Editörler : ayşegül bgm
«434445464748495051525354»

okaplan
Şef
28 Şubat 2013 18:11

@simge su; inşallah güzel haberlerle geri dönerler.

okaplan
Şef
28 Şubat 2013 18:13

arkadaşlar metin hakkındaki fikirlerinizi yazında daha fazla gecikmeden ana sayfa konusu için şansımızı denemeye başlayalım. biraz canlanın lütfen...

okaplan
Şef
28 Şubat 2013 18:23

sağlık bakanı sayın mehmet müezzinoğlu twitter hesabı. çok aktif ve mesajları okuyor. o'na da yazabilirsiniz.

@MuezzinogluDR

feko1907
Aday Memur
28 Şubat 2013 19:09

arkadaşlar bu kadro meselesi hazır gündemdeyken ne olur destek olalım bırakmayalım peşini

feko1907
Aday Memur
28 Şubat 2013 19:10

ayrıca biz belediyeciler kadar neden işi basına medyaya düşürmüyoruz az kaldı alacaz kadroyu

mzm3561
Şube Müdürü
28 Şubat 2013 19:29

Arkadaşlar sadece memurlar.net'e yazmakla olmaz. Sesimizi daha çok duyurmalıyız. Sağlık Bakanı'na hatta Başbakan'a twitter'dan yazmalıyız. Sendikaları da arkamıza alıp tüm sözleşmelerin kadroya geçmesi için elimizden geldiğince herkesi teşvik ederek birlik olmalıyız. Aynı kurumda aynı işi yapıp farklı haklara sahip olmak bizi rahatsız edip harekete geçirmeli. Arkadaşlar, etrafınızda bu durumdan muzdarip olan interneti kullanmayan arkaşlarınızı lütfen teşvik edin, tek ses tek yürek olmalıyız...

Nort6
Memur
28 Şubat 2013 23:08

bende elimden geldiğince her yere yazmaya ulaşmaya çalışıyorum ama burdan bir gün bir saat belirleyelim ilgili bakanlıklara sendikalara medyaya aynı anda yazmaya başlayalım

feko1907
Aday Memur
01 Mart 2013 15:04

arkadaşlar hiç mail atanınız yokmu veya sendikasını arayan

seher imer
Aday Memur
01 Mart 2013 15:05

sessizlik hakim bişey bilen yok muu

okaplan
Şef
01 Mart 2013 15:31

bu sitenin eğitim yöneticileri o kadar güzel çalışıyor ki hepsini tebrik ediyorum gerçekten. hergün en az 2 meb haberi çıkıyor anasayfada. sağlık yöneticisi yok mudur yada gerektiği gibi çalışmıyorlar mıdır nedir acaba? bilgisi olan var mı?

simge su
Kapalı
01 Mart 2013 19:17

resmi hiç bişey yok bu günlerde haberlerdede bişey yok yoruldum artık her yere aynı mesajı atmaktan aynı sorunu anlatmaktan aramaktan yoruldum ya yeter artık ne zaman duyulacak sesimiz anlamıyorum...

SULTANEFE
Aday Memur
01 Mart 2013 23:55

arkadaşlar, bu konuda bizlerden çok sendikaların ilgili mercilere bastırması gerekiyor ve sendikayı her aramamda geçiştirici cevaplar, yanıtlar... Çok stresli, gergin bir dönem, inanın bu duruma fazla üzülmekten psikolojim alt-üst.Senin benim dememle gündem de kalmaz ama şu unutulmamalı ki bizler hakederek buralara geldik 657'den çoğu haklarımız kısıtlı. eşim öğretmen ve 4/B mevzuatından dolayı bir araya gelemedik, hakikaten artık kaldırılmaz hal aldı, Rabbim yardımcımız olsun...

okaplan
Şef
02 Mart 2013 20:20

haberler kötü, ana sayfadaki haberden anladığım kadarıyla sayın bakanın mutfağındaki çalışma taşeronu, 4c liyi ve 4bliyi aynı kefeye koymak. bu çalışmadan kadro çıkmaz arkadaşlar, üzgünüm.

mzm3561
Şube Müdürü
02 Mart 2013 20:42

Bende çok umutlu değilim oyalama taktikleri bunlar... taşeronla 4b aynı gruba dahıl edıldı ya daha soz edılecek bır durum kalmadı. kpss ımıs 657 ımıs 1sene beklensınmıs hepsı bahane oldu. kadro fılan vermesınler sosyal haklar tayını getırsınler gerısını bahane... Dava acabılck durumdakıler dava acsın arkadaslar..

Nort6
Memur
02 Mart 2013 20:52

bazı arkadaşlara bakıyorum hemen milletin içini karartın orda 4b 4c taşeron aynı kefeye konmuyo hepsi hakkında düzenlemelerin yapılacağı anlatılıyo hemen kadro yok yok aynı kefeye koydular diye milletin moralini bozmayın biz 4b liler taşeronlar gibi sınavsız kpss siz mi girdik ki bizi aynı kefeye koysunlar moral bozacağınız yerde bence twtirdan çalışma bakanına sendikalara tlf devam edelimm

okaplan
Şef
02 Mart 2013 20:54

moral bozmak için yazmadım, bende eşimden dolayı kadro beklentisi içindeyim. umarım senin dediğin gibi olur arkadaşım.

Nort6, 11 yıl önce

bazı arkadaşlara bakıyorum hemen milletin içini karartın orda 4b 4c taşeron aynı kefeye konmuyo hepsi hakkında düzenlemelerin yapılacağı anlatılıyo hemen kadro yok yok aynı kefeye koydular diye milletin moralini bozmayın biz 4b liler taşeronlar gibi sınavsız kpss siz mi girdik ki bizi aynı kefeye koysunlar moral bozacağınız yerde bence twtirdan çalışma bakanına sendikalara tlf devam edelimm

frida25
Şef
02 Mart 2013 21:17

4/c taşeron 4/b ile aynı kefeye konurmu arkadaşlar yapmayın.böyle saçmalık duymadım.sendikalar yanaşmaz aksi halde çok üye kaybederler.ayrıca 18 şubat tarıhlı haberi hatırlayın sözleşmelılere kadro yolu gözüktü diye manşet atmıştı haberler.yalanlama da gelmedi.şimdi kalkıp başka bir ağızdan konuşamazlar gıbıme gelıyor

frida25
Şef
02 Mart 2013 21:20

ayrıca n.canan nickli editörümüz aynı zamanda sendika temsilcisi oldugunu ve 30 hazırana kadar kadroya alınacagımızı yazmıştı.ben ümitsizliğe kapılmak ıstemıyorum

mzm3561
Şube Müdürü
02 Mart 2013 21:39

Arkadaşlar siz e$ durumu tayını sonrasında kontenjanları incelediniz mi? Es durumu için verilen kontenjanların çeyreği bile dolmadı demek ki verilen kontenjanlar ince elenip sık dokunmuş yanı çakılı görev için her şeyi yapılıyor. Bu yüzden bizde kadro ya da en kotu sosyal haklar için her şeyi yapmalıyız. Özellikle çalışma ve sağlık bakanına twitt atmak gerek...ama 3-5 kışı değil 100-200 kişi...

Arkadaşlar siz e$ durumu tayını sonrasında kontenjanları incelediniz mi? Es durumu için verilen kontenjanların çeyreği bile dolmadı demek ki verilen kontenjanlar ince elenip sık dokunmuş yanı çakılı görev için her şeyi yapılıyor. Bu yüzden bizde kadro ya da en kotu sosyal haklar için her şeyi yapmalıyız. Özellikle çalışma ve sağlık bakanına twitt atmak gerek...ama 3-5 kışı değil 100-200 kişi...

birde bu kadro meselesini başbakanın söylemesi gerek o zaman tamam bu iş oldu diyebiliriz. sağlık seni aradım bugun gene, çalışma yapılıyor uğraşıyoruz denildi..

feko1907
Aday Memur
02 Mart 2013 21:48

Arkadaşlar başbakanın bu konudan haberi vardır

Toplam 4009 mesaj
«434445464748495051525354»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi