Editörler : F16 Gökçen
28 Nisan 2012 00:39

İstanbulda Koltuk takımı nerden alınır?

iyi geceler arkadaşlar koltuk takımlarını daha ucuz alacağımız yer varmı?

uye1330781
Genel Müdür
28 Nisan 2012 01:11

kesinlikle ikitelli Masko... Gezmekten yorulacak ilk gördüğünüz takımı alasınız gelecek..Seçmek hiç bu kadar zor olmamıştı diyeceksiniz..Anadolu yakasında Modoko da var ama bence Masko (ki avrupa'da en büyük 2. sanırım yada en büyük) daha uygun ve çeşit açısından zengin..

bybleda
Aday Memur
28 Nisan 2012 01:40

tşkler. ben goptayım yarın cıkıp bulmaya çalışayım. tşkler

uye1330781
Genel Müdür
28 Nisan 2012 01:49

goptan maskoya gitmek için ya edirnekapıdan metrobüs le yenibosna ordanda otobüsle ikitelli masko..ya da gop-küçükköy-imar dolmuşlarıyla yeşilpınara gelip sonra ikitelli dolmuşuna binecek ve kanal d binasının önünde inip (ki son durak sayılır) tekrar otobüse binmeniz gerekir..Her iki tercihte tahmini 1 saati biraz geçebilir süre olarak..

cemocan34
Aday Memur
15 Temmuz 2013 12:50

byblade ne yaptın koltuk takımı aldınmı masko dan

r3kn
Aday Memur
02 Temmuz 2014 13:29

hocam bizim Koltuk takimini buradan biz siparis vermistik http://www.berkemobilya.com.tr/koltuk-takimlari/modern

minelkeserr
Memur
10 Ocak 2018 11:16

Ben koltuk takımlarımı yildizmobilya.com.tr'den aldım, gerçekten çok kaliteli, inanılmaz memnun kaldım. Etrafımdaki herkese de tavsiye ettim, sizlere de tavsiye ederim memnun kalacağınıza eminim :)

beşincielement
Yasaklı
10 Ocak 2018 21:31

İstanbul'da yaşarken mobilyalarımı Demirkapı'dan alırdım. Belki masko ya da modoco gibi albenili değil ama hem üretim yeri olması hem de oradaki mağaza sahiplerinin aynı mobilyayı masko ve modoko daki mağazalarında kira bedelinden dolayı neredeyse iki katı fiyatına satmalarından dolayı tercih edilebilir.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi