Editörler : crops35
13 Temmuz 2012 08:20

3249 nitelik kodu ile türkiye kamu hastaneleri tekniker kadrosu yazacak olanalar.

merhaba arkadaşlar.ben bursadan.bölümüm önlisans bilgisayar teknoloji ve programlama.ömss puanım 92.541 ve 48. sıradayım.3249 nitelik koduyla türkiye kamu hastaneleri tekniker kadrolarını yazacak arkadaşları burada bilgi paylaşlamalarını rica ediyorum.ayrıca türkiye kamu hastanelerinde düz memur maaşı veya tekniker maaşı ne kadardır.döner sermayesi varmıdır.

tekniker41
Yasaklı
13 Temmuz 2012 08:43

türkiye kamu hastaneleri kurumu yani devlet hastanelerinde döner sermaye vardır tekniker için bölgelere göre değişmekle beraber ortalama 750 civarıdır.maaşla beraber toplam ele geçen 2000 liradan az olmaz.düz memurlukta ise genelde genel idare hizmetler sınıfında alım yapılmaktadır.teknik hizmetlerde aynı derece ve kademede maaş karşılaştırlması yapıldığında tabiki teknik hizmetlerde maaş daha yüksektir.benim vermiş olduğum bilgiler tercihlerinizi hiç bir şekilde etkilemesin sadece bilgi olarak paylaşıyorum.dereceniz iyi iyi bir araştırma yapın

tornado28
Aday Memur
13 Temmuz 2012 08:50

tekniker 41 cevabın için çok teşekkür ederim.sağol çok iyisin.sizde galiba teknikersiniz.sizinle görüşmek istesem bana yardımcı olurmusunuz.birde bu türkiye kamu hastaneleri kurumu ile ilgili net bilgilere nerden ulaşabilirim.sosyal hakları maaş tayin döner bu tür bilgilere ihtiyacım var.bana yardımcı olursan çok sevinirim.

filepalas
Genel Müdür
13 Temmuz 2012 08:52

hocam türkiye kamu hastanelerinde elektronik teknikeri kaç lira maaş alıyorlar ?

bir çalışana sordum 2300 tl qalıyorum dedi doğrumu yalan mı bilmiyorum ?

bide hastaanede çalışmak rahat mı yani bu işi yapabilmek zormu ?

tekniker41
Yasaklı
13 Temmuz 2012 09:21

arkadaşlar maaş 2000 den aşağı olmaz bölgesine göre değişir mesala diyarbakırdaki bir hastane ile istanbul veya kocaeli deki bir hastanenin döner sermayeleri farklıdır 2300 maaş doğru olabilir mesela ben yaklaşık 1 senedir tekniker olarak çalışıyorum elime geçen toplam 2100 civarı sosyal haklarda ise mesela tayin konusunda bence meb den daha iyi ama diğer kurumlar nasıl bilmiyorum birde eğer il emrine atanırsanız sizi ikeatgaha yakın yere atayabiliyorlar ayrıntılı bilgi ise internette TKHK yazdınızmı sitesi çıkıtyor ordan daha geniş bilgi elde edebilirsiniz buradan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.ama şunu belirteyim sadece forumdaki bilgilere göre hareket etmeyin en doğru kararı siz vereceksiniz

tekniker41
Yasaklı
13 Temmuz 2012 09:28

hastanede çalışmak bana göre rahat ama bu her yerde aynı olmayabilir iline hastanenin büyüklüğü çalışma ortamına göre değişir.ama tekniker olarak iş ağır değil mesela ben şuan teknik bölümde çalışmama rağmen teknik bir iş yapmıyorum masa başındayım bir de teknik alanınızagöre değişir iş yoğunluğu ama ağır olmaz

filepalas
Genel Müdür
13 Temmuz 2012 09:30

hocam bigilerini paylaştığın için allah razı olsun ? bir sorum olacak sence elektronik teknikeri uzun zaman oldu bu işi yapmayalı eğer ki kazan dı atandı sence bu işi yapabilirmi yada zor mu gelir ? bide iş oratmı nasıl elektonik teknikeri hastahanede ne iş yapar ne ile uğraşırt görevde yükselmesi kariyer olanağı varmı ? ilerisi iiçin .

mehmet3488
Şube Müdürü
13 Temmuz 2012 09:31

bütün tercihim kamu hastaneleri kurumu umarım hiç birimiz açıkta kalmayız meslektaş olarak

tekniker41
Yasaklı
13 Temmuz 2012 09:38

sizden de allah razı olsun işi bilip bilmemek sorun değil sonuçta kurumda bir kadro doluyor teknik birim dışında masa başında a çalıştırabilirler mesela bende işimi yapmıyorum atandığınız hastanedeki müdüre durumu izah edrsiniz onlar uygun bir bölüme yada teknik birimde masa başı iş yaptırabilirler.elektronik teknikeri hastnede medikal cihazların arızalarıan hastanede çalışan elektyronik cihazların arızalarına bakar ama medikal cihazlar daha çok yetkili firmalara yaptırılır çalışma ortamı yerine göre değişir.insan insanın olduğu her yere uyum sağlar lisans bitirirseniz yükselme şansı derece olarak var ama makam olarak yeni yapılanma olduğu için o konuda net bilgi veremeyeceğim

imran077
Memur
13 Temmuz 2012 09:52

ARKADAŞLAR BİRDE TERCİH YAPTIĞINIZ YERLERİ VE PUANLARIDA YAZINIZ....

filepalas
Genel Müdür
13 Temmuz 2012 09:55

hocam çok teşekkür ederim öğrenmem gereken bilgileri paylaştınız. çok sağulun son bir soru türkiye kamu hastaneleri tüm ilçeler diyor örneğin izmir türkiye kamu hastaneleri kurumu şimdi izmire atandınız izmir merkezde kadroda var ama tutup sizi izmir en uzak ilçerden birine sizi tekniker olarak atamanızı yapıyor. izmiri kazanan kişinin bu duruma dur deme şansı yok mu sonuçta merkezde kadaro münhal yani boş kadrosu var ama neden se oranın yetkili amiri sizi uzak bir ilçeye atıyor hani bunun bir önlemi söz konusu olabilirmi mesala izimiri bilmeyen birinin uzak bir ilçede çalışma şartı çok zor gelir üztelikte engelli dimi ?

13 Temmuz 2012 09:58

düz memurların maaşları ne kadardır. maaş + döner

il müdürlüklerinde çalışabilirmiyiz.

tekniker41
Yasaklı
13 Temmuz 2012 10:08

tüm ilçeler dediği il emri genelde engellilere sağlık bakanlığı olarak ikematgaha en yakın yeri vermeye çaılışyorlar atamanız eğer değişiklik olmadıysa sağlık müdürlüğüne çıkıyor orasıda ilgili ilçeye yada merkeze atama yapıyor kesin konuşmayayım ama eğer atanırsanız yazı ile beraber hemen ilgili yerdeki personel işlerine gidin onlara durumu anlatın atamadan sorumlu müdür yardımcısına yönleririler ona söyleyin genelde yardımcı oluyorlar beninm ki bu şekilde oldu ama bu bulunduğunuz ile göre değişebilir onun için kesin konuşmayayım bir de sadece benim yazdıklarımdan yola çıkarak hayatınıza yön vermeyin ben sadece kendi açımdan bilgilendirme yapıyorum sorumluluk almak istemem ama aklınıza takılan soruyu sorabilirsiniz bildiğimi cevaplarım

aceylan2000
Aday Memur
13 Temmuz 2012 11:57

Merhaba arkadslar bende khk tekniker olarak tercih yapıcam il konusunda tam karar vermedim ama bilgilerimizi ve tecrubelerimizi birbirimize aktarırsak daha sağlıklı tercihlerde bulunmuş oluruz bence. Benimde puanım 82 530. Sıradayim şansım ne kadar olur bilemiyorum puan ve sıralarımızı burada paylaşırsak daga sağlıklı bir liste oluşturmuş oluruz

filepalas
Genel Müdür
13 Temmuz 2012 16:30

aceylan2000 bölümün nedir ?

ukba88
Aday Memur
13 Temmuz 2012 16:34

arkadaşlar bende kamu hastanelerinde 4001 li kadroyu yazıcam lisansçıyım memurluk ta ortalama maaş artı döner ile ne kadar alabilirm tekniker 41 arkadaşım bilgin var mı

tekniker41
Yasaklı
13 Temmuz 2012 16:41

ukba88 yazacağınız bölüm hakkında net maaş bilgim yok

toklan
Kapalı
13 Temmuz 2012 16:41

Arkadaşlar ön lisans 3249 nitelik kodlu bilgisayar bölümü mezunları için face den sayfa açtık ordan herkes birbiriyle irtibat kurşun lütfen oraya gelin face arama kısmına ömss bilgisayar bölümü girin

aceylan2000
Aday Memur
13 Temmuz 2012 16:49

Filepalas

Bilgisayar programciligi mezunuyum

tornado28
Aday Memur
13 Temmuz 2012 20:54

3249 nitelik kodunda olan arkadaşlar lütfen konuyu güncel tutalım.ve bu başlığı gören tüm önlisans bilgisayarcılar sizde lütfen bilgilerinizi paylaşırmısınız

huseren
Aday Memur
14 Temmuz 2012 07:28

hocam tek başlık altında toplanalım lütfen. kafalar iyice karıştı. Herkes ayrı bir konu açıyor

facebookta buradayız

http://www.facebook.com/OmssBilgisayarBolumu?skip_nax_wizard=true

memurlar netteki diğer konuda ise buradayız. Tek yerde toplanalım. herkes konu açmasın.

http://forum.memurlar.net/konu/1572222/?page=1

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi