Editörler : Pangaea
28 Haziran 2012 15:47

120 Fahri öğreticinin atamaları iptal edilmiştir.

genel çoğunluk süre eksikliği

kışın göreve geç başlamış bu sebeple yaza sarkmış

fahri beletmenlerin çıkmış aradan vb. durumlar

ancak diyanet iki eleme aşamasından geçirdiği evrakları gözden kaçırdım diye atama onaylarını illere gelmemiştir.

Atama onayları gelmeyen 120 arkadaşa tavsiyem tebligatı alır almaz 60 günlük süreyi de dikkate alarak yürütmeyi durdurma istemli konuyu yargı götürmeleridir. kazanılmış hak söz konusudur yargı süreci meşakkatlidir. sabır gerektirir. ancak meyvesi tatlıdır. Atanamayan ardaşlar Allah Yar ve yardımcınız olsun.

ensyılmaz
Aday Memur
28 Haziran 2012 16:05

Kursun yaza sarkması herhangi bir sebepden dolayı ise aşağıdaki yönetmelik açıktır.O zaman yaza sarksa bile çalışılan süre Yaz Kur'an kursunda çalışılan süre dahilinde değildir örgün eğitim içerisindedir;dolayısıyla Fahri çalışılmış olmaktadır.

Diyanet İşleri Başkanlığı Kur'an Kursları Yönergesi?nin 3.Bölümündeki Eğitim-öğretimin başlaması ve sona ermesi

Madde 15- Kursta eğitim-öğretim, ekim ayının ilk haftasında başlar, mayıs ayının son haftasında sona erer. Kurslardaki 32 haftalık sürenin başlangıç tarihi ekim ayının ilk pazartesi günü dikkate alınarak hesap edilir.

Başkanlığın bilgisi dahilindeki herhangi bir gecikme sebebiyle eğitim-öğretim faaliyetine geç başlayan kurslar geciken süre kadar geç kapanır.

faraknat
Aday Memur
29 Haziran 2012 21:24

bizde ptesi günü davamızı açtık rabbim yardımcımız olsun

kardelen_mz
Daire Başkanı
30 Haziran 2012 10:28

bizim davamız çok büyük olacak....bu zulme vesile olanlar altından kalkamayacak...biz davamızı mahşerde açacağız.....kıyamete kadar ahım sürecek bu zalim ve hainler topluluğuna....

imam_1616
Memur
01 Temmuz 2012 23:44

kardelen-mz hoca söylenecek herşeyi söylemişsin,, saoll

ensyılmaz
Aday Memur
05 Temmuz 2012 21:42

Bu başlık konusu bence çok önemli ama kaç gündür kimseden ses çıkmamakta

faraknat
Aday Memur
07 Temmuz 2012 18:27

dün avukatmzla görüştük ve allahın izni ile 1 buçuk 2 ay içinde en az 2 duruşmada sonuçlancağını söyledi ...benzer durumda olan ve aynı ile atandığımız bir arkadaş açtığı davayı kazandı ..umutluyum ...

afala
Şef
08 Temmuz 2012 15:31

120 yetmez hepsinin iptal olması lazım.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi