Editörler : Lanet

tkdkuzman2045
Aday Memur
30 Ocak 2012 01:07

Ben kapıyı bile söktüm gelen giden yok

Red.Fox
Kapalı
30 Ocak 2012 01:26

en iyisi "one night stand" ama o da yok :( :)) nereye el atsam kuruyor..yoksa ben tipsizm miymm haaaa :)))

siyah_karga
Müsteşar Yardımcısı
30 Ocak 2012 08:32

Güneşi görüyor olmak için pencerenin perdelerini çekmek gerekiyor. Bu yüzdendir ki; aşk üzerine konuşmak için, aşk'ın içine düşmek gerekir.

likya48
Memur
30 Ocak 2012 11:15

bence aşk gelip bizi buluyor tercihin evetse bulmuş oluyorsun değilsede başka bir bahara diyorsun başka bahara diye diye bütün baharları yok ediyorsun ...

tarihci09-82
Yasaklı
30 Ocak 2012 11:34

Birini sevmeye, koyulmak başlı başına bir iş, bir girişimdir.

Güç ister, yürek ister, körlük ister.

Hatta başlangıçta öyle bir an vardır ki uçurumun üstünden sıçramak ister; düşünmeye kalkarsan aşamazsın onu.

Jean Paul Sartre

02 Şubat 2012 17:26

Bazı şeyler, kötü sonlara rağmen yaşanacak kadar güzeldir.

Yüzyıllardır oynanmasına rağmen, hiçbir seyirci sahneye fırlayıp, Romeo'nun zehirli iksiri içmesine engel olmamıştır.

Sonunda geminin batacağı bilindiği halde, Titanic filmi defalarca izlenmiştir.

"Bitecektir'' korkusuyla aşktan kaçanlar, eğer dünyaya gelmeden önce kendilerine danışılsaydı, sonunda öleceklerini bildikleri için, hiç doğm...amayı seçerlerdi.

Böyle yaşanmaz...

Romeo ölmeli,

Titanic batmalı

Ve aşk ..

Herşeye rağmen yaşanmalı

_sewdalinka
Memur
03 Şubat 2012 11:23

sanırm karşılıklı aşk gelr ve biz kabul ederiz

vedat acar
Kapalı
03 Şubat 2012 16:48

arkadaşlar kendinizi de birbirimizide kandırmayalım aşk diye bir şey yoktur var mı gören duyan yada bulan biz şuna hoşlanmak diyelim ama sevgi diye bir şey var bence şu dunyada kime sevirsen üstüne basıp geçtiği boşşşşveeeriiin şu zaman da sevmek sevilmek = yalan dolan

morphi
Kapalı
03 Şubat 2012 20:48

bak

bi pencere vardır

açılır

açıktır aslında hep yaratan buna müsait yaratır..zorla kapatmazsan açıktır..

ama sen de bilirsin ki,açık pencereden kuşta girer kullanılmış bakkal poşetide..

elifimyek
Aday Memur
06 Şubat 2012 00:21

aşkı bekledikçe anlamı da değişiyor gözümde.

fedakarlık olmalı içinde mesela. hiçbirşeyden vazgeçilemiyorsa, onun uğruna "feda" olamıyorsa hiçbirşey, aşk da yoktur o zaman. ve yüzünün gülmesi, herşeye bedel değilse, aşk da yoktur o zaman. kısa ayrılıklarda bile en çok özlenen o olmuyorsa, aşk yoktur.onu sevdiğini şöyle bir haykırmak gelmiyorsa içinden, ve bunu defalarca tekrarlamak zor geliyorsa, aşk yoktur. onunla geçirdiğin vakitler en değerli, en zevkli vakitler değilse, üzgünüm ama aşk da yoktur o duygunun içinde.

peki nedir o zaman aradaki duygu? bana göre sadece ya bir alışkanlık, ya da bir menfaat duygusudur, hepsi bu.

ozy_ing
Aday Memur
06 Şubat 2012 03:25

ilk defa ama oldu işte...

tutamayıp söylüyorsan sevdiğini olay bitmiştir...

meğer bugüne kadar yaşamamışım diyor insan.

TEMET NOSCE
Aday Memur
06 Şubat 2012 13:44

Demttt e katılıyorum. Aşkın güzeli acı çekilmiş olan kısmıdır. İnsana ne oup olmadığını hatırlatır ve karşılıksız oluşu daha da kuvvetlendirir içindeki yangını

fttf5885
Yasaklı
06 Şubat 2012 16:34

tabii ki aşk bizi seçer ama bence günümüzdeki aşk denen şeyler yaşanmaya değmez. bol bol acısı var, ötesi yok.

insanların bu kadar bencil davrandığı bir devirde aşık olmayı da istemezdim açıkçası.

07 Şubat 2012 02:31

30 undan önce aşk sana gelir sonra sen aşka gidersin:)

yusuf sezgın
Aday Memur
08 Şubat 2012 17:25

SEN COK UZAKTAN AŞKI CAĞIRIYON YAKINIMA GEL OYLE HAYKIR AŞKI BANA SOR CUNKU ARAMIZDA SIRA DAĞLAR AŞK GERCEK BIR INSANA SUNULUR BEN BIR CEVHERIM GERCEK AŞK KURLAR VADISINDEKI CEVHER OLABILIRIM

tepkiliyimama
Yasaklı
08 Şubat 2012 20:42

Hayatımın anlamı, hayata bakış açım, fikirlerimin destekcisi, beni ben olduğum için seven, kaprislerime katlanan,Atatürk'ün değerini içinde hisseden, Vatanına hiçbir zaman kötülük düşünmeyen, nefesim, bana iyi gelen, zekasına hayran olduğum

SAYIN yeşil eriğim benim ......

yani sevdiğim.

aşk beni seçti....

elifimyek
Aday Memur
22 Şubat 2012 20:01

acı...

ne kadar da yerleştin içime. tüm bedenim zangır zangır titrer oldu.

göz yaşı...

gündüz içime, geceleri dışıma akıtıyorum seni. ne garip, hiç şahidim yok.

sabır...

en muktedir imtihanım oldun. cennette de kapım olur musun?

aşk...

sana diyecek sözüm yok. sen, acıyı bile bile yaşamak olabilirsin sadece. acıyı yaşıyorum. ama bile bile değil. hayır hayır bu benim seçimim değil.

ve beklemek...

kaderim misin benim?

devrimcisoner
Yasaklı
23 Şubat 2012 11:21

biz ancak seçim yaparız doğru yada yanlış fakat aşk hep doğruyu seçer nokta dahada yazmayın bu söz üzerine bence uğraşmayın en iyisini ben yazdım

tarihci09-82
Yasaklı
23 Şubat 2012 13:02

http://www.youtube.com/watch?v=ndeeC-6wao4&feature=related

nazeli58
Kapalı
24 Şubat 2012 11:42

tercih etme şansımız varmı ki, vakti geldiğinde gelir bulur bizi diye düşünüyorum....

Toplam 133 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi