İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : Lanet
28 Haziran 2012 08:28

5393 Belediye Sözleşmelileri Kadrolarını Bekliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=Z185bp_E9A0

Sayın Başbakanım :5393lüler hala bekliyor.:(((

bilgine
Memur
09 Temmuz 2012 22:34

bekleyin bekleyin, bir yanda gecesini gündüzüne katıp, kpss ye çalışanlar, bir yanda yan gelip yatarak torpille işe girmiş 5393 lü ler. adaletmi bu? ben tam 3 sene işsizlik çektim, kpss yi kazanacağım diye stresten zona oldum, valla biri bana deseydi belediylerde böyle sözleşmeli kadrolar var, hiç çekmezdim. şimdide hakkınız var gibi kadro isteyip durun.(sözüm kpss ile sözleşmeli atananlara değildir)

bilgine
Memur
09 Temmuz 2012 22:38

ha birde benim maaşımın hesabı kitabı belli , derecem kademem neyse ona göre verilir, bu arkadaşların maaşı tavandan verilir, yani benden 600 tl fazla alır. yani ben 20 yıl çalışınca anca tavana ulaşıyorum ama yine de bu arkadaşların maaşına yaklaşamıyor bile, biraz elinizi vicdanınıza koyun.

5sefer yeter kpss
Şube Müdürü
10 Temmuz 2012 08:31

Kpssye girdik kardeşim soruların nasıl olduğunu sen de biliyorsun ve o sorularla kaç kişi atanır onu da biliyorsun.Bakan dün açıklamayı yaptı.Biz kadro karşılığı zaten sözleşmeliyiz kadrodan geri dönüş artık yoktur.

bilgine
Memur
10 Temmuz 2012 21:18

valla arkadaş belli ki sana 5 kpss yetmemiş, 55 kpss ye de girsen durumun vahim, bulmuşsun kolayı ne diyeyim. ama herkein senin gibi kolay yollardan götürecek eşi dostu yok, kusura bakma.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi