Editörler : ayşegül bgm
«333435363738394041424344»

okaplan
Şef
28 Ocak 2013 19:42

hükümetin derdi taşeron, bakanlar kurulundan sonra Bülent Arınç açıklama yaptı. sözleşmeli, taşeron, 4c sorunlarını çözeceğiz. sözleşmeli personelin kadroya alınması konusunda şu an verebileceğim bir cevap yok belki 2 toplantı sonrası bu konuyu tekrar gündeme alırız dedi.

no-kimya
Müsteşar Yardımcısı
29 Ocak 2013 13:49

yani belediyedekilere kadro var bize yok öyle mi?

neslican86
Memur
29 Ocak 2013 14:54

aynenn yaa anlayan biri varsa ne demek istediğini anlatsın. şimdi belediyedikler alıyo, bize gelmıyo yaniii öylemi

no-kimya
Müsteşar Yardımcısı
29 Ocak 2013 16:13

gerçekten ben anlamadım arınçın ne demek istediğini?kimseye kadro yok mu?yoksa sadece belediyedekilere mi kadro var?yada bütün sözleşmeliler için (belediye+diğer 4b liler) diğer toplantıda durumun ne olacağı mı konuşulacak?valla ben bir şey anlamadım.anlayan biri lütfen açıklasın

ilimaşığı
Kapalı
29 Ocak 2013 16:33

belediyeler kendilerini garantide görüyorlardı. onlara da kadro yok şimdilik. anca beraber kanca beraber. biz geçmeden onlara kadro yok. cnntürk.com tüm sözleşmeliler için kadro için düğmeye basıldı haberini yapmış. doğrusu da bu. çalışma genişleyecek ve tüm sözleşmeliler kadroya alınacak inşallah.

dyt-battal
Aday Memur
29 Ocak 2013 20:56

Birlik olalım arkadaşlar sesimizi yükseltelim gündemde olmak gerek

isöm
Memur
03 Şubat 2013 15:34

Arkadaşlar burada yorum yazmayla olmaz e mail yada fax çekin yoksa bizi tınlamazlar. Birde burada sayılı kişiler var. Onların haricin de kimseler yok nerede bu millet?

okaplan
Şef
03 Şubat 2013 21:41

Faruk Çelik belediyelere kadro vereceğiz, şimdi sırada taşeronların durumu var diye twit atmış. insanlar gece gündüz demeden, ailelerinden feragat edip kpss kazanacağım diye ders çalışsın. sen tut kadroyu torpille işe girenlere ver. halk sormazsa Hak sorar bunun hesabını. çalışma bakanının twitter hesabı @csgbfarukcelik tepkinizi dile getirin arkadaşlar.

intelligent_ist
Aday Memur
03 Şubat 2013 23:14

Arkadaslar saglik yeni bakani Mehmet Muezzinoglu bugun itibariyle resmi facebook sayfasi acmistir saglikci olan olmayan lutfen tepkisini ve kadro ihtiyacini bildirsin http://www.facebook.com/muezzinogluDR

nehirozkan
Aday Memur
04 Şubat 2013 01:19

allah rızası ıçın 4 b lılerıde alın kadroya

sevgialan
Aday Memur
04 Şubat 2013 10:09

Yalvara yalvara bir hal olduk kadroya alsınlar diye, tanıdıkları akrabalar halime acir oldular artık sorduklarında kaçamak cevap veriyorum yoruldum artık aileden uzakta performansimizida etkiliyor

04 Şubat 2013 20:04

tek çatılı sisteme geçilcekmiş kadro madro yok ama sanırım eşit olcaz

no-kimya
Müsteşar Yardımcısı
05 Şubat 2013 09:47

arkadaşlar bir sürede herkesi tek çatı altında birleştirecez diyerek bizi oyalalrlar.kolay mı herkesi tek çatı altında toplamak.4a 4b 4c.ben bu işin kolay kolay olacağını sanmıyorum ve o zamana kadar da bizi oyalayacaklar gibi.bence biz mücadelemize devam edelim.bu birleştirme işide seneler sürebilir.o zamana kadar bütün haklardan yoksun kalacaz.

dyt-battal
Aday Memur
05 Şubat 2013 14:41

Arkadaşlar twitterden faruk çeliği soru yağmuruna tutalım...sesimiz ordan yükseltelim bu böyle olmaz

halpaslan
Şef
05 Şubat 2013 15:03

twitter ' dan devamlı mesaj atıyorum herkese cevap veriliyor bu konuya cevap verilmiyor.Anlaşılan can çekiştirecekler biraz daha.30 hazirandaki "kadro" muhabbetini de pek sıcak bulmuyorum ancak seçim önü olursa bir şeyler belki..

05 Şubat 2013 15:14

arkadaşlar önümüzdeki bakanlar kurulu ne zaman? hangi aralıklarla toplanıyor.. biliyormusunuz?

okaplan
Şef
11 Şubat 2013 19:22

bakanlar kurulu toplantısı bitti ama sözleşmeliler için bir açıklama olmadı sanırım. öğretmenler yine istediklerini aldı, il içi atama olacak öğretmenler için. öğretmenler bir şekilde her istediğini alırken, burada yaprak kımıldamıyor. hadi 4b liler canlanın biraz. silkinin, halinizden memnun musunuz yoksa?

Nort6
Memur
11 Şubat 2013 20:36

tweetırdan yazalım arkadaşlar bence en etkili yol buu

mzm3561
Şube Müdürü
11 Şubat 2013 21:17

Arkadaşlar bu sağlık personellerinin bu dağınıklığı nedir? Öğretmen arkadaşlar istediklerini istedikleri şekilde alıyor. Bakan eş durumu yok diyor ? Başbakan var diyor yapıyor ayrıca bakanı yerinden ediyor. Bunların hepsi öğretmenlerin beraber attığındandır... Biz ise değil braber adım atmayı ses bile çıkartamıyoruz. kendi hakkımızı savunmaktan aciz durumdayız. Sağlık sitelerinde bile sağık çalışanlarının hakkı savunulmuyor. ki memur sitesi olan memurlar.nette de sadece öğretmenn arkadaşların hakkı savunuluyor. ayrıca eş durumu ataması diye bir durum verildi bi incelerseniz kontenjan verilmemiş bile mesala ebe kontenjanında 81 ilden 2 ile kontejan verilmiş. Yazık çok yazık. üzülmemek elde değil...

emel67
Aday Memur
11 Şubat 2013 22:17

ne varsa öğretmenlere var biz sağlıkçılar üvey evladız sanki daha bizi taşeronlaştırmaya çalışıyolar

Toplam 4009 mesaj
«333435363738394041424344»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi