Editörler : ayşegül bgm
«343536373839404142434445»

mzm3561
Şube Müdürü
11 Şubat 2013 22:25

Hergün öğretmenlerle ilgili haber okumaktan yoruldum sağlık çalışanı için ne ses var ne soluk. Kadro değil sosyal haklarımız yaşam hakkımız bile yok. basında sesi soluğu çıkan herkesi email yağmuruna tutun arkadaşlar...

mzm3561
Şube Müdürü
11 Şubat 2013 23:20

Yeni sağlık bakanı atandı ama hiçbir icraat yok. meb bakanı gldikten sonra il dışı il içi şimdide atama..... bu sağlık çalışanlarının bölük pörçüklüğünden kimse ses çıkartmıyor.. herkes özelde çalışmaktan, tüm haklarının elinden alınmasından memnun... Birşeyler yapmak gerek ses getirmeli. özellikle memurlar.net editörleri bu ülkde sadece öğretmen arkadaşların sorununu dile getirmemeli. sorun arıyorsanız 4b eş durumu başlı başına sorun....kontenjan 0

suar
Aday Memur
11 Şubat 2013 23:22

geçen sabah bir sağlıkçı fox tv fatih portakala msj atmış.hep öğretmenlerden bahsediyorsunuz bizim s

suar
Aday Memur
11 Şubat 2013 23:28

bizden bahsetmiyorsunuz demiş.fatih portakal dediki.onlar çok güzel organize oluyorlar.dertlerini anlatıyorlar.sizde anlatın sorunlarınızı .biz sizin sorunlarınızı bilmiyoruz.anlatın yayınlayalım dedi.çok doğru söledi.bizde icraat yok.kaç defa sahsım olarak mektuplar yazdım.akime bimere yazdım.yok olmadı.en güzeli tv lere duyurmak.

mzm3561
Şube Müdürü
11 Şubat 2013 23:28

ben attım:) okudumu yetişemedim demek işe yarıyormuşi lütfen sizde atınnnn...

mzm3561
Şube Müdürü
11 Şubat 2013 23:36

suar arkadaşım ben 2hftadan beridir herkese yazıyom bunu izleyememiştim sana çok teşekkür ederim...

okaplan
Şef
12 Şubat 2013 00:02

memurlar.net öğretmenler için çalışıyor, sebebide en çok üye öğretmenlerden olduğu için sanırım. anasayfada bile öğretmenler için ayrı menü var. memurun iş güvencesi elinden alınmaya çalışılıyor, onun haberi yan tarafta küçük harflerle yazılırken, her gün bir öğretmen haberi anasayfada manşette. sağlıkçı üvey muammelesi görüyor bu sitede, sağlıkçılarda iyi organize olamayınca kimsenin sağlıkçıların sıkıntılarından haberi olmuyor.

12 Şubat 2013 00:04

arkadaşlar memurlar nete sürekli baskı yapalım.. eşi özel sektörde çalışan 4/bli sağlıkçıların tayin hakkı yok bunu gündeme getirin diyelim.. fatih portakalada mesaj atalım..inanın faydası olacaktır

okaplan
Şef
12 Şubat 2013 00:07

neden geniş düşünmeyip sadece eş durumu için ses getirme çabası içine giriyorsunuz ki? öğretmenler isted, kadro aldı, öğretmenler istedi tayin hakkı aldı, öğretmenler istedi yarında muhtemelen şubat ataması alacaklar. kadro için uğraşalım arkadaşlar.

okaplan
Şef
12 Şubat 2013 00:10

öğretmenler organize olur tabi. boş zaman çok. yarım gün çalış, haftasonu tatil, 15 gün yarıyıl tatil, yazın 3 ay tatil. onlar organize olmayıpta kim olsun ki? okulda da eğitim durumu malum, ver çocuğa ev ödevini oldu bitti gitti.

suar, 11 yıl önce

bizden bahsetmiyorsunuz demiş.fatih portakal dediki.onlar çok güzel organize oluyorlar.dertlerini anlatıyorlar.sizde anlatın sorunlarınızı .biz sizin sorunlarınızı bilmiyoruz.anlatın yayınlayalım dedi.çok doğru söledi.bizde icraat yok.kaç defa sahsım olarak mektuplar yazdım.akime bimere yazdım.yok olmadı.en güzeli tv lere duyurmak.

mzm3561
Şube Müdürü
12 Şubat 2013 00:21

tamam işte herkes iş arkadaşına dese bile ses çıkar. ben calarsaat@fox.com.tr ye gene mail attım. fatih bey okuyor sizde kendi arkadaşlarınıza söyleyi herkes yazsın. bilin ki bu anahaber bültenine konu olursa o zaman kadro da olur haklar da verilir...

suar
Aday Memur
12 Şubat 2013 00:36

evet arkadaşlar hep birlikte fatih portakala yazalım.

suar
Aday Memur
12 Şubat 2013 00:37

sesimizi duyurmamaız lazım.adam msjları okuyor.çoğunluk olursa dikkat çeker

suar
Aday Memur
12 Şubat 2013 00:39

özellikle eşi özelde çalışanın tayin hakkının olmadığını becayişte bölge şartını hepsini yazalım

okaplan
Şef
12 Şubat 2013 08:07

açtım memurlar.net i baktım yine bir öğretmen haberi. öğretmenler haftada 40 saat çalışmak zorunda mı? ya arkadaş nedir bu öğretmen hayranlığı anlamıyorum.

mzm3561
Şube Müdürü
12 Şubat 2013 08:47

çünkü öğretmenler hakkını sonuna kadar nasıl savunacağını öğrendi. sağlık çalışanları ise işte bakın durum ortada. herkes kendi arkadaşına zorla da olsa yazdırsın.. tembellik durumunu geçen bir durum. bundan önce öğretmenler için sölenenlere bakın ondan sonra çığ gibi büyüyen tepkiler ve sonuç ortada....

Nort6
Memur
12 Şubat 2013 21:04

arkadaşlar sn çalışma bakanına fatih portakala twtırdan yazalım

Nort6
Memur
12 Şubat 2013 21:07

tüm 4bliler olarak yazalım ki genel bir kitle oluşturalım lokal olarak deil tüm 4b liler olarak

okaplan
Şef
12 Şubat 2013 21:32

yeni bir konu açın, samimi ve içten bir şekilde neden kadro istediğinizi, ailelerinden uzak kalan varsa durumunu vs. yazsın. tıpkı öğretmenlerin yaptığı gibi. sonrada topluca ilgili yerlere gönderilir.

mzm3561
Şube Müdürü
12 Şubat 2013 21:39

Ben dün gece yazdım. aslında kanal deki [email protected] irfan değirmenci de ilgili ona da yazalım.. memurlar.net deki editör arkadaşlara da yazalım çünkü ortak hareket gerek.

Toplam 4009 mesaj
«343536373839404142434445»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi