Editörler : Pangaea
«194219431944194519461947194819491950195119521953»

infinito
Aday Memur
10 Aralık 2017 17:20

Yok artık ne 90ı o kadar mı ciddn

rabiacaa
Kapalı
10 Aralık 2017 18:55

Garanti olması açısından demiştim.Sonuç olarak ne kadar alım olacağı belli olmuyor.90 veya üzeri alan arkadaşların çoğu ilk alımlarda atandı.

infinito, 6 yıl önce

Yok artık ne 90ı o kadar mı ciddn

yengecr42
Aday Memur
10 Aralık 2017 21:33

Boşver arkadaşım canını sıkma Sen.Burda sana laf yetiştireceklerine gitsinler bakanlara müsteşarlara mail atsınlar.Bu arada ataman hayırlı olsun

plnkvrn, 6 yıl önce

Benim yazdığıma ithafen yazıyosun sonra ne üstüne alınıyosun bilmem ne laf cambazlığı işin bu zaten. Ben önceki atamada atanmış olsam yeniden tercih yapmış olsam tamam haklısın ben ilk kez atanıyorum daha önce atanman gerekiyo ne demek ya senin kafan nasıl çalışıyo benim geçen atamada atanmadığım kadro boş mu kaldı? Ne alaka?!!!! O kadrolara da birileri atandı ve demek oluyor ki onların da puanı senden yüksek! Sıralaman 1000 se atanamzsın bu bizim suçumuz değil saldırma artık!!!! Daha öncde sana burda böyle bi cevap yazdığımı hatırlıyorum o kadar çok yaptın ki bunu ama ben sadece bi kez yanıt vermiştim yine aynı tarzda! İşine gücüne bak kimsenin senin hakkına girdiği falan yok zaten 6 kadro vardı atananlar tercih verseydi85,5 la değil 88/89 larda kapanırdı mantıklı ol azcık

plnkvrn
Aday Memur
10 Aralık 2017 21:39

Konuşturuyor ama insanı yani beddua eder tarzda konuşuyor neyse haksız beddua döner dolaşır. Aynen öyle arkadaş çok haklısn çok teiekkür ederim darısı emek veren herkesin başına olsun artık işin içinde meslektaşlarım için ne gerekiyorsa yapacam

Nouvellelune
Memur
11 Aralık 2017 14:23

Hocam mesaj kutunuza bakarmısınız?

plnkvrn, 6 yıl önce

Konuşturuyor ama insanı yani beddua eder tarzda konuşuyor neyse haksız beddua döner dolaşır. Aynen öyle arkadaş çok haklısn çok teiekkür ederim darısı emek veren herkesin başına olsun artık işin içinde meslektaşlarım için ne gerekiyorsa yapacam

plnkvrn
Aday Memur
11 Aralık 2017 15:54

Merhaba kusura bakmayın görmemişim yanıtladım

13 Aralık 2017 23:41

3.cu kısıye ne duser bılıyor musun sen? .nereden bılıyorsun atılmadıgını mesaj.emın ol senın gıbı tenekelerın mucadelesınden bın kat daha mucadele vermısımdır..ne pahasına olsun ..meslek onuru ıcın. bu dıger arkadasın 86 ıle nıye atanamadıgını anlamadım okadar. gercı orasını allah bılır. beddua yada ah hak yıyenlere ..anladınmı ne gocunuyor ozaman. tabıkı hakkıyal gıren zaten hakkıdır tebrıkler.. tek kendı adıma soylemıyorum. sankı tek kısılık yer varda super zekalar bırde akıl vermeye calısıyor. ben dahıl benım gıbı bınlercesı ıcın dıyorum. 86 ıle nasıl atanamadıgın ısordum adam beddua ettın dıyor orada hak yıyenlere sana degıl. neyse gereksizler laf anlat. BURADA BASKASININ HAKKINA GIRMEDEN ATANAN HERKESE HAYIRLI OLSUN TEBRIKLERIMI ILETIRIM UMARIM BAKANLIKTA ONURUMUZU SAVUNURLAR. BIR YERLERE GELIR SESIMIZ OLURLAR.

yengecr42, 6 yıl önce

Boşver arkadaşım canını sıkma Sen.Burda sana laf yetiştireceklerine gitsinler bakanlara müsteşarlara mail atsınlar.Bu arada ataman hayırlı olsun

mervendd
Aday Memur
14 Aralık 2017 16:19

mesaj kutunuza bakabilir misiniz?

plnkvrn, 6 yıl önce

86 üzeri alırsanız olur inşallah

yengecr42
Aday Memur
19 Aralık 2017 20:48

Üçüncü kişi dediğin kendinsin o sana düşer Afiyet olsun :) :))

processengineer, 6 yıl önce

3.cu kısıye ne duser bılıyor musun sen? .nereden bılıyorsun atılmadıgını mesaj.emın ol senın gıbı tenekelerın mucadelesınden bın kat daha mucadele vermısımdır..ne pahasına olsun ..meslek onuru ıcın. bu dıger arkadasın 86 ıle nıye atanamadıgını anlamadım okadar. gercı orasını allah bılır. beddua yada ah hak yıyenlere ..anladınmı ne gocunuyor ozaman. tabıkı hakkıyal gıren zaten hakkıdır tebrıkler.. tek kendı adıma soylemıyorum. sankı tek kısılık yer varda super zekalar bırde akıl vermeye calısıyor. ben dahıl benım gıbı bınlercesı ıcın dıyorum. 86 ıle nasıl atanamadıgın ısordum adam beddua ettın dıyor orada hak yıyenlere sana degıl. neyse gereksizler laf anlat. BURADA BASKASININ HAKKINA GIRMEDEN ATANAN HERKESE HAYIRLI OLSUN TEBRIKLERIMI ILETIRIM UMARIM BAKANLIKTA ONURUMUZU SAVUNURLAR. BIR YERLERE GELIR SESIMIZ OLURLAR.

20 Aralık 2017 11:59

ama malesef sana dusmüş ve afiyetle yemissin kardesım :)) anlama özürlü ne kadar algıda secıcı ısıne gore anlayan ne kadar meslektaş var mış? durumumuzun sonucu bu olsa gerek.

yengecr42, 6 yıl önce

Üçüncü kişi dediğin kendinsin o sana düşer Afiyet olsun :) :))

Korkmazzkk
Aday Memur
21 Aralık 2017 12:52

İşte Bakan'ın personel alımına verdiği cevap

2017 yılında, yan kuruluşlarımızla beraber, 3.500 ziraat mühendisi arkadaşımızı kurumumuza kazandırmışız. Kendi bütçemize göre 2018'de de aynı şeyi düşünüyoruz ama mutlaka ve mutlaka ziraat mühendisi ve veteriner hekim arkadaşlar olmadan bu işte başarılı olmayacağımızı biliyoruz.

gıda26
Şef
21 Aralık 2017 14:13

GIDA mühendislerinden hiç bahsetmemiş mi bakan...Arkadaşlar enerjinizi birbirinize laf söylemek için harcamayın.. Bakan a tweet ler atın. Ulaşabildiğiniz bürokratlara,vekillere mesaj atın.. 2018 deki alımda yine mağdur edileceğiz yoksa!

Korkmazzkk, 6 yıl önce

İşte Bakan'ın personel alımına verdiği cevap

2017 yılında, yan kuruluşlarımızla beraber, 3.500 ziraat mühendisi arkadaşımızı kurumumuza kazandırmışız. Kendi bütçemize göre 2018'de de aynı şeyi düşünüyoruz ama mutlaka ve mutlaka ziraat mühendisi ve veteriner hekim arkadaşlar olmadan bu işte başarılı olmayacağımızı biliyoruz.

Korkmazzkk
Aday Memur
21 Aralık 2017 15:17

Maalesef hocam .. Gittiğim dershane de neredeyse büyük çoğunluğu ziraat müh oluşturuyor , bu sene de alım bizden yana olacak diyorlar.. Eğer sesimizi duyurmazsak yine hakkımız yenilmiş olacak .

gıda26, 6 yıl önce

GIDA mühendislerinden hiç bahsetmemiş mi bakan...Arkadaşlar enerjinizi birbirinize laf söylemek için harcamayın.. Bakan a tweet ler atın. Ulaşabildiğiniz bürokratlara,vekillere mesaj atın.. 2018 deki alımda yine mağdur edileceğiz yoksa!

kübra.korkmaz
Aday Memur
21 Aralık 2017 20:38

Atanan arkadaşları tebrik ederim darısı başımıza acaba sınav öncesi bi atama daha olurmu

kalevra21
Aday Memur
22 Aralık 2017 00:12

ARKADASLAR BAKANLIGA DAHA FAZLA ALINMAMIZ ICIN WHATSAPP ATAMA GRUBU KURDUK VE ETKINLIKLER YAPIYORUZ. SIRALAMASI 400-900 ARASINDA OLANLAR GELIN DESTEK VERIN BIZE... GRUP ICIN BENIMLE ILETISIME GECIN LUTFEN.

Gıdamühds
Aday Memur
22 Aralık 2017 21:03

Arkadaşlar 2016-2018 grubunda bimerle ilgili yazı var hadi herkes destek olalım.Şurda yeni sınava ne kaldı önümüzde belki 100 belki 200 kişi var bu atamayı yaptırmak zorundayız!!! Haydi desteğe!!!!

T1LSIM
Aday Memur
22 Aralık 2017 22:37

Atanmak için biraz çaba...

ozzy05
Yasaklı
26 Aralık 2017 17:24

konu günceldir arkadşalar lütfen sizce destek olun..

İster grup içinde ol ister olma ama Gıda Mühendisi etiketi Tarım bakanını etikletle dilediğini yaz.

Gıdamo-2016
Aday Memur
27 Aralık 2017 16:05

tecrübeli arkadaşların öngörüsü nedir?sınavdan önce atama olabilir mi 2016 puanımız işe yarar mı?

serhad_
Şube Müdürü
27 Aralık 2017 19:16

Olabilir Faruk Çelik de ilk geldiğinde sınavdan 1 ay önce alım yaptı ben bu istekle alımın olacağına inanıyorum

Gıdamo-2016, 6 yıl önce

tecrübeli arkadaşların öngörüsü nedir?sınavdan önce atama olabilir mi 2016 puanımız işe yarar mı?

Toplam 39314 mesaj
«194219431944194519461947194819491950195119521953»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi