Editörler :
22 Temmuz 2012 00:05   

Vicso, ortopedik yatak ya da diğer markalardan hangisini tavsiye edersiniz?

sağlıklı bir şekilde uyuyabileceğimiz hangi marka yatağı tavsiye edersiniz,özellikle visco yatak kullananlar yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

24 Temmuz 2012 11:49

MUHAMMED.SAİD
Daire Başkanı

Visko yatak yaklaşık bir senedir kullanıyorum, istikbal markasının yatağı, memnunum.

Almadan önce ben biraz araştırmıştım, visko da en iyi kalite tempur denen bir marka var ama çok pahalı,

Bana işbir marka kalitesine göre fiyat ödenebilir gelmişti ama o da istikbalin yaklaşık iki misli fiyatı vardı, ben ucuz olduğu için istikbal almıştım,

genel olarak çok memnunum, boyun ağrılarımdan dolayı boynumda fıtık mı var acaba şüphesinden kurtuldum, ama işbir alamadım diye içimde ukde kalmadı değil. Sebebi de istikbal in visko kısmı 60 dansite, işbirde 70 dansite vardı, hatta biraz kilolular için 80 dansite çomfort modelide vardı diye hatırlıyorum.

Tavsiyem kilonuz biraz fazlaysı paraya kıyın ya da müsait olunca alırsınız ama kalitelisini alın, kaliteden anlamıyorsan pahalısını alacaksın diye olan kuralı uygulamak gerekli bence,

Ama genel hatlarıyla kilonuz düşükse, istikbalin ürününü de önerebilirim. Full ortapedik diye yutturulan o çok sert yataklardan sonra uykunun kalitesine ve konforuna hayran olacaksınız. En azından ilk önce yastığını önce bir alın, farkı görün.

24 Temmuz 2012 18:28

nisan8227
Genel Müdür

teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için.kilom gayet iyi durumda ama bende sizin gibi işbir yataklarını düşünüyorum.çünkü en az 4-5 yıl kullanılacak ürünler.sağlığıda düşünürsek sanırım işbir iyi olur.

markapon diye bir sitede visco gold yataklar 1.215 tl den 475 tl ye düşmüş,belki o seriyi kullanan vardır,varsa yorum yaparmısınız lütfen.

04 Eylül 2012 23:56

Hüdavendigar Murad
Aday Memur

Arkadaşlar, yatak almam lazım hangi markayı tavsiye edersiniz?

06 Eylül 2012 10:07

rsch
Aday Memur

maddi durumunuz iyiyse işbire gidin oradan alın.piyasadki en iyisi.kullandıktan sonra başka yerde uyuyamayacaksınız.

11 Eylül 2012 16:30

Hüdavendigar Murad
Aday Memur

Arkadaşlar siz olsanız hangisini alırsınız?

http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/ultra-energy-yatak

veya

http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/premium-yataklar/viscojel-energy-yatak

17 Eylül 2012 12:49

gzd_ldmr
Aday Memur

işbir lılyum.1 senedir var.menmnunuz

17 Eylül 2012 22:41

ramazan sarışınboğa
Aday Memur

FARBES marka nasıl bilgisi olan var mı? iyi mi, kullanışlı mı?

18 Eylül 2012 02:44

antikazuist
Aday Memur

bende alıcam tek kısılık. fıyatı makul guzel bırsey

18 Eylül 2012 13:33

dmrcan
Kapalı

med line diyorum süper

25 Eylül 2012 20:17

antikazuist
Aday Memur

arkadaşlar. doğtaştan aldım ortopedik yatak. 280 lira verdim. çok memnununm. 10 yıl yay garantili, 3 yıl da sanırım yatak garantili. konforlu rahat uyuyorum. ama bu yatak işi kişiden kişiye değişir sanırım

12 Mayıs 2013 12:09

Mauritia
Memur

başka öneri yok mu?

14 Mayıs 2013 00:15

MUHAMMED.SAİD
Daire Başkanı

çok para ayırabilirseniz, tempur diye bir marka var,

bu işde en iyisi odur, ;)

21 Ağustos 2013 20:55

1adakeçisi
Aday Memur

5 ay öce işbirden aldığım visco ergoplas yatağı zararına satmak istiyorum ilgilenenler 05056608657

13 Eylül 2013 10:54

1adakeçisi
Aday Memur

5 ay öce işbirden aldığım visco ergoplas yatağı zararına satmak istiyorum ilgilenenler 05056608657

1adakeçisi, 6 yıl önce - Alıntıya git

bu yatağı satmaktan vaz geçtik onun yerine firma değiştirmeyi kabul etti. ilgilenenlere teşekkürler.

30 Kasım 2013 01:04

g_kalp
Aday Memur

Yataş en iyi yatak..kesinlikle tavsiye ederim istikbal den aldığım yatağın yayları 1 senede sağdan soldan çıktı yataş yatak aldım çok memnunum özellikle visco serisi ve athletic modeli çok iyi

04 Mayıs 2014 23:07

Canbilik
Kapalı

Visko alacaksan kampanya döneminde Tempur al. Tempur çok farklı bir yatak. Ekonomik, kaliteli, bilinen marka bir yatak önereceğim fakat sert yatak sevmeyenlere göre değil. Yatsan Switzerland . Pek çok 5 yıldızlı otelde kullanılan yatak bu. Ben aldım 1 yıldır kullanıyorum. Gayet memnunum. Fakat dediğim gibi yatak ve yastık işinde zevkler kişiden kişiye değişir. İstikbal, Bellona gibi markaların visco diye sattıkları yataklardan uzak dur.

05 Mayıs 2014 16:23

ya herro ya merro
Şef

istikbal al pişman olmazsın

07 Mayıs 2014 18:11

canocanan
Aday Memur

mağazaya git şöyle bir yat uzan bir iki saat kestir. oyle karar ver bence. :)

22 Mayıs 2014 00:20

ahaniye
Aday Memur

Canbilik tempur veya işbir bunların kampanya dönemlerinin belli bir zaman aralığı var mı?

29 Mayıs 2014 00:16

KUŞADAM
Aday Memur

http://www.viscosense.com/visco-sense-cellpur-100-serisi-visco-yatak

Toplam 31 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?