Editörler : Pangaea

siblhca
Aday Memur
18 Haziran 2015 14:28

tesettür modaya alet edilemez.

A.rwe.N
Müsteşar Yardımcısı
28 Haziran 2015 12:49

dün hoca hanım vaazında diorki

abdest almayı bilmiyor lise cağındaki gençler

tesetturden (blua erince cunku) bile önce ilk etapta öğretilmesi gerekenler öğretılmeli...

anne babalar çok bilinçsiz....

meryemov
Aday Memur
01 Kasım 2016 12:38

"Her koyun kendi bacağından asılır" ata sözünün ne kadar yanlış olduğunu belirtmem gerek. Tesettür anlayışı çok farklı yerlere kaydırıldı. Tesettür sitelerini gezip incelediğinizde bakın bakalım ne kadarı tesettür üzerine bknz.(https://www.zenruba.com/tesettur-giyim)

sapak, 12 yıl önce

islam elden gitmez zaten sade elde değil...........

oturup burda tesettür konuşacağınıza siz yaşayın gerisi gelir

örneklik önemli hem de çokkkkk

yaz kursundan küçücük kız çocuğu annesi ve tüm aile açık benim gibi giyinip taklidimi yapıyormuş evde kursa gelip giderken yolda kapanacam diye tutturuyormuş.iliklerinize işlesin islam her yanınızı kuşatsın sade tesettür değil sade namaz oruç nafile ibadet değil...islam öyle kayıp gitmez

Ekothinker
Aday Memur
18 Ağustos 2017 14:56

Konuyu güncel tutalım bence. Benim gibi tesettüre yeni girmiş ve is bulamayan günümüz kadınlarının toplanıp bir şeyler yapması lazım. İnsanca yaşamayı hak ettiğimizi düşünüyorum. Ne kadar içi bosalsa sa tesettur tesetturdür bence. Çünkü hiç yoktan şu ahir zamanda mini etek ve dekolte gitmeyi engelliyor. Bir caydiriciligi var iyi yönünden bakalım. Bence sorunlardan sürekli bahsetmenin kimseye bir yararı yok. Akıllı insanlar sistemleri konuşur, akilsizlar insanları konuşur. Bizler akıllı olup bu soruna nasıl çözüm bulabiliriz ve toplumda çalışan tesetturlu kadın sayısını nasıl artirabiliriz onu konuşalım.

Şimdi bu yazdığıma kimler ne tepki verecek bakalım. Pek umutlu değilim ama görelim.

veyselemin
Daire Başkanı
22 Ekim 2017 12:28

Kim ne giyiyorsa giysin. Başkalarına ne giymesi veya ne giymemesi noktasında karışmasın yeter.

Toplam 45 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi