Editörler : supporters.
«170171172173174175176177178179180181»

busemcim
Aday Memur
26 Ocak 2012 13:28

Alın bendende o kadar. Ben 10 Aralık sınavında atananlardanım.Nasipse Isparta ya, aranızda var mı acaba Ispartaya gidecek olan? Beklemek çok zor onu geçtim de, bi de herkese laf anlatmak. Bir dünya insan çalışıyor şuan çalıştığım yerde ve gün içinde kaç kişiye aynı şeyleri söylediğimi tahmin edersiniz. Arkadaşlar, amirler yetmezmiş gibi aileme akrabalara...Offf yaaaa anlat anlat aynı şeyleri çok kötü gerçekten...Gün içinde defalarca kurumun sitesine girip sonrasında forumda yazılanları atlamadan okumak tüm gün yaptığım bu..İşe de konsantre olamıyosun misafir gibiyim herkes gözüme bakıyo sanki artık gideyim diye yada ben öyle hissediyorum.Biraz daha açıklanmazsa, yalan söyledi uydurdu diyecekler artık az kaldı :)

vetor
Aday Memur
26 Ocak 2012 13:37

:) ben de aynı durumdayım ya.. artık vazgeçtim gitmiyorum diyip geçiştiriyorum :D

cunga
Daire Başkanı
26 Ocak 2012 13:38

demekki hepimiz aynı durumdayız, hele bu devlet kurumlarına yerleşme prosedürlerinden anlamayanlar hemen başlayacan zannediyor.. insanlara derdinide anlatamıyorsun,anlatsanda anlamıyorlar :D

26 Ocak 2012 13:39

hehehe güldüm ha yaw demek hepimiz aynı konumdayız ve aynı psikolojiyi taşıyoz :) müdürüm bana "devlet devlet olsa sana bu maaşı vermez " diyo... benim gibi devlete hizmet etmişler varken senin gibilere nasıl bu maaşı veriyo diyo

cunga
Daire Başkanı
26 Ocak 2012 13:41

economist ben burda maaşı söylesem müdür beni döver herhalde :)))

26 Ocak 2012 13:42

ne kadar maaş alacağımı benden iyi biliyolar.. bilmeyenlerde maaşı duyunca zaten inanamıyolar ... adam bana "yaw tüm devlet memurlar 2 milyar almıyo mu? milleti kandırma diyo".. allahım bana yardım et :)

ziraat12345
Aday Memur
26 Ocak 2012 13:43

arkadaşlar biraz daha sabır edin biliyorum herkes sıkıldı bu işden ama beklmek ten başka çaare yok.ekonomist var mı böleşey dava.bişey çıkmaz ondan.herkes emeğiinle kazandı.

26 Ocak 2012 13:45

benim müdür benim alacağım maaşı duyduğunda zaten delgeçi alıp üstüme yürümüştü :)... walla herkesin emeğiyle kazandığından şüphem yok ama türkiyede nelerin olabileceğini hepimiz biliyoz... biri çıkar dava açarda sınav iptal edilir diye korkum var... kuruma ulaşan olursa iptal davası varmı yok mu diye bi sorsun... gerçi dava açılsa iptal çıkmaz ama yinede emin olmak lazım dava açılmadığından

tkdk-uzman-fb
Kapalı
26 Ocak 2012 13:48

eco

salla dostum varsa gitmeyecen mi boşuna stres yapma

bir şey çıkmaz kurum daha adrese cevap kağıdı yolluyo napsın daha:)

nese kapatalım bu yaygaracıların yalan dolan konularını

bugun açıklansa da haftaya başlasak işe

26 Ocak 2012 13:50

yaw haklısında ne bileyim walla son dakka golü yemeyelimde..

kerem4482
Kapalı
26 Ocak 2012 14:02

arkadaşlar herkese hayırlı olsun öncelikle, ben bişe sorcam ama, ben de memurum hali hazırda, 2012 yılına ait 20 günlük senelik iznimiz tkdk'na geçtiğimizde ne olcak? yani gider gitmez izin hakkına sahip olcak mıyız? açıktan atananlar için bu sorum, kamudan başvuranların durumu fakrlıdır sanırım.

26 Ocak 2012 14:04

izinlerin yanar... o kurum ayrı bu kurum ayrı...

onceth
Kapalı

kerem mevcut izinlerin buraya aktarılır.artık kurum personelini kullanmadığı yıllık izin bir sonraki yıla devrediliyor

coskunbiner
Aday Memur

Herkese Merhabalar. Diyelimki hem 4 aralık hemde 10 aralık sınavı ile asil olarak yerleştim ve 4 aralık sınavı sonucuna göre yerleştiğim yeri tercih ettim ve evraklarımı teslim ettim. Varsa açılan davalar sonucu 4 aralık sınavının yürütülmesi durduruldu. Böyle bir durumda 10 aralık sınavı sonucu elde edilen hakkın akıbeti sizce ne olur acaba.

turker.aydin
Aday Memur
26 Ocak 2012 14:08

coşkun bey.

2 kat maaş alırsınız

26 Ocak 2012 14:09

:) 5 kat maaş alırsın :)

timucingokce
Aday Memur
26 Ocak 2012 14:10

coşkunbiner

aynı durum bende de vardı. ben 4 aralıkta kazandığım ile gitmeyi tercih ettim. kurumda bana dilekçe yazdırdılar 10 aralıkta yapılan sınav sonucunda kazandığım haklarımdan feragat ettiğime dair. şimdi keşke yazmasaymışım diyorum..dünyanın binbir türlü hali var..

turker.aydin
Aday Memur
26 Ocak 2012 14:12

10 aralık sınav sorularını 4 aralıkta kazananlar biraz zor yapar

Arkenon
Şube Müdürü
26 Ocak 2012 14:18

Yalnız kurum başlamak için açıklama yapacak ama 10 Aralık'la beraber yapsın bari. Bizi önce başlatmalarını geçtim artık daha sonra başlatırlar diye düşünmeye başladım. İlk önce 4 Aralık'takileri başlatıp 10 Aralık kazananlarını bekletirlerse çok saçma olur. Bizim başlamamız çok daha kolay sonuçta.

Umarım yarın iki sınavı kazananlar için de çağrı yaparlar.

Ve çağrı yarın yapılırsa açıktan kazananlar için olur. Kamudan atananları daha sonra çağırırlar zira muvafakatları sonuçlanmadı. Zaten 2009'da önce açıktan atananları çağırmışlar...

tkdk-uzman-fb
Kapalı
26 Ocak 2012 14:20

dostum bu kadar bencil olma şayet öyle bir şey olsa senin ayrıcalığın yok tabi herkese durdu sana geçmi dicekler

ya ne olcağğdı :))

şaka bir yana arkadaşalar nerden çıkarıyorsunuz kapatalım şu konuları öyle bir şey yok olmaz da ortada sıkıntı kalmadı zaten neyin davası olcak neyi durdurcak .

çocuk oyuncağı mı itirazcılar bile artık itiraz etmiyor bazılarınız kraldan çok kralcılık yapıyorsunuz .

sınavı gazi hocaları yaptı herhangi bir sıkıntı olmadı duyulmadı şimdi sınav kağıtları tek tek hem elle hem makinayla 1 kez daha okundu ve isteyenlere gönderiliyor şimdi hangi aşamasına kim itiraz edebilir .

onlar yenikliğin vermiş olduğu hırsla 3-5 gün yaygara kopardılar hepsi bu siz anlamıyorsanız da bari bu sayfada bunları paylaşmayın durduk yere bazı arkadaşlar heyecan yapar gereksiz .

siz kötü niyetli olarak demiyorsunuz belki ama bu konu gündem de bile yok artık emin olun..

Toplam 9000 mesaj
«170171172173174175176177178179180181»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi