Editörler : oto-danisman-expert

aduket063
Memur
08 Eylül 2012 13:17

gnc

aduket063
Memur
10 Eylül 2012 08:24

gnc

EVRENEROL06
Aday Memur
26 Mart 2013 17:32

2003 model primera tekna 1 aydır kullanıyorum.Yakıt konusunda inanılmaz cimri.harfiyat kamyonuyla kafa kafaya çarpıştım benim bişeyim yok. aracımda hasar sadece kaput,sağ far değişecek motor kısmında en ufak bişey yok.sağlam bir arabadır.yetkili servisinde tamiri şu an yapılıyor.parçaları istanbuldan sipariş ettiler parça sıkıntısı da yok gibi bişey.herkese tavsiye ederim.

27 Mayıs 2013 15:17

bende 2005 model var.taş gibi araba.kesinlikle tavsiye ederim..

ati_adige
Memur
09 Ağustos 2014 03:58

güncel.yorumlarınız var mı almayı düşünüyorum da.2004 ve yukarısı için

kekeo
Şef
09 Ağustos 2014 23:33

Değerini bulamayan mücevher gibi bi araç hocam.sırf o ön konsolu için bile alınır.Bu aracı nissan değil de bi honda üretseydi fiyatı 30000 den aşşağı olmazdı.Reklamının yapılamaması distribütörünün pasifliği sayesinde üvey evlat muamelesi görmüş bi araç mitsubishilerin çoğunda olduğu gibi.Kesinlikle tavsiye ederim ama satmaya kalkarsan biraz beklemen gerekebilir.Ha bi de bu araçların yağ eksiltme sorunu olduğunu duymuştum onu ustasına bi sor ya da alrsan göster hocam.

ati_adige, 10 yıl önce

güncel.yorumlarınız var mı almayı düşünüyorum da.2004 ve yukarısı için

hayal42
Aday Memur
04 Eylül 2014 16:57

bende 2004 ve üzeri tecna düşünüyorum otomatikleri nasıl acaba? kullanıcılar yorum lütfen

eski_model
Şef
08 Eylül 2014 17:12

Hocam bende 2007 almera var. Uzun süredir kullanıyorum. Rutin bakımları haricinde en küçük masraf çıkarmadı çok şükür. Şunu da belirteyim: Bazıları gibi arabayı alıp sürmeye korkanlardan değilim. Dağ bayır dere tepe sürüp gitmediğim yer kalmadı. 7 kişi ile patates tarlası gibi köy yoluna gittim. Burada da gitmem demedi. Uzun yolda 110 ile klima açık 20 kuruş (LPG) yakıyor. Bir kaç defa denedim. Tutuluyor diye Hyundai Era almaktan ya da clio symbol almaktan binlerce kez daha iyi. Ben alıp satan biri değilim. Uzun süredir kullandığım arabamı yaklaşık 2-3 yıl daha kullanırım. Satılmaz diyenlere duyrulur. Araç temiz olunca alıcısı kendisi geliyor. Geçen gün 24 Bin verdiler, satmadım.

ati_adige
Memur
26 Eylül 2014 04:11

analdım sağolun yorumlarınız için evet aracı görünce vazgeçemiyor insan:)

ati_adige
Memur
30 Eylül 2014 00:08

hocam aracın otamatiği yok bild,iğim kadarıyla

hayal42, 10 yıl önce

bende 2004 ve üzeri tecna düşünüyorum otomatikleri nasıl acaba? kullanıcılar yorum lütfen

04 Temmuz 2015 14:25

2003 model primera tekna 25000 TL istiyorlar normal mi

atahan59
Şef
12 Temmuz 2015 11:35

Ocak ayinda 2006 primera tekna alindi 110 binde sorunsuz 24250 ye manyak bir araba biraz kasa agir sehir ici ne ama uzun yolda yok boyle birsey parasini hak eden araba

30 Temmuz 2015 23:56

2003 primera 1.6 motor, 58 kw yani 80 beygir yazıyor. bi yanlışlık yok mu

ephesus779
Aday Memur
23 Aralık 2015 02:15

selam arkadaşar, 20 , 25 bın tl arası araba almayı düşünüyorum,prımeraya takılı kaldım, araba hakkında bılgınız vardır az cok. kendımı rahatlatacak gerekceler arıyorum.satışı zor dıyorlar. hemen satma dusuncem yok,tabı bırgun gelır satmak ısterız. satışı ne kadar zor olabılır.gercekten cıddıye almamız gereken bı nokta mı. kullanan veya satan arkadaslar varsa.teşekurler

19 Mayıs 2016 00:19

Ben 3 senedir kullanıyorum.

-yakıtı çok az.şu anda şehir içi 20-22 kuruş,uzun yolda ise 17-19 kuruş yakıyor.

-orjinal parçası pahalı ancak honda,toyota,ford,veya wv den daha pahalı değil.Birçok parçanın çıkması ya da yan sanayisi bulunuyor.

- Özellikleri çok fazla;

-8 adet hava yastığı

-yol bilgisayarı

-dijital klima

-geri görüş kamerası

-Abs

-Fonksiyonel direksiyon

-xenon far

-yağmur sensörü

-far yıkama

-geniş iç hacim

Beğenmediğim tek yanı müzik sistemi.MP3 çalar yok.CD çalar var.o da hemen bozuluyor.AUX girişi de yok. o yüzden sürekli radyo dinliyorum.

selamialptekin
Aday Memur
14 Kasım 2018 13:39

2018 Ekim ayında 2006 model tekna modeli aldım, alırken de biraz endişe ile aldım, sonunda almaya karar verdim ama bu aracı alırken ikinci eli yok dendi evet gerçekten yok :)

bulmakta

zorlandım kimse satmak istemiyor alan araca iyi bakıyor ve satmıyor :)

Parça pahalı deniliyor kesinlikle böyle birşey yok motor aksamı gayet uygun piyasada

şahin doğan parçaları ile aynı, motor yağı ve filitre, hava filitresi, polen filitresi, Z rot

kırılmıştı onun parçası ve el emeği dahil 390 TL verdim çok mu ? dış aksam parçası biraz

çok pahalı evet oda kaskolu olduğu için sorun olmuyor.

2006 Model araçta, dijital klima, yağmur sensörü, geri görüş kamera gibi sayamacağım birçok

özellik mevcut. arka ve ön koltuk arasında diz payı çok var geniş ve ferah bağaj hacmi çok büyük,yakıt olayına gelince az yakıyor.

uzun yolda müthiş rahat keyifli yormuyor.

Sözün özü şu Allah'tan birileri bu araçlar için ikinci eli yok demiş te, bizler bunca özelliği olan ve

böyle keyifli bir araca 30.000 TL gibi rakamlara binebiliyoruz.

Benim tavsiyem sözünüz kapalı alın , 30 - 35 bin tl ye gidip 2000 medel teneke araçlara

bineceğize böyle araca binin.

İkinci eli yok mevzuna gelince dediğim gibi ben bulmak için 1 ay aradım, nasıl ikinci eli yok

inanın bilmiyorum.

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi