Editörler : F16 Gökçen

Yasaklı
25 Aralık 2011 16:56

psikaytri ve psikolog arkadaşlar yardım !!!!!

arkdaşlar anksiyete ve uykusuzluktan muzdaribim 3 yıldır.en çok sıkıntım uykusuzluk nasıl kurtulcam ilaç kullanamıyorum daha doğrusu kullamay korkuorum bağımlı olurum die.lütfen yardımcı olun ölü gib ceset gibi uyumak istiorum

kodal79
Yasaklı
26 Aralık 2011 12:54

gncl

mu38
Şef
26 Aralık 2011 19:45

Değerli kardeşim öncelikle geçmiş olsun.Sana 8 aydır kullanmakta olduğum bir ürünü tavsiye etmek istiyorum.Zannedersem senin sıkıntını bu ürün giderir.Çünkü bu ürün bir ilaç değil.Şöyle söyleyeyim.Anlattığın bu durum vücudunun dengede olmadığını gösteriyor.Uyku bozukluğu belkide birçok rahatsızlığın başı.Her hastalık bir dengesizlik demektir.Benim tavsiye edeceğim ürün vücudun bozulan bütün dengelerini getirebildiği kadar yerine getiriyor.sadece uyku değil,tansiyon bozuksa onuda dengelemeye çalışıyor,kolestrol yüksekse onuda dengelemeye çalışıyor.Bu ürün sanki bir robot gibi vücutta önce varsa problemi buluyor sonra onu tedavi etmeye başlıyor.Ayrıca vücutta bel boyun ağrıları,eklem ağrıları gibi ağrılara da iyi geliyor.Bu ürünü kullananlar inanamıyor kısa süredeki değişikliği farkediyor ve bu ürüne 100 yılın ürünü diyorlar.Bu ürünü kullananların yaptığı yüze yakın yorum firmanın kendi sitesinde var.Bana özel mesaj atarsan sana yardımcı olmaya çalışırım.Hemde sonuçları bu sitede herkese rahatlıkla aktarabilirsin.Kendi yakınlarımda görev yapan bir bayan bu ürünü kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra aynen şöyle demişti.Hocam bu ürünü kullanmaya başlayalı 3-4 gün oldu.ben panik atak hastasıyım.Birtakım korkularım vardı.Uykuya hemen varamıyordum.çok tedirgin oluyordum.Ayrıca bu bizim ailede kalıtsal.Bunun için sürekli hap kullanıyordum.Bu 3-4 gündür o kadar rahatım ki rahat bir uyku.o korkuların artık hiçbiri yok.Dünya varmış.Allah razı olsun.demişti.Birde yaşadığınız şehri belirtirseniz bu ürünle ilgili bazı şehirlerde bizim seminerlerimiz var.Daha geniş bilgilendirilebilirsiniz.Siteyi bir vereyim.İnceleyin.Allah acil şifalık versin. www.fusionexcelturkey.com

19aralik2002
Aday Memur
29 Aralık 2011 12:00

sevgili mo38 kayseridesiniz kerhalde ben ankaradyım ama kayseriliyim şu ilaç ismi ve seminerleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim özele atabilisrsiniz

kodal79
Yasaklı
05 Ocak 2012 15:14

ÖLECEM BU UYKUSUZLUKTAN

malak1987
Memur
05 Ocak 2012 16:01

Anksiyete ve uykusuzluk tanısını aldıysanız psikiyatrist kontrolünde tedavinize başlayabilirsiniz.İlaç her zaman ilk seçenek değildir zaten, öncelikle telkin ve davranış terapileriyle başlanır.İş sizde başlar sizde biter,bağımlılık ise hekiminizin kontrolünden çıkarsanız başlar.

kodal79
Yasaklı
09 Ocak 2012 13:57

takıntılı düşüncede bi türrlü kurtulamıorum nasıl başaracğım bunu

kodal79
Yasaklı
15 Ocak 2012 18:46

ilk önce terapşimi ilaçmı artık dayanamıom ilaç kullanacam

auraa
Aday Memur
22 Ocak 2012 20:49

bence eğer bulunduğunuz yerde hipnoz nlp tekniklerini bilen bir yer varsa oraya gidin belki bilinçaltınızda yatan bir sebebtir bu uykusuzluğunuzun sebebi.ilaçın etkisi geçince o uykusuzluk yine devam ediyor:( umarım en kısa sürede atlatırsınız.

,,,,murat,,,,
Daire Başkanı
22 Ocak 2012 21:30

rabbine sığını sabredeceksin kral doktora gittim hep hikaye,

gül_veda
Kapalı
24 Ocak 2012 18:01

yürüyebildiginiz kadar yürüyün eminim uyuyacaksınız

antepten27
Aday Memur
26 Ocak 2012 13:04

arkadaşım aynı sorunu bende yaşadım uyuyamıyordum.şimdi cipralex 20 mg kullanıyorum.gayet güzel uyumaya başladım.uykumn düzene girdi çok şükür.sende doktora git.sana uygun ilacı kullan.inanki düzeleceksin.ilaç kullanmaktan korkma.Allah yardımcın olsun.

kodal79
Yasaklı
29 Ocak 2012 16:00

naıl bişey anlamadım ya bu anksiyete sabaha kadar çalış gel uykusuzluktan geber ama uyamama

kodal79
Yasaklı
18 Mart 2012 18:10

GNCL

caglarcandass
Aday Memur
19 Mart 2012 10:38

yeni üyeyim arkadaşlar bende,

bugün tam da bu konuyla ilgili bir yazı okudum paylaşayım dedim;

http://www.birazsaglik.com/2012/02/psikiyatrist-mi-psikolog-mu-hangisine.html

kodal79
Yasaklı
19 Mart 2012 16:13

güzel olmuş uzmanlar bile tam kestiremio psikolog mu psikatri mi.bu hastalıklarda tedavi edici daha doğrusu tedavisi yok gibi

muri55
Şef
29 Nisan 2012 14:08

yorumlrnz

sakin_güç58
Yasaklı
30 Nisan 2012 12:21

spor yap kardeşim kendini yor iyice sonra gel ılık su ile bir duş al spor rahatlatır seni

muri55
Şef
30 Nisan 2012 22:30

kardeş önceden halı sahay amaça gifince eve gelip duş alınca uykudan ölürdüm şimdi tam tersi oldu uykum açılıo şaşırdım ya

ak.matematik
Müsteşar Yardımcısı
21 Mayıs 2012 16:31

g.

ak.matematik
Müsteşar Yardımcısı
21 Mayıs 2012 16:41

mrb. lütfen doktor ve psikologlarımızdan acil yardım ve destek ,cvp bekliyorum.

http://forum.memurlar.net/konu/1523403/

2-3 gün verilen tavsiyelere uymaya çalıştım.nefes egzersizleri bulup çalıştım ama. yetmedi.şu linkde ki sebeplerden gittim doktor. ritalin 10mg verdi bide dideral 40mg.

dderali sabah akşam yarım al dedi. . ritalini ise günde 3 kez dedi. diderali düzenli kullanıyorum ama. ilaçlara aşadıkdan sonraki 2 gün başım çatlayacak beyin kanaması geçircek kadar ağrı oldu. ve uykusuzlukda vardı ama. ritalini denienkadr düzenli 3 kez almadım. kalp çarpıntısı , vücüt basıncı bi ara duruluyor ama. öğlen var yine. hatta. 2 aldımda ritalini de tam dikat verememe oluyor. ama sanki tüm vücutta ki titrememsi şey arttı. gibi. böyle olup çalışamdıkça nasıl rahat olunabilirki?

zaamn hızla akıp gidiyor. bense zamnı kuallanamadım gibi bide bugüne ve ödedim kyk redi boçları için hazic teligatı geldi. bugün de onu sorup araştırmakla geçti..

bu hhalirm ilaca alıınca vücut düzelirmi? yada gitsemi doktora. daha 3 gün oldu ama. baş ağrısından çalışamayınca ritalini 2-3. gün düzgül almadım. ve çarpıntı içten gelen kan yada kalp bascı artma hissi sabah akşam duruyor ama öğlen var. acaba onu günde 3 e mi çıkarsam?

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi