın Nazilli Okul Öncesi Öğrt 66
filiz aksu yaşın Van Erciş Okul Öncesi Öğrt 66
umut demir Bartın Merkez Okul Öncesi Öğrt 65
gönül aydın Bursa Inegöl Okul Öncesi Öğrt 65
ebru yığın İzmir Karşıyaka Okul Öncesi Öğrt 65
emda Sakarya Erenler Okul Öncesi Öğrt 64
bedriye kaynar İzmir Bornova Okul Öncesi Öğrt 63
neval turgut Ankara Keçiören Okul Öncesi Öğrt 62
remziyeözdemirkan Konya Meram Okul Öncesi Öğrt 61
enise erdoğan Bursa Yildirim Okul Öncesi Öğrt 60
ilknur eren Ankara Sincan Okul Öncesi Öğrt 58
yeni mahalle Ankara Yenimahalle Okul Öncesi Öğrt 56
Sena kama Bursa Inegöl Okul Öncesi Öğrt 55
B.YILDIRIM Tekirdağ Çerkezköy Okul Öncesi Öğrt 54
gülizar aras İzmir Merkez Okul Öncesi Öğrt 54
GÜLDEN K Batman Merkez Okul Öncesi Öğrt 52
nahide süner Kocaeli Gölcük Okul Öncesi Öğrt 52
sultan öztürk Manisa Alaşehir Okul Öncesi Öğrt 48
yahya kumral Rize Ardeşen Okul Öncesi Öğrt 45
elf elf Samsun Çarşamba Okul Öncesi Öğrt 42
belgin kelemli Kocaeli İzmit Okul Öncesi Öğrt 39
şehriban kılıçabbak Muğla Merkez Okul Öncesi Öğrt 39
Golden Horn Kocaeli Gölcük Okul Öncesi Öğrt 36
kahraman Bursa Inegöl Okul Öncesi Öğrt 35
SENAY KAYA İzmir Karşıyaka Okul Öncesi Öğrt 35
neslihan Yılmaz İstanbul Kartal Okul Öncesi Öğrt 33
nursen kaygusuz Ankara Yenimahalle Okul Öncesi Öğrt 30
dilek Ankara Akyurt Okul Öncesi Öğrt 29
şahide göçük Ankara Yenimahalle Okul Öncesi Öğrt 28
ezgi Bartın Merkez Okul Öncesi Öğrt 26
nagihan ünalan Balıkesir Bigadiç Okul Öncesi Öğrt 26
ferdi çetinkaya Isparta Merkez Okul Öncesi Öğrt 22
mervenur şen Aksaray Merkez Okul Öncesi Öğrt 16
ipek oğuz İzmir Karşıyaka Okul Öncesi Öğrt 12
arzu çelik coşgun İstanbul Şişli Okul Öncesi Öğrt 12
fatma sandal Ankara Mamak Okul Öncesi Öğrt 11
ali Mersin Merkez Rehber Öğretmen 82
öznur Muğla Dalaman Rehber Öğretmen 60
NERO İstanbul Adalar Rehber Öğretmen 50
burçak tabakçı Bursa Osmangazi Rehber Öğretmen 40
ERD ADM Düzce Yığılca Rehber Öğretmen 33
zişan Adana Yüreğir Rehber Öğretmen 33
fatma yalçın Mersin Tarsus Rehber Öğretmen 32
pinar caglar Ankara Mamak Rehber Öğretmen 31
Kubilay Devrim Dikkaya İzmir Konak Rehber Öğretmen 31
ayşe Denizli Merkez Rehber Öğretmen 30
bilge korkut İstanbul Beyoğlu Rehber Öğretmen 28
burcu gider Kırşehir Merkez Rehber Öğretmen 22
esra aksoy Diyarbakır Hazro Rehber Öğretmen 21
cüneyt erkla Kocaeli Körfez Rehber Öğretmen 20
MERAL ÇAKMAK Kütahya Tavşanlı Rehber Öğretmen 14
hayriye karakoşlu Ankara Merkez Rehber Öğretmen 14
hacer gül Bursa Osmangazi Rehber Öğretmen 12
özkan özkan Mersin Merkez Rehber Öğretmen 12
fatmademir İstanbul Ümraniye Rehber Öğretmen 10
Sevil VARLIK İstanbul Beykoz Rehber Öğretmen 10
ahmet barış İzmir Ödemiş Sınıf Öğretmenliği 212
fatma karaaslan Aydın Kuşadası Sınıf Öğretmenliği 180
nesrin gürel Karabük Merkez Sınıf Öğretmenliği 170
kılıç Karaman Merkez Sınıf Öğretmenliği 160
emre güneş İstanbul Çekmeköy Sınıf Öğretmenliği 158
golge999 Samsun Merkez Sınıf Öğretmenliği 154
DENİZ Ankara Keçiören Sınıf Öğretmenliği 147
yunus apaydın İstanbul Sarıyer Sınıf Öğretmenliği 145
sdt sddtt Aksaray Merkez Sınıf Öğretmenliği 145
nana İzmir Bornova Sınıf Öğretmenliği 136
ali saydam Zonguldak Ereğli Sınıf Öğretmenliği 131
Hasan SUCU Aydın Merkez Sınıf Öğretmenliği 129
MELİKE TALAT Nevşehir Ürgüp Sınıf Öğretmenliği 122
ayhan derin Kastamonu Tosya Sınıf Öğretmenliği 116
fatih Denizli Acipayam Sınıf Öğretmenliği 111
Rehim GÜLMEZ Mersin Merkez Sınıf Öğretmenliği 110
batuhan erciyes Kayseri Melikgazi Sınıf Öğretmenliği 106
hatice başta Antalya Alanya Sınıf Öğretmenliği 104
neziha uyar Konya Bozkır Sınıf Öğretmenliği 103
hakan taysı Adana Seyhan Sınıf Öğretmenliği 100
alp alp Çankırı Merkez Sınıf Öğretmenliği 100
nazmiye karaömer Bursa Inegöl Sınıf Öğretmenliği 98
gül Sakarya Hendek Sınıf Öğretmenliği 97
ozgur Sakarya Hendek Sınıf Öğretmenliği 95
hatice taşkın ar Afyonkarahisar Sandıklı Sınıf Öğretmenliği 94
Erkan SOYDEMİR İstanbul Beyoğlu Sınıf Öğretmenliği 92
selvi öz Niğde Merkez Sınıf Öğretmenliği 91
türker Konya Merkez Sınıf Öğretmenliği 91
ysn Karaman Ermenek Sınıf Öğretmenliği 91
omckomu Ankara Çankaya Sınıf Öğretmenliği 91
serkan ünal İstanbul B.Çekmece Sınıf Öğretmenliği 90
mustafa ecik Aksaray Merkez Sınıf Öğretmenliği 90
aslı dnz Ankara Altındağ Sınıf Öğretmenliği 88
ayşe Niğde Ulukışla Sınıf Öğretmenliği 88
selda çalık Adana Seyhan Sınıf Öğretmenliği 87
fatma özmen Bartın Merkez Sınıf Öğretmenliği 84
M.Yavuz Gürsel Şanlıurfa Merkez Sınıf Öğretmenliği 81
esra özdemir Ankara Yenimahalle Sınıf Öğretmenliği 80
tuba kara Diyarbakır Merkez Sınıf Öğretmenliği 80
Mahmut YILMAZ Hatay Merkez Sınıf Öğretmenliği 79
NASUH ÜZÜLMEZ Antalya Finike Sınıf Öğretmenliği 75
güven polat Sivas Merkez Sınıf Öğretmenliği 73
murat avcı Eskişehir Merkez Sınıf Öğretmenliği 73
abdullah Konya Merkez Sınıf Öğretmenliği 72
EBRU ÇETİN Antalya Merkez Sınıf Öğretmenliği 72
bilge çakır Yalova Altınova Sınıf Öğretmenliği 71
nalan acar İstanbul Tuzla Sınıf Öğretmenliği 71
necdet k. Tekirdağ Merkez Sınıf Öğretmenliği 71
ayşe özdemir Ankara Yenimahalle Sınıf Öğretmenliği 70
erdal tura Diyarbakır Dicle Sınıf Öğretmenliği 70
Osman Baş Kayseri Develi Sınıf Öğretmenliği 70
ahmet kara İzmir Konak Sınıf Öğretmenliği 69
erkan özkan Muğla Fethiye Sınıf Öğretmenliği 69
filiz eresen Kayseri Kocasinan Sınıf Öğretmenliği 68
elifharbi Trabzon Merkez Sınıf Öğretmenliği 68
pelin yıldırım baş Sakarya Taraklı Sınıf Öğretmenliği 66
özkan kaya Samsun Merkez Sınıf Öğretmenliği 65
BETÜL AKDENİZ Ankara Çankaya Sınıf Öğretmenliği 64
ismail çelik Antalya Alanya Sınıf Öğretmenliği 64
aylin kayma İstanbul Sancaktepe Sınıf Öğretmenliği 62
erika Adana İmamoğlu Sınıf Öğretmenliği 61
esra Antalya Manavgat Sınıf Öğretmenliği 60
Ali Veli Konya Kulu Sınıf Öğretmenliği 60
seçil Konya Karapınar Sınıf Öğretmenliği 60
bekir ölmez Afyonkarahisar Çay Sınıf Öğretmenliği 60
Canca Eryaşar Zonguldak Merkez Sınıf Öğretmenliği 58
Ayla AYDIN Aydın Yenipazar Sınıf Öğretmenliği 58
murat yılmaz Kocaeli Gebze Sınıf Öğretmenliği 58
serdar dinç Aksaray Merkez Sınıf Öğretmenliği 58
MURAT ÖZDEN Kocaeli Gebze Sınıf Öğretmenliği 58
hakan batur Kahramanmaraş Andırın Sınıf Öğretmenliği 56
mustafa aysöz Konya Merkez Sınıf Öğretmenliği 56
sevda durmaz Batman Merkez Sınıf Öğretmenliği 56
lale öztürk Aksaray Merkez Sınıf Öğretmenliği 55
meryem ak Şanlıurfa Merkez Sınıf Öğretmenliği 53
dicle aksu İstanbul Tuzla Sınıf Öğretmenliği 51
tugceyen Mersin Mut Sınıf Öğretmenliği 50
dilek durmuş Eskişehir Merkez Sınıf Öğretmenliği 50
Halil Tarhan Kocaeli Kandıra Sınıf Öğretmenliği 50
zeyno kara Amasya Merkez Sınıf Öğretmenliği 50
selin inan Eskişehir Merkez Sınıf Öğretmenliği 49
duygu arıkan Ankara Yenimahalle Sınıf Öğretmenliği 49
sezai arıkan Ankara Yenimahalle Sınıf Öğretmenliği 49
ismail özlü Edirne Merkez Sınıf Öğretmenliği 48
hatice ince Kütahya Gediz Sınıf Öğretmenliği 47
hacı yusuf yoldaş Konya Beyşehir Sınıf Öğretmenliği 46
murat kaplan Şanlıurfa Merkez Sınıf Öğretmenliği 45
aysunbostan Ankara Altındağ Sınıf Öğretmenliği 45
müberra öztekin Kütahya Gediz Sınıf Öğretmenliği 44
NUR İŞERİ İstanbul Merkez Sınıf Öğretmenliği 43
Atilla Giresun Bulancak Sınıf Öğretmenliği 41
vcdn yksl Ankara Yenimahalle Sınıf Öğretmenliği 40
nuran İstanbul Beyoğlu Sınıf Öğretmenliği 40
nurcı sımsek Hatay Kirikhan Sınıf Öğretmenliği 40
asli sağ İstanbul Beykoz Sınıf Öğretmenliği 40
servet kuzu Afyonkarahisar Bolvadin Sınıf Öğretmenliği 39
zafer yeşiltaş Ordu Perşembe Sınıf Öğretmenliği 38
duygu çiftci Manisa Merkez Sınıf Öğretmenliği 38
Burçin Yılmaz Giresun Doğankent Sınıf Öğretmenliği 37
buket gürler Kırşehir Kaman Sınıf Öğretmenliği 37
abdurrahim akman İstanbul Kağıthane Sınıf Öğretmenliği 36
ahmet akcan Tekirdağ Malkara Sınıf Öğretmenliği 35
hayal yalçınkaya Aydın Karpuzlu Sınıf Öğretmenliği 32
selcan tunç İstanbul Fatih Sınıf Öğretmenliği 32
gamze Çorum Laçin Sınıf Öğretmenliği 32
sarı Afyonkarahisar Şuhut Sınıf Öğretmenliği 32
burçin kara Eskişehir Merkez Sınıf Öğretmenliği 31
frt ckrz Aydın Merkez Sınıf Öğretmenliği 30
yıldız tek İstanbul Ümraniye Sınıf Öğretmenliği 30
fatoş kula Antalya Kumluca Sınıf Öğretmenliği 30
ali Ankara Mamak Sınıf Öğretmenliği 30
hande bakay Yalova Altınova Sınıf Öğretmenliği 30
emine çakır Nevşehir Derinkuyu Sınıf Öğretmenliği 30
melis sönmez Muğla Marmaris Sınıf Öğretmenliği 30
rabia uzuner Yozgat Sorgun Sınıf Öğretmenliği 30
gülcü Erzincan Merkez Sınıf Öğretmenliği 30
pınar güdül Bursa Osmangazi Sınıf Öğretmenliği 30
deniz dönmez Ankara Çankaya Sınıf Öğretmenliği 30
esma tuğ Muğla Milas Sınıf Öğretmenliği 28
ebru sabah Bursa Osmangazi Sınıf Öğretmenliği 27
eda kaya İstanbul Bahçelievler Sınıf Öğretmenliği 27
sadiye kaymak Yozgat Merkez Sınıf Öğretmenliği 26
İBRAHİM KAN Mardin Merkez Sınıf Öğretmenliği 26
huseyin codar Antalya Kaş Sınıf Öğretmenliği 26
aykız Çankırı Merkez Sınıf Öğretmenliği 26
levent ceren Çankırı Merkez Sınıf Öğretmenliği 26
sakine şeremet Sivas Merkez Sınıf Öğretmenliği 26
ali rıza koçak Konya Ilgın Sınıf Öğretmenliği 26
matematik ders Karaman Ermenek Sınıf Öğretmenliği 26
seçil kayhan İstanbul Tuzla Sınıf Öğretmenliği 26
salih çalık Bursa Kestel Sınıf Öğretmenliği 26
serkan İstanbul Pendik Sınıf Öğretmenliği 26
tarık saygun Konya Selçuklu Sınıf Öğretmenliği 26
hüs İzmir Kınık Sınıf Öğretmenliği 25
yasemin güney Amasya Merkez Sınıf Öğretmenliği 24
ömer atasoy Diyarbakır Eğil Sınıf Öğretmenliği 22
nur sert Yozgat Sorgun Sınıf Öğretmenliği 22
cansu akkaş Bayburt Merkez Sınıf Öğretmenliği 22
hakan bayar Niğde Merkez Sınıf Öğretmenliği 22
nermin Niğde Merkez Sınıf Öğretmenliği 22
berna özkul Burdur Merkez Sınıf Öğretmenliği 20
murat Kütahya Tavşanlı Sınıf Öğretmenliği 19
gizem kartal Afyonkarahisar Merkez Sınıf Öğretmenliği 18
ayşegül kayk Kahramanmaraş Merkez Sınıf Öğretmenliği 18
elif Ankara Polatlı Sınıf Öğretmenliği 18
aslı yağlı Mersin Tarsus Sınıf Öğretmenliği 16
sema çelik Bursa Keles Sınıf Öğretmenliği 13
Gamze Muğla Milas Sınıf Öğretmenliği 12
melis özsoy Bilecik Gölpazarı Sınıf Öğretmenliği 12
zeynep beken Yalova Altınova Sınıf Öğretmenliği 10
abdurrahman Adıyaman Besni Sosyal Bilgiler 115
yakup ay Ağrı Merkez Sosyal Bilgiler 90
ftm u İzmir Menemen Sosyal Bilgiler 87
ilk nur Aksaray Merkez Sosyal Bilgiler 86
mustafa kocaman Ankara Keçiören Sosyal Bilgiler 74
dilek güden Eskişehir Merkez Sosyal Bilgiler 63
melek zırhlı Bursa Karacabey Sosyal Bilgiler 45
özlem demirel İzmir Kiraz Sosyal Bilgiler 42
zeynep avcı İstanbul Merkez Sosyal Bilgiler 40
Mustafa H Kaplan Denizli Merkez Sosyal Bilgiler 36
göksan gümüş Denizli Merkez Sosyal Bilgiler 33
alper çobanoğlu Mersin Merkez Sosyal Bilgiler 30
Okan ESENDEMİR İzmir Merkez Sosyal Bilgiler 22
yasin altıntaş Giresun Espiye Sosyal Bilgiler 18
ONUR ÖZDEMİR Eskişehir Merkez Tarih 219
filiz yuce Tokat Merkez Tarih 20
hass Balıkesir Bigadiç Teknoloji ve Tasarım 181
ahmet yoldas Antalya Merkez Teknoloji ve Tasarım 50
betül yılmaz Kocaeli Gölcük Teknoloji ve Tasarım 22
mehmet yavuz Antalya Akseki Teknoloji ve Tasarım 17
tuba çarkçı İstanbul Pendik Tekstil Tek./Tekstil Dokuma-Örme 28
mehmet duman Bursa Nilüfer Türk Dili ve Edebiyatı 145
demet Şanlıurfa Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 62
..... Hatay Altinözü Türk Dili ve Edebiyatı 58
Burçin Ceylan Bursa Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 55
ugur saglam Kayseri Sarız Türk Dili ve Edebiyatı 51
volkan İstanbul Zeytinburnu Türk Dili ve Edebiyatı 41
sadetçağrı Adana Seyhan Türk Dili ve Edebiyatı 37
hüseyin Tekirdağ Çerkezköy Türk Dili ve Edebiyatı 30
Hakan Fırat Kahramanmaraş Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 28
ayşe bingöl Balıkesir Erdek Türk Dili ve Edebiyatı 28
hasret yeşildağ İzmir Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 26
elif kartal Ankara Kazan Türk Dili ve Edebiyatı 22
serpil Çanakkale Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 22
bircan gengeç Şanlıurfa Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 22
hilal dursun Kırıkkale Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 22
serap Antalya Merkez Türk Dili ve Edebiyatı 19
ramazan Konya Yunak Türkçe 185
ozan akdeniz İzmir Tire Türkçe 107
emre eser Bursa Yildirim Türkçe 105
çağlar nuhveren Bilecik Merkez Türkçe 102
müzeyyen gümüş köhle Antalya Merkez Türkçe 79
oğuz çetin Trabzon Of Türkçe 70
bilal çelik Afyonkarahisar Sandıklı Türkçe 59
şerife akbolat Adana Yüreğir Türkçe 58
Volkan SEZER İzmir Bergama Türkçe 51
Ahmet Kaplan Adıyaman Besni Türkçe 46
gülgün kızılcık Balıkesir Merkez Türkçe 44
özgür Konya Yunak Türkçe 41
ali topcu İstanbul Eyüp Türkçe 36
Şeyma Kılıç Ankara Akyurt Türkçe 33
HALİL GELDİ Hatay Belen Türkçe 28
yeliz balcı İstanbul Bağcılar Türkçe 28
GÖKHAN ATAYIK Şanlıurfa Ceylanpınar Türkçe 26
yalçın eş Manisa Merkez Türkçe 25
SEDA İNAN Kocaeli Gebze Türkçe 22
Çiğdem Atasoy Bolu Yeniçağa Türkçe 20
seyda yıldırım Gaziantep Şahinbey Türkçe 19
serap hacım Batman Merkez Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği 32
leyla karaaslan Ankara Çankaya Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği 22
AHMET DİNÇ Eskişehir Merkez Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği 15
Çiğdem Koroş Kocaeli Gebze Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği 12
kızıldağ Hatay Merkez Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği 10