Editörler : supporters.

yade76
Aday Memur
03 Ekim 2014 13:22

ben de konuyu yakınlarımdan duydum ve işi bilen hiç masraf almadan konuyu takip eden bir avukata devrettim konuyu. 5 ay içinde 8 farklı bankadan çekilen kredilerim için ödediğim dosya masraflarımın iadesini sağladı. karşılığında benden de hiç para almadı. o avukatlık ücretini davaları kazanınca bankalardan alıyormuş. avukata hasan önen 05354410001 [email protected]

m.aydın
Şef
02 Kasım 2014 09:54

Merhaba,tüketici mahkemesinden bankanın aldığı yapılandırma masrafıyla ilgili gerekçeli kararımı aldım.Sanırım aynı karar bankaya da ulaşmıştır.

Şimdi bu durumda benim yapmam gereken bir şey var mı?Yoksa masrafın ödenmesiyle ilgilibir dilekçe yazıp ekine kararın bir örneğini ekleyip hemen ilgili bankaya vermem mi gerekiyor?Verdik ,diyelim ama bankadan bir ses soluk çıkmazsa dilekçe verdikten kaç gün sonra icraya başvurabilirim.

Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

science63
Memur
24 Aralık 2014 22:45

bir katılım bankasından 2013 yılında 50 bin lira konut finansmanından faydalandım. benden 1500 lira civarı dosya masrafı vs aldılar. bu tutarın geri iadesi de mümkün mü acaba? elimizde herhangi bir dekont vs yoksa ne şekilde ispatlayabiliriz?

Toplam 83 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi