Editörler :
03 Nisan 2012 17:35   

"" hayattan... rengi alın, geri neyi kalır ki?"""

güzel reklam....yaptığımız bazı seçimler aldığımız bazı kararlar var ki, her geçen gün hayattan bir rengimizi alıp gidiyor...ve geriye kapkara bir şey kalıyor...kapkara bir hiç...karakalem bile değil, kapkara....hayatta binlerce kere seçim yapıp karar veriyoruz..ama bunlardan sadece biri tüm hayatımızı belirliyo....

03 Nisan 2012 20:24

inanmam yalan
Memur

kara da bir renktir....

kimine göre matemi ,hüznü temsil eder...

kimine göre asaleti..

sadece nereye ne niyetle baktığını bilmekle alakalı bir durum.

03 Nisan 2012 21:07

zuzula
Şef

Var olan her şey zıddıyla dengede.Siyah olmasaydı,beyazın değerini bilebilir miydik.Yeşil olmasa kırmızı gül tek başına güzelliğini sergileyebilir miydi? Ya da ,toprağın ,ağacın rengi olmasa,nasıl sevecektik denizin ,gökyüzünün mavisini.Mecnun olur muydu bulmasaydı Leyla da renklerin en güzelini..

Renkleri verene şükürler olsun.Yürekleri en güzel renklerle gökkuşağına döndürsün yağmurdan sonra gelen..

03 Nisan 2012 23:41

muğla4848
Şef

değilmiya insanın ruh hali neyi nasıl gördüğünü etkiliyo...ben nerelere gitmişim siz nere, ne güzel farklı bakış açıları, farklı duygular...işte bunu seviyorum

27 Nisan 2018 23:25

berfin-meb
Müsteşar Yardımcısı

"Şaşırdım kaldım nasıl atsam adım ; gün kasvet, gece kasvet. Bulutlar sisler içinde bunaldım :;

gök mavisine hasret. Olmuyor seni düşünmemek.."

***Cahit Sıtkı Tarancı***

02 Mayıs 2018 23:18

Paiute
Yasaklı

Bazen tüm renkler yok olmuş sanırsın dünyan kararmış, ne ilk ne son uzulmendir. Zaten herkes kendi dünyasında renklerinde oynayıp gitmektedir. Bu yüzden sandıklarına inanma onlar bir aldatmaca varsa yoksa hep teksin bu dünyada.

19 Mayıs 2019 23:54

berfin-meb
Müsteşar Yardımcısı

"Güzellik renklerde değil, renklerin ahengindedir.."

***Proust***

Toplam 6 mesaj