Editörler : Pangaea
«844845846847848849850851852853854855»

food_06
Aday Memur
04 Ocak 2013 13:53

Atanan arkadaslarımıza hayırlı uğurlu olsun.Rabbim utandirmasin ve darisii basımıza kendi adıma hiç umudum yok ama:(

Bana da Facebook linki yolayabilirmisiniz

gıdayine
Memur
04 Ocak 2013 13:56

acaba kaç kişi alınır diye bir şey de söylemişmiydi bukadarını bilmisse arkadaşın :)

gulsahakgn6, 11 yıl önce

arkadaşlar asıl gıda müh alımı 2013 de yapılacakmış.Zaten ilk alım için ziraat ve veteriner alınıcak.Gıda müh en fazla 60 tane olur denmişti bana bakanlıktaki bir arkadaiım tarafından.Puanı yüksek olan arkadaşlarım rahat olunnn atanırsınız

gbdyunus
Şube Müdürü
04 Ocak 2013 14:00

Merhaba hocam. bakanlıktaki arkadaşınızdan gıda müh. alımı ne zaman olacak diye de öğrenebilir misiniz acaba?

gulsahakgn6, 11 yıl önce

arkadaşlar asıl gıda müh alımı 2013 de yapılacakmış.Zaten ilk alım için ziraat ve veteriner alınıcak.Gıda müh en fazla 60 tane olur denmişti bana bakanlıktaki bir arkadaiım tarafından.Puanı yüksek olan arkadaşlarım rahat olunnn atanırsınız

gbdyunus
Şube Müdürü
04 Ocak 2013 14:01

Gözüm yaşarıyor, yüreğim kanıyor; olmasaydı sonumuz böyle...

04 Ocak 2013 14:08

hocam 2 tercihte bıraktığın için pişman mısın?

gulsahakgn6
Aday Memur
04 Ocak 2013 14:12

kendisiyle konuştum yakın süreiçinde fakat doğum iznindeymş.bilgi aldığım anda sizinlede paylaşıcam..Şuan bu konu hahkunda bilgim yok

gulsahakgn6
Aday Memur
04 Ocak 2013 14:13

kendisiyle konuştum yakın süreiçinde fakat doğum iznindeymş.bilgi aldığım anda sizinlede paylaşıcam..Şuan bu konu hahkunda bilgim yok

gulsahakgn6
Aday Memur
04 Ocak 2013 14:14

impossible20
Şube Müdürü
04 Ocak 2013 14:21

arkadaşlar her türlü alım olur. Düşük puanlılara kadar yetecek alım olur mu o soru işareti. tarihte bu kadar büyük bir alım yok. sabredin çalışın gerekli yerlere maillerinizi twitlerinizi atın parasısız borçluyuz ama bence hala dirençliyiz. ben kazanacağımızdan eminim...

gulsahakgn6
Aday Memur
04 Ocak 2013 14:22

Bu arada formun uzun süredir takipçisiyim ama mesleğimiz için her konunu paylaşılmasının doğru olduğunun farkına vardım :D

forzatunga
Şef
04 Ocak 2013 14:55

o 1000 kişilik alımın %90 dan fazlası gıda mühendisi olacak arkadaşlar hatta yetmiyecek ek bütçe ile 1000 kişi daha aldıracaz.Tabi bunlar nasıl olur herkesin katılımı ile,kamuoyu oluşturarak,baskı yaratarak.Emin olun imkansız değil zaten atanmayan vet,zm kalmadı çok fazla kovalamazlar artık bu işleri.Mehdi Eker'i pas geçip direk başkbakanla en az bir kere görüşülürse ve halihazırda ki adaletsiz durum anlatılırsa güzel gelişmeler olacaktır

Gıda mühendislerini küçümsemeyin nerden baksan öğrencilerle birlikte 30.000 gıda mühendisi var, ailelerinin arkalarında olduğunu düşünürsek en az 120.000 oy yapar azımsanacak hor görülecek bir topluluk değiliz tabi bu teorik bir yaklaşım.

foodege
Müsteşar Yardımcısı
04 Ocak 2013 15:09

nedense hep son anda değişiyor sayılar...

gulsahakgn6, 11 yıl önce

awsedrzxc
Daire Başkanı
04 Ocak 2013 15:22

bende öyle düşünüyorum bi kere başbakana bunu iletebilsek çözüme ulaşır diye düşünüyorum seçim öncesi bu kadar açık bi haksızlıkın çaresine bakılır bence ama nasıl ulaşacaz işte en büyük sorun o, hiç bi fikrim yok ve bilgim de yok bu konuda bilgisi olanlar paylaşsa güzel olur ?

forzatunga, 11 yıl önce

o 1000 kişilik alımın %90 dan fazlası gıda mühendisi olacak arkadaşlar hatta yetmiyecek ek bütçe ile 1000 kişi daha aldıracaz.Tabi bunlar nasıl olur herkesin katılımı ile,kamuoyu oluşturarak,baskı yaratarak.Emin olun imkansız değil zaten atanmayan vet,zm kalmadı çok fazla kovalamazlar artık bu işleri.Mehdi Eker'i pas geçip direk başkbakanla en az bir kere görüşülürse ve halihazırda ki adaletsiz durum anlatılırsa güzel gelişmeler olacaktır

Gıda mühendislerini küçümsemeyin nerden baksan öğrencilerle birlikte 30.000 gıda mühendisi var, ailelerinin arkalarında olduğunu düşünürsek en az 120.000 oy yapar azımsanacak hor görülecek bir topluluk değiliz tabi bu teorik bir yaklaşım.

ysfck
Şef
04 Ocak 2013 15:22

gıdacının puanı zaten yuksektır kı yuksekten kasıt ne ?

gulsahakgn6, 11 yıl önce

antepfood
Şef
04 Ocak 2013 15:29

aynen ya daha ne olck 90 üstü alan 250 kişi var..

ysfck, 11 yıl önce

gıdacının puanı zaten yuksektır kı yuksekten kasıt ne ?

forzatunga
Şef
04 Ocak 2013 15:33

Bana kalırsa bu aktif gıda mühendisi grubundaki arkadaşlar bu işi becerir gayet güzel bir şekilde dile getiriyorlar haksızlığı.Hüseyin Çelik vasıtası ile filan ulaşılır ya da bu gruptaki arkadaşlarda düşünüyorlardır birşeyler illaki ama oda işin içine girerse faydadan çok zararı dokunur gibi geliyor, oda ideolojileri istihdamın önünde tutuyor ne yazık ki.

awsedrzxc, 11 yıl önce

bende öyle düşünüyorum bi kere başbakana bunu iletebilsek çözüme ulaşır diye düşünüyorum seçim öncesi bu kadar açık bi haksızlıkın çaresine bakılır bence ama nasıl ulaşacaz işte en büyük sorun o, hiç bi fikrim yok ve bilgim de yok bu konuda bilgisi olanlar paylaşsa güzel olur ?

biynix
Aday Memur
04 Ocak 2013 15:39

iibf liler gibi bizde böyle birşey yapsak ses çıkarabiliriz.

http://www.memurlar.net/haber/324864/

siyahfirari
Memur
04 Ocak 2013 15:47

arkadaşım kasıtlı olarak kimsenin canını sıkmaya niyetim yok zaten face grubunda o geçici personel alımını duydum üstüne burada da 1000 kişilik alıma veterinerler ziraatçiler göz dikmiş falan lafları geçince ben de sordum var mı böyle bişey diye ne diye milletin canını sıkayım zaten böyle bir durumdan en çok benim canım sıkılır,bi endişemi paylaştım sadece

gıdayine, 11 yıl önce

arkdaşım nerden duyuyorsun?Söylentiler ile bozulan insanların moralini dahada bozuyorsun bunu isteyerek yapmadığının farkındayım ama referanslı söylentiler dışındakiler hoş değil ya bir çok insan umutla takip ediyor burayı atananklar atandı geriye kalanlar bu alım için umutlanıyor

gulsahakgn6
Aday Memur
04 Ocak 2013 15:48

malesef ki bakanlıkta sayımız çok az.ve yönetim kesimi de ya ziraate yada veterinere ait.Ziraat müh. hiç iş yaptıramdıklarını bildikleri halde yine bu bölümdan alım yapıyolar...sonuç ortada...

benchmark
Memur
04 Ocak 2013 15:48

Bu haberleri çok duyduk.bu bakanlıktaki arkadaşlar yok mu.:))

Toplam 39314 mesaj
«844845846847848849850851852853854855»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi