Editörler : Pangaea
04 Nisan 2012 19:02

Sınıfçıların durumu ne olacak bundan sonra sınıfçı ataması olmayacak mı?

ağustostaki alımda artık sınıfçı almayacaklar mı arkadaşlar?

eessrraa27
Aday Memur
04 Nisan 2012 19:08

...

alican5506
Daire Başkanı
04 Nisan 2012 19:10

olur olur merak etme. 6 yaş var köy okulları açılacak. doğuda her zaman açık olacaktır. Büyük ihtimal de 2000-3000 atama olur. bnde sınıfçıyım ağustosta girecem sınava son sınıfım.

eessrraa27
Aday Memur
04 Nisan 2012 20:27

öncekine göre azalma olacak di mi hocam ağustosta ne kadar alım olacak bu arada?

ahmet85
Genel Müdür
04 Nisan 2012 20:33

Valla gecen senelere göre bıraz dususe gececegı görunuyo. Bu 50 bin norm fazlası olayında sınıfcıların branslastırılması olayı da pek mantıklı ve olası gelmedgınden bu norm fazlasını ihtiyaç olan bolgelere kaydırılacaktır bu da yenı atanacak arkadasların elındekı kontenjanı önemlı olcude dusurebılır. 1.sınıf yasının dusuyor olması çok fazla sınıfcı ıhtıyacına neden olcak dıye kaide yok. sadece bu yıla has 1. sınıfların sayısı 2 katına ulasacak. pekı ondan sonrakı seneler? ozaman aynı kalacktır. Bu 50 bin kadro soylendıgı gbı branslastırılırsa ki ben inanmıyorum buna ozaamn yeni atanacak sınıfcıların atanma sansı biraz daha artacaktır ama branslasmazsa işiniz eskısıne gore kesınlıkle daha zor olacaktır bu acık

eessrraa27
Aday Memur
04 Nisan 2012 20:39

ahmet hocam çok gerçekçi oldu sizin bu yorumunuz teşekkür ederim

imtögr
Memur
04 Nisan 2012 21:29

mutlaka alım sayısında bi düşüş olur ama hiç de atama yapılmaz değil çünkü doğuda açık çok özellikle köy okulları...tahminim branşlaşma da olmaz belki bu önümüzdeki yıl 5.sınıflar sınıf öğretmenleriyle dewam eder yavaş yavaş kaydırılırlar...kalkıp da branşa geçirip sonra da sınıfçı atamazlar ama gene de sınıf ataması 1000 2000e yakın bi atama olur gibi gelio bana tabii benim düşüncem

şirine11
Aday Memur
04 Nisan 2012 21:31

o kadar cok norm fazlası varken alım olmaz yada 500 1000 cıvarı kadar az olacaktır.

karpuz21
Aday Memur
04 Nisan 2012 21:33

haziranda 28.000 olsa süper olur yav. inşallah olur.

kamkars
Daire Başkanı
04 Nisan 2012 21:35

sınıfçı ataması değil at-ması olacak bu gidişle..

sosyalci21
Aday Memur
04 Nisan 2012 22:52

inşallah almazlar

pinar_gs
Şube Müdürü
04 Nisan 2012 23:30

inşallah almazlar mı? ayıp ayıp.. kardeşi kardeşe düşman etti bu meb.

74yıldız
Şef
04 Nisan 2012 23:44

ben sınıfcı değilim ama inşallah almazlar ne demek ya... nasıl bir insanlık herkes okullarda emek veriyor. bu kadar aşağı ahlak sahibi olunmaz.

ata46
Aday Memur
04 Nisan 2012 23:55

bu sayfaya gelene kadar sınıfçıların yazdıkları hakaretleri okudum ama en güzelini arkadaşın birisi söylemiş "kardeşi kardeşe düşman etti meb" demiş. bence her branştan adalaetli bir alım olmalı.... bunu Türkçe öğretmeni olarak söylüyorum

pinar_gs
Şube Müdürü
05 Nisan 2012 00:27

hocam ben de ingilizceciyim zaten, sınıfçı değilim. herkes hayırlısını istesin hepimiz için dua etsin. ama yoookk! insanlara mutlu olmak yetmiyor, başkalarının mutsuzluğunu da görmek istiyorlar sanırım. sadece biraz empati ya....

kbrasnö
Şef
05 Nisan 2012 00:56

bu zamana kadar hiç bir branş öğretmeni için kötü bir şey demedim demem de ama bazıları var ki insanın sabrını çok fena zorluyor,inşallah almazlar nasıl bir laf ya anlamıyorum. biri sizin için aynı şeyi söylese allah razı olsun mu diyeceksiniz acaba merak ediyorum.

alican5506
Daire Başkanı
05 Nisan 2012 05:38

ya bırakın kim ne söylüyorsa söylesin. yine branşçılar alınmyacak. sınıfçı da fazla alınmayacak sistem hepimizi vurdu işte. onu söyleyen kişi de muhtemelen hiç atanmayacak.

MaryAnnEvans
Memur
05 Nisan 2012 09:56

Diğerlerinin atanmasına karşı olanları anlayamıyorum cidden, benim branşım İng. ama sınıfçıların atamalarının azalması veya olmaması gibi bir ihtimal bana mantıklı gelmiyor.Bir kere temel eğitim onlarla başlıyor.Sınıfçı arkadaşlarımdan biliyorum, o kadar zor şartlarda ücra köylerde görev yapıyorlar ki onları görünce atanmak herşey değilmiş diyorum.Ne diyeyeim Rabbim herkesin gönlüne göre versin.

dyscalculia
Kapalı
05 Nisan 2012 12:25

Bende sosyal bilgiler öğretmeni olarak sayfanıza yazmak istedim, umarım mağdur olmazsınız arkadaşlar. Meb adam akıllı planlasa bazı şeyleri olmazsınız ama.. nerde o günler? Zaten bu ülkede yeterince sınıf öğretmeni açığı var.. ama ben biliyorum ki sınıf öğretmenlerimizin 2 3 aylık bir eğitimle branşlaştırılmasına sizde karşısınız.. İnşallah hiçbirimiz mağdur olmayız arkadaşlar..

atama12
Aday Memur
05 Nisan 2012 14:59

herşeye rağmen sınıf atamalrı devam edecek...çünkü okula başlama yaşını öne çektiler...halihazırda açık olan yerler var.. köy okulları özellikle de doğu da açık çok fazla...bu nedenle alımlar olur inşaAllah.........

sendur25
Aday Memur
05 Nisan 2012 15:49

arkadaşlar sınıf atamalı olsun tabii bu yarası olanlar kime trip yapıyo

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi