Editörler : Pangaea
30 Haziran 2012 21:53

bizlere çalışmak çalışmak millet işin kolayını çoktan kapmış

http://www.duaedelim.net/buyuk-bulusma-gerceklesti-hayirli-olur-insallah.html

bizler genel alım diyerek uğraşırken yıllarımızı verirken 8 ay dolduramayanlar da siyasilerin kapılarında.... bizler yeterlik kpss çalışalım çalışalım...bunlar eskidikçe yenileyelim.....işin kolayı ise gidip siyasilerin kapılarında mağduru oynamak...olay bu kadar basit......

sadece mağdur olmayanlar ,alnının teriyle sınavlardan geçenler.....

diğer herkes mağdur..

sen görüyorsun allahım....sen.....

ilknur33
Genel Müdür
01 Temmuz 2012 01:43

orada oyle yazdığına bakma kardes.....genel bır alım ortak krıterler ıstendı...

yakup4226
Yasaklı
01 Temmuz 2012 02:48

ne çalıştın da sitentap yapıyorsun burada şimdiye kadar o kadar alım oldu en basiti geçen yıl sözleşmeli alım vardı niçin atanamadın size ne başkasının ne uğraş verdiği böylesi insanlar kuran a hizmet edecek insanlar uğraş veriyor demek haklı gördükleri davaları var sen atanamıyor isen sen uğraş ver evde oturup internet başında feryetı figan etme o insanlar bir yıldır çırpınıyor insanın canını sıkmayın her başlık onay alıyor burada yahu gelmiş ne diyor,,o insanlar oraya ulaşmalı bunu ne kadar hak ettiklerini belli ediyor mekke evde oturularak 100 soru çözerek feth edilmedi bilgi o değildir

yakup4226
Yasaklı
01 Temmuz 2012 02:50

ayrıca sen hafız değilsin hafız olsan her halukarda görev almış olurdun hanfendi o kadar belge eskiyip durmazdı

ibrahm86
Aday Memur
01 Temmuz 2012 09:25

@yakup4226 vay be! Adaletsizlik bu kadar güzel savunulabilirdi. Bir öğrenci/cemaat "benim ablam/abim/oğlum/kızım elinde bütün belgeleri olduğu halde yıllardır atama bekliyor. Siz nasıl atandınız?" derse ne cevap verecek fahri imam/kkö? Milletin oğlu/kızı keriz mi ki yıllarca üniversite okusun, kpss çalışsın, hafızlık yapsın vb. "haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır." Haksızlığı savunan da.

ibrahm86
Aday Memur
01 Temmuz 2012 09:35

Madem bu fahriler yeterliydi, neden yapılan atamalarda atanamadılar? Çünkü ya belgeleri tam değildi, ya da bilgileri.. Çünkü onlar kodamanların tanıdığıydı. Üniversite mezunu+hafızlar beklerken torpille fahri seçilmişti. Çünkü onlar emek(?) vermişti.

ayşesema
Aday Memur
01 Temmuz 2012 12:15

evet arkadaşlar artık lütfen kimse bu _alımın_ haklılığı konusunu savunup durmasın,daha fazla hakka girmesin.dikkat edin alımın diyorum.fahrilere kimsenin bişey dediği yok.onlar da kendince emek verdiler.(torpilli olanlar mutlaka vardır,istisna)benim bir sürü tanıdığım var 5,6 yıl çalışıp önl.bitirip yeterlilikleri alan.hatta birisi hamile olarak son güne kadar çalıştı.hatta ben kendim de fahriliği çok istedim,ŞARTLAR MÜSAİT OLADI.diyeceğim verilen emekleri görmüyor değiliz.tekrar söylüyorum biz bu alıma karşıyız.biz neden başvuramadık? neden genel olmadı? neden bazı kriterler konulmadı? neden tek kriter fahri olmak? neden? neden? bu böyle uzayıp gidiyor.lütfen kimse bizi fahri düşmanı olarak görmesin artık ve lütfen kimse de sen de çalışsaydın deyip bu alımın çığırtganlığını yapmasın.çünkü artık aynı şeyleri okumaktan sıkıldım ve çok üzülüyorum.bir suç varsa diyanetin bunu onaylayanların.vesselam...

hayaller06
Aday Memur
01 Temmuz 2012 13:44

yakup4226 Oturduğun Yerden Bilip Bilmeden Konuşma.(Müftülükte Tanıdığı Olmadığı İçin) Fahrilik Yapamayan Hem Hafız Hem Yüksek KPSS Hemde Yüksek Güncel Yeterliliği Olduğu Halde Atanamayan Bir Çok Örnek Var.Bunları Sana Belgeleri İle İspatlayabilirim.Bari Haksız Bir Alımı Savunma da Adam Sansınlar.

yakup4226
Yasaklı
01 Temmuz 2012 14:08

tamamen boş sözler emeksiz kimse bir yere gelemez boş konuşun da durun,,,

ihlas06
Aday Memur
01 Temmuz 2012 16:00

emek verildiği kesin ama ne için verildiği önemli. birileri kpss ,yeterlik,üniersite için emek verirken birileri khk ile atanmak için emek!!! verdi.gerçek bu.

yakup4226
Yasaklı
01 Temmuz 2012 17:35

ihlas kardeş lafına söz yok doğrudur...

kardelen_mz
Daire Başkanı
02 Temmuz 2012 07:50

biz yanlış emek vermişiz lisans bizim neyimize yeterlik neyimize.....ağlama duvarı olan siyasilerin kapısında ağlayacaktık...ne olur biz sınavlardan atanamıyoruz bize bir güzellik yapın diye ...onlar da atayacaklardı bu kadar basitmiş.....

hala bu zulmü savunanlar var ya nasıl bir izan ...nasıl anlayış....göz göre göre bir zulüm var ve bunu utanmadan savunabiliyorlar....

bize yeterliği sıkı tutun diyenler kpss den yüksek almaya bakın diyenler...bu kişilere neden aynı şeyleri söylemiyorlar da bacılarım sizleri destekliyoruz diyerek her türlü desteği sonuna kadar veriyorlar...bir anda merhamet damarları kabarıp bu güya mağdurelere yürekleri yanıyor...buradaki menfaat çarkını bir kavrayabilsem....bu çifte standardı bir çözebilsem.....

haydi diyeceğim yakınları var ....bitmedi mi bu 7 bin zulümle bu yakınlar....onların beşikteki atanamayanları için mi bu çalışmalar.....

mucahit555
Aday Memur
02 Temmuz 2012 09:34

yerleşenler mutlu yerleşemeyenler isyanda, herkes bi yol tutumuş nasibini arıyor, kimisi para için ve kimisi de hizmet için, ama kim ne kadar çalışmış bi yana nasibi olan er yada geç elıyor mesleği eline, alanlara hayırlı olsun, alacaklara Allah yardım etsin, hiç alamayacaklara Allah hayırlı başka bi kapı açsın, yoksa o hakediyordu bu haketmiyor, yok şu yalakalık yaptı ben çalıştım gibi yaklaşımlar asla doğru değil.

kardelen_mz
Daire Başkanı
03 Temmuz 2012 17:22

!!!!!!!!!!!!

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi