Editörler : F16 Gökçen
24 Mart 2012 21:36

Aydınlı Grup Mağaza Yönetici Adayı

Genel Nitelikler:

Geleceğin Mağaza Yönetici'lerini yetiştiriyoruz!?

1965 yılında kurulan Aydınlı Grup; bugün Türkiye çapında 180'e yakın perakende satış mağazası, 3 alışveriş merkezi, 500'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biri. 3000 bin'e yakın çalışanı ile tam 4 kıtada üretim ve satışını gerçekleştirdiği Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. gibi uluslararası markaları ile Türk tasarım ve üretim gücünü dünyaya gösteriyor.

Siz de Aydınlı Grup Ailesi'nde yer almak, büyük başarılara imza atmak istiyorsanız ve aşağıdaki niteliklere sahipseniz başvurularınızı bekliyoruz.

Türkiye genelinde çalışabilecek, mağaza ve şehir değiştirme fikrine açık,

En az Meslek Yüksek Okulu, tercihen Üniversite mezunu,

Tercihen İngilizce bilen,

MS Office uygulamalarına hakim,

Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

20 ? 30 Yaşları arasında

Bay ve bayan

bu ilana başvurup geri dönüş alan veya daha önce burda deneyimi olan arkadaşlar varsa yardımlarınızı rica ediyorum.31 Mart'ta online sınav gerçekleştirileceğini bildiren bir mail aldım.Sorular ne tarzda olur ?

fbmerve
Aday Memur
26 Mart 2012 13:13

bende araştırırken buldum yazını sanırım seninle benden başka yok :( ama tahminimce yenetek dediği için bi kaç matematik ve görsellikle ilgili sorular olacağını düşünüyorum. lcw yöneticilik sınavındada öyleydi kolay yani. endişelenecek bişey yok. lcw arkadaşım girmişti de orda görmüştüm online olarak .

27 Mart 2012 12:14

Ben de mail alanlardanım. Sınav nasıl olacak pek bir bilgim yok...

zynppppp
Aday Memur
27 Mart 2012 15:07

arkadaşlar mail bana da geldi ama okuyamadan silmiş bulundum yanlışla. mailin içeriği nedir tam olarak?

mertzel
Aday Memur
29 Mart 2012 04:24

mERHABA ARKADAŞLAR BENDE ESKİ BİR LCW YÖNETİCİSİYİM...AYNEN BU ŞEKİLDE Bİ SINAVLA ALMIŞLARDI BİZİDE ZATEN ASSESMENT FİRMASININ GÖNDERDIGI LİNKE TIKLARSANIZ EĞER ÖRNEK SORULARI GÖREBİLİRSİNİZ ŞİMDİDEN BAŞARILAR HEPİMİZE...SORUSU OLAN SORABILIR...

29 Mart 2012 16:21

Kaç soru olacak acaba bilgisi olna var mı??

mertzel
Aday Memur
29 Mart 2012 23:40

mERHABA FESLEGEN GELEN ASSESMENT LİNKİNDEDE BELİRTİLDİĞİ GİBİ 30SORU 40 DAKİKA....BASKA SORUSU OLAN VARSA SORABILIR

örtükprogram
Aday Memur
30 Mart 2012 15:41

Sınavdan sonraki mülakat süreci kaç aşama? mülakat süreci hakkında bilgisi olan var mı? Lcwaikiki de vaka incelemesi falan yapılıyordu.

örtükprogram
Aday Memur
31 Mart 2012 11:17

Sınava giren arkadaşlara geçmiş olsun.hayırlısı olsun.Bence sınav çok kolay değildi. 3 yanlışta bir doğruyu götürüyor olması kötü olmuş biraz ...

noyuelo
Şef
31 Mart 2012 11:41

Bana göre de sınav çok kolay değildi.Bir tane de boş bıraktım hatta.Geçmiş olsun girenlere.

zynppppp
Aday Memur
31 Mart 2012 12:07

sınava göre zaman kısaydı. yetiştiremedim malesef

31 Mart 2012 12:46

Ben de yetiştiremeyenlerdenim. Şekil soruları çok dikkat istiyordu...

örtükprogram
Aday Memur
31 Mart 2012 12:51

evet hele 2 şekil sorusu vardki çok kararsız kaldım. bu sınav pcden olmasa ben çok ii yapardım zamanımda yeterdi. son soruyu tam yanıtlıyacaktım sürem bitti :( bulduğum sonuçla kaldım ona üzüldüm...

zynppppp
Aday Memur
31 Mart 2012 13:59

sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair bilgisi olan var mı?

mertzel
Aday Memur
31 Mart 2012 23:41

1hafta içinde çıklanır arkadaşlar....Sınav lcdekile aynıydı....ben 25tane işaretledim 5tane bos bıraktım onlarla ugrassam 25 bıle işaretleyemezdim...hayırlısı olsun herzaman dediğimiz gibi....

zynppppp
Aday Memur
02 Nisan 2012 15:29

mertzel; lcw yönetici adaylığı sınavı nasıl bu sınava göre ve mülakat aşamaları hakkında bilgi verir misin? bu sınavdan ümidi kestim

örtükprogram
Aday Memur
03 Nisan 2012 22:21

Lc waikiki mülakatı oldukça zor oluyor.Sınavı geçtikten sonra tanışma amaçlı bi mülakata çağırıyorlar,sonra o aşamada envanter doldurtuyorlar. bu aşamayı da geçince sıra geliyor mülakata. oldukça zor bi mülakat. benim mülakatım 4 saatten fazla sürmüştü.Neye göre alıyorlar onu bilmiyorum. Ama katılım çok olmasına rağmen çok az sayıda kişiyi alıyorlar.

mertzel
Aday Memur
04 Nisan 2012 04:10

Arkadaşlar sınav internet uzerındendı lcde aynıydı bu sınavla...ve 4saatten uzun sürdü dediğiniz assesment yetkinlik ölçmek için yapılan değerlendirme merkez uyğulamasıdır....burda öyle bir yetkınlık yaparlarmı hiç bi bilgim yok...

örtükprogram
Aday Memur
04 Nisan 2012 10:02

Benim bahsettiğimde Lc waikiki-Tema holding mt alım süreciydi mertzel. Aydınlı grup hakkında benimde hiç bilgim yok.

zynppppp
Aday Memur
04 Nisan 2012 16:26

sınavı kazanan var mı?

örtükprogram
Aday Memur
04 Nisan 2012 17:29

Aranan veya herhangi bir dönüş alan var mı???

Toplam 1176 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi