Editörler : Lanet
26 Nisan 2012 10:46

Samsung Galaxy Note N7000 Bu Telefon Hakkında Yorumlarınız Nedir

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-galaxy-note-n7000/productDetails.aspx?productId=telcepsamn70000&categoryId=371946

Zorunuza Gitmesin
Aday Memur
26 Nisan 2012 10:47

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-galaxy-note-n7000/productDetails.aspx?productId=telcepsamn70000&categoryId=371946

Mundar_
Müsteşar Yardımcısı
26 Nisan 2012 21:09

1 seneye kalmaz fiyatı 800 e düşer.

Starletboy
Aday Memur
01 Mayıs 2012 23:33

şuan piyasadaki en iyi telefon. bunu kıyasla diye site var oraya bakarak anlarsın çıkacak iphone 5 in bile daha iyi olacağını sanmıyorum. zaten akıllı telefonun hakkını verecek kadar aklı olmayan akıllı telefon almasın.

ykp0180
Aday Memur
23 Haziran 2012 00:04

Arkadaşlar garanti kapsamındaki cep telefonumu adana samsung yetkili servisine götürdüm. Telefonumda sıvı teması var diyerek garanti kapsamı dışında kaldığını söyleyerek ana kartın büyük hasar gördüğünü ve yapılamıyacağını söyleyerek 225 TL hesap çıkardılar. Bende fiyatı yüksek bulunca yaptırmadım. Eve getirip içini açtığımda cihasın eski haline dönmesi için içini temizlemiş olmam yetti. Yani Samsung ta çalışan teknisyenin yapamadığı ana kartı hiç bişey anlamayan ben tamir ettim. Ben servisteyken 4 kişinin daha ürününün garanti kapsamının dışında kaldığını söyleyerek ücret talep ettikleri için tartışma olmuştu. Yani ya samsung ürün almayın. Ya da bozulunca samsung servisine götürmeyin...

dalıcı76
Genel Müdür
03 Temmuz 2012 01:02

Bütün firmalar böyledir arkadaşım..Yetkili servislerdir ama yetkin değillerdir..

5 sene önce nokia telefonum vardı..120 TL'ye almıştım sıfır olarak..2 ay sonra sıvı teması dolayısıyla (yazmakta sakınca yok..Ankara Ankamall Nokia Bayii) yetkili servise götürdüm...1 hafta sonra aradılar...Sıvı teması var..Anakart yanmış..Garanti dışı dediler..Size sormadan anakartı değiştireniyoruz dediler..Tamam değiştir kaç para dedim...130 TL dediler..Yuh dedim..Telefon zaten 120 TL...Lütfedipte aramışsınız sağolun dedim..İşlem yapmayın geliyorum ve telefonu alcam dedim..

Evde bir kenara attım telefonu..3 ay sonra kontrol edeyim dedim..Bir baktım ki çalışıyor...

İşte böyle..Yetkili servisler tamir yoluna gitmezler...Direk parça değiştirirler..Eğer telefounuz bozuldu ise ve kullanıcı hatası olmadığına eminseniz yetkili servise gidin..Yoksa geçmiş olsun derim...Ya da şansınız var ise kendiliğinden düzelecektir...

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi