Editörler : E.Kayı Han

zülfikar&ali
Kapalı
18 Temmuz 2012 23:18

ayıptır sorması hangi kanallar solun elindeydi çi-çi? vakti zamanında devrimcilik edip arada rakı sofralarında "ulan zamanında ne devrimciydik"diye naralanan, tek ideolojik tutumları ülkücü düşmanlığı olan ve kapitalist patronlarının kendilerine ihdas ettiği köşelerden siyaseti manüple etmeyi görev addeden zevatın çalıştığı gazeteleri solcu mu sanıyorsun çi-çi?

sivaslı-58-61
Kapalı
18 Temmuz 2012 23:21

ya ben diyordum.bu bizim zülfikar-ali değil diye,şimdi anlaşılıyor.bir iftira atıp,kaybolmuştu.yeni gelmiş.saygılar ali bey.solun elinde olan tv yok.türkiyede kartel medysı var.şimdi akpnin elinde.

çi-çii yabgu
Yasaklı
18 Temmuz 2012 23:23

valla adını ne olduğu mühim değil.chpyi savunuyor muydular evet.ülkücülere düşman mıydılar evet.bitmiştir.

bana benden olmayan herkes eşit uzaklıktadır.

zülfikar&ali
Kapalı
18 Temmuz 2012 23:23

hacı hafızam iyidir ama seninle olan mevzuyu çıkaramadım. bana müfteri dediysen aynen iade ediyorum.

sivaslı-58-61
Kapalı
18 Temmuz 2012 23:24

yazıştığın konulara bak,zahmet olmazsa,ali bey

zülfikar&ali
Kapalı
18 Temmuz 2012 23:29

haydar baş mevzuunu diyorsun sanırım. iftira falan yok. ben ortalıkta dolaşan dedikoduları aktardım.

çok zoruna gitmiş sanırım ama bu mesele radikal sağda 20 senedir konuşuluyor. üşenmedim. delil diye verdiklerine baktım. hiç birisi haydar başın gerçek profesör olduğu anlamına gelmiyor. mahkeme cezaya gerek yok diyor.

sivaslı-58-61
Kapalı
18 Temmuz 2012 23:34

ALLAH'a kurban olayım.o iftiraları atan kişi belkide hapiste bu yaptığı iftirayı düşünüyordur.aydın doğana sor.o daha iyisini anlatır.hatta sadettin tantana da sorabilirsin.tazminatlar yok,değil mi

18 Temmuz 2012 23:37

özellikle şefkat tepe ve tek türkiye ye öyle gıcık oluyorum ki.haberleri ayrı bir alem sanırsınki herkes darbe planı yapmış.

zülfikar&ali
Kapalı
18 Temmuz 2012 23:38

hacı haklı olabilirsin de ben o müfteri lafını aynen sana iade ediyorum.

bunu doğan medyasının yazdığını bile görmedim ben. yazmıştır. doğrudur.

bana anlatanlar da senin gibi muhafazakar insanlardı. bu dedikodu hep dolaşıyor. profesörlüğü konuşuluyor, servetinin kaynağı konuşuluyor.

siyasetini ciddiye alan zaten yok. pardon sen hariç yok:))))

sivaslı-58-61
Kapalı
18 Temmuz 2012 23:40

iftira atanlar ve ona inananları da dahil edebilirsin,bu ciddiliğe.

19 Temmuz 2012 01:44

cemaati kapsayan onlara destek veren her şeyi sildim hayatımdan kabulde devleti nasıl silecem devlet onlar olmuş ne yazıkki...

paramızın gittiği yerleri bilelim ki içimiz rahat etsin..hepsini bilemeyiz belki ama en azından bazılarını bileleim yeter.

isteğim dışı trtye giden paralar haram olsun.

biz bengütürkü izleyelim..kimisi ulusalı islesin en azından ara ara bakıyorum doğruları söylüyorlar..

19 Temmuz 2012 01:47

bol bol ulusal kanal izleyin. içiniz dışınız komplo teorisi olsun.

19 Temmuz 2012 01:50

ergenekon komplosunun yerini hiç bir komplo tutmaz merak etme

19 Temmuz 2012 12:53

Ulusal da çok değerli insanlar yorum yapıyorlar bence izleyin. Bengütürk üde izlerim . listemde ilk 20 lerdedir bu iki kanal.

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi