Editörler : ayşegül bgm

ozcan06
Aday Memur
21 Aralık 2012 18:35

http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/Forms/pgApplication.aspx

başbakanlığa bu konuda mesajlar gönderleim..ben gönderdim ve çevremdeki insanlara da göndertmeye çalışıyorum...

hemşirlab
Kapalı
26 Aralık 2012 12:23

kürtaj yasası başbakanın önündeymiş doğum izni için ne düşünülüyor acaba ya ortaya bir laf attılar bıraktılar yapmayacaksan bir sürü hamileyi ve lohusayı niye sevindirip kursağında bırakıyorsun SAYIN BAKANIM lütfen bir an önce bize kesin bir cevap verin en azından bunu hakediyoruz...

lab-33
Daire Başkanı
31 Aralık 2012 13:02

24 ocakta doğum iznim sona eriyor acaba ocakta bu kanun yasalaşırsa bana da vurur mu ark. lar?

herşeyin_hayırlısi
Müsteşar Yardımcısı
01 Ocak 2013 13:29

yasanın çıkma tarihine göre önceden izinli olanları kapsamaz sanırım.

eyra
Aday Memur
02 Ocak 2013 10:01

Bence yasanın çıkma tarihinde "ilgili tarih itibariyle bebeği 24 haftasını tamamlamamış her çalışan bu madden faydalanabilecektir" gibi bir ibare olduktan sonra 'ki böyle bir ibare adaletli olması açısından kesinlikle olmalıdır' doğum sonu izni bitip 24 hafta içinde olan kişileride kapsar.

raşi61
Şube Müdürü
02 Ocak 2013 13:34

tez zamanda çıkar ve de anne ve de anne adayları sevinşir çocuklarda anasız kalmaz.

eyra
Aday Memur
02 Ocak 2013 15:26

sağlıklı nesiller yetiştirmek için koşulların sağlanması çok önemli

hkps
Aday Memur
10 Ocak 2013 22:29

arkadaşlar ben personele sorduğumda bakanlıkla görüştüklerini yasanın ocak ayında doğum yapan yada ocak ayı içinde halen doğum izninde bulunanları kapsayacağını söyledi

lab-33, 11 yıl önce

24 ocakta doğum iznim sona eriyor acaba ocakta bu kanun yasalaşırsa bana da vurur mu ark. lar?

Toplam 69 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi