Editörler : oto-danisman-expert

muaalime
Kapalı
23 Ocak 2013 20:33

kocaeli de sınıf öğretmeniyim ankardan gelmek isteyen varsa becayiiş yapalım arkadaşlar

karizmatik subay
Aday Memur
13 Mart 2013 19:08

iyiki sevgilim çalışmıyor uğraşılacak şey değil Allah yardımcınız olsun

harmonyinblue
Şube Müdürü
28 Mart 2013 09:50

Eş durumuyla ilgili bir sorum var

Ben 1 senedir İşkurda 4 B li sözleşmeli personel olarak çalışıyorum , nişanlım hava kuvvetlerinin sözleşmeli subay alımına başvuru yaptı.Sonuçtan umutluyuz.Eğer olursa ikimizde sözleşmeli olduğumuz için eş durumu tayini nasıl olacak ? Normal memurluklarda çalışan erkeğin son 2 yılda 360 gün sigorta priminin olmasının koşuluna bakılıyordu hava için de bakılıyor mu acaba ? Çok önemli arkadaşlar ona göre şimdiden gün sayısını tamamlamak için sigorta primi yatırmamız gerekecek !

mkahramanerdal
Aday Memur
01 Nisan 2013 16:13

eşi üniversitede memur olan TSK personeli desteklerinizi bekliyoruz.

Üniversitelerde Çalışan Memurların Tayin ve Nakil Mağduriyetleri ile ilgili formumuzun en başındaki editör tarafından açılmış konuya girerek mağduriyetinizi ve desteğinizi belirtirseniz inşallah memurlar net anasayfada haber olucaz. Arkadaşlar duyarsız olmayın, okuyup geçmeyin ,destek olun lütfen.

ogbkib
Aday Memur
21 Temmuz 2013 17:04

eşiniz devlet memuruysa 1 sene çalışma primine vs. bakılmaz, tayin isterken sorun olmaz.

harmonyinblue, 11 yıl önce

Eş durumuyla ilgili bir sorum var

Ben 1 senedir İşkurda 4 B li sözleşmeli personel olarak çalışıyorum , nişanlım hava kuvvetlerinin sözleşmeli subay alımına başvuru yaptı.Sonuçtan umutluyuz.Eğer olursa ikimizde sözleşmeli olduğumuz için eş durumu tayini nasıl olacak ? Normal memurluklarda çalışan erkeğin son 2 yılda 360 gün sigorta priminin olmasının koşuluna bakılıyordu hava için de bakılıyor mu acaba ? Çok önemli arkadaşlar ona göre şimdiden gün sayısını tamamlamak için sigorta primi yatırmamız gerekecek !

check&mate
Daire Başkanı
23 Temmuz 2013 23:31

arkadaşlar öğretmenim eşimin tayini çıktı ama merkezde istediğim gibi okul açılmadığı için ildışına başvurmadım eş özrünü beklemeyi düşünüyrm ildışına başvurmak zorunda değilim sanırım? bir de eşimin atama kararnamesi dışında herhangi bir belgeye gerek var mı?

ogbkib
Aday Memur
24 Temmuz 2013 11:54

İldışına başvurmak zorunda değilsiniz. Atama kararnamesi yeterli ;)

Ebduru08
Aday Memur
27 Temmuz 2013 00:09

Arkadaşlar bende öğretmenim ve daha önce özğr grubundan tayin isteyen arkadaşlara bir sorum olacak. Eşimin tayini aydında bir ilçeye çıktı. İsteğe bağlıda butda hiç bir okul açılmadı. Bende ilçe mem i aradım. Köylerde dahil olmak üzere bütün ilçe kapalı. Eş özeünde bana sadece eşimin bulunduğu ilçe mi açılacak yoksa il genelinde tercihte bulunabilecek miyim? Bana yardımcı olur musunuz?

ogbkib
Aday Memur
29 Temmuz 2013 18:34

İl geneli açılıyor. Yani size Aydın'da eş durumununa açılmış heryer gözükecek. Ben tayin isterken eşimin olduğu ilçede sadece 1 okul açılmıştı ben de ne olur ne olmaz diye diğer ilçeleri de yazmıştım. Ama Allah'tan eşimin olduğu ilçe çıktı :)

seldaaaa14
Kapalı
29 Temmuz 2013 22:23

mrb arkadaşlar eşim astsubay ben sgk'da memurum.evlendikten sonra memuriyetim başladı.asalet tastik olmadan eş durumundan yanına tayin olmam mümkün mü bunu dayanak gösterebilceğim herhagi bi kanun maddesi yönetmellik vs bulamadm lütfen bilgisi olan kimselerden cvp bekliyorum..

seldaaaa14
Kapalı
29 Temmuz 2013 22:25

özelden msj ile ulaşırsanız sevinirm buradaki cvpları takip edemeyebiliyorum.şimdiden teşekkürler

seldaaaa14, 11 yıl önce

mrb arkadaşlar eşim astsubay ben sgk'da memurum.evlendikten sonra memuriyetim başladı.asalet tastik olmadan eş durumundan yanına tayin olmam mümkün mü bunu dayanak gösterebilceğim herhagi bi kanun maddesi yönetmellik vs bulamadm lütfen bilgisi olan kimselerden cvp bekliyorum..

Ebduru08
Aday Memur
30 Temmuz 2013 01:58

Hocam siz ne zaman tayin istediniz?

ogbkib, 11 yıl önce

İl geneli açılıyor. Yani size Aydın'da eş durumununa açılmış heryer gözükecek. Ben tayin isterken eşimin olduğu ilçede sadece 1 okul açılmıştı ben de ne olur ne olmaz diye diğer ilçeleri de yazmıştım. Ama Allah'tan eşimin olduğu ilçe çıktı :)

fy26
Memur
30 Temmuz 2013 17:35

asker eslerinden özür grubu için istenen belgeler nelerdir? bilgisi olan var mı acaba? tesekkürler

gzm3487
Memur
01 Ağustos 2013 23:57

bende birşey sorabilir miyim? atama kararnamesini 17 haziran da almıştık. sizce sorun çıkar mı?

cCc-akıncı
Aday Memur
02 Ağustos 2013 22:04

BENCE SEN NE ASKERİ PERSONELSİN NE DE SEVGİLİN VAR BOŞ BOŞ YORUM YAPMA BURADA İNSANLAR BURDA BİRŞEYLER ARAŞTIRMAYA BULMAYA ÇALIŞIYORLAR SEN BURADA SAÇMALIYORSUN!!!!

karizmatik subay, 11 yıl önce

iyiki sevgilim çalışmıyor uğraşılacak şey değil Allah yardımcınız olsun

***polis
Kapalı
11 Ağustos 2013 20:32

Arkadaşlar ben polisim eşim astsubay olacak.benim görev süre dört yıl olan bir yerde oda dört yıl kalabilir mi? yani kim kime bağlı oluyor bu durumda.bilgilendiren olursa minnettar kalırım.

ogbkib
Aday Memur
12 Ağustos 2013 14:25

Bildiğim kadarıyla hakim ve savcılar dışında bütün meslek kolları asker eşe tabidir. O nereye siz oraya

***polis, 11 yıl önce

Arkadaşlar ben polisim eşim astsubay olacak.benim görev süre dört yıl olan bir yerde oda dört yıl kalabilir mi? yani kim kime bağlı oluyor bu durumda.bilgilendiren olursa minnettar kalırım.

ogbkib
Aday Memur
12 Ağustos 2013 14:29

Asker eşler özür grubu atamalarında görev yeri belgesi gerekiyor. Ama eş götürülmeyen garnizon dolayısıyla tayin isteyecekseniz atama belgesi isteniyor. Çünkü atama yeri ve görev yeri farklı yerler olabiliyor. Buna dikkat edin. Kara kuvvetlerini arayın orada eşinizin sınıfının tayin bölümünü bağlatın çok yardımcı oluyorlar, sakın çekinmeyin.

fy26
Memur
13 Ağustos 2013 09:25

cok tesekkürler

HakanR
Aday Memur
16 Ağustos 2013 23:13

Peki birşey sorabilirmiyim. İlk astsubaylık atamalarında eş durumundan tayin olurmu ? olsa bile illa memurmu olması gerekli ? özel sektörde çalışan eşin yanına atanma şansımız varmı ? Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden Teşekkür ederim..

Toplam 181 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi