Editörler :
28 Temmuz 2012 17:08   

meclis açılınca fahrilere tekrar kadro hakkı......

yahya hocam sınavı kaybeden ve günü yetmeyen fahrilere tekrar kadro gelecekmiş bu bilgi doğru mu acaba acil cevap

29 Temmuz 2012 11:51

Şehadet24
Şef

Doğru Doğru. Evraklarınızı hazırlayın, Ekim Ayını bekleyin

29 Temmuz 2012 13:37

selkon
Kapalı

Bu bir ŞAKA arkadaşlar.BÖYLE bir şey OLMASI artık İMKANSIZ.kADrolar dopdoluymuş biiir! DANIŞTAYA gidilirse KADRO değil HAVA alırlar ikiiiii! Bu kadar saçmalığa DİYANET bile izin vermez üüüüüüüüç!

MAHKEMELİK ve HUKUKSUZ BİR karar olur döööööört!

29 Temmuz 2012 16:55

çokçalışkan
Aday Memur

diyanetin ne yapacağı hiiiiç belli olmaz buda beeeeeeşşşşşşşşş.........

29 Temmuz 2012 22:47

yarkan55
Aday Memur

bedavacılığı bırakın oturun çalışın hakkınızla atanın buda altııııııııııııııı

30 Temmuz 2012 09:46

meryemberra
Şef

ye kürküm ye. ha babam ha.

ben bu hükümeti çok ciddi destekledim.

fahri vakası

yunak belediye başkanının tokadı

dörtyolda polislere yapılanlar ve vs vs vs gittikçe artıyor..

punları da düşüyor.

ayrıca birçok yer, kurum ve değişik hükümetin dahlinin olduğu yerlerde sıkıntılar var.

gittikçe kontrolsüz güç oluyorlar malesef.

yoksa iktidar olmak böyle mi yapıyor insanı....

30 Temmuz 2012 10:37

usluer
Daire Başkanı

tabi canım fahrileri unutmamak lazım. onlar bizim gibi mi? onlar ayrıcalıklı. onlar bizim gibi sınava girme ,güncel yeterlilik alma, kpss puanı alma gibi yollara başvurmadılar.onlar en zorunu yaptılar ve fahri oldular.onlar mutlaka atanmalı.bizler mi? eee bizler de bir zahmet, verdiğimiz emeklerin cezasını umutsuzca bekleyerek çekmeliyiz...

30 Temmuz 2012 10:41

aysennur
Şef

"Bu kadar saçmalığa DİYANET bile izin vermez üüüüüüüüç!"

Emin misin selkon? :)

Bu arada "bile" kelimesi trajikomik olmuş :D

30 Temmuz 2012 13:57

ilknur33
Genel Müdür

fahrılerle uğrasmayı bırakıp onlar gıbı koordıne olun,hukumetten alım ısteyın...

30 Temmuz 2012 15:28

acrr
Aday Memur

Fahrilerin koordine olup kadro istemesini normal bir seymis gibi lanse eden sizler,ne demek sizde koordine olun. siz biz mi var bir alim olacaksa hakkaniyetli ve adil olmali ...

30 Temmuz 2012 15:38

yarkan55
Aday Memur

tabi bu işler koordine olmakla olmaya basladı.yoksa liyakata bakan yok artık,sende torpil yaptırıp atan kardesim .nasıl olsa biz bekleme alıstık(lisans+yeterlilik+yeni kpss) biz beklerız sen atan!

30 Temmuz 2012 16:10

çokçalışkan
Aday Memur

bakıyorumda yahya hocadan başka herkes konuşmuş. güncel yeterlilik artı ilahiyat artı kpss var ve ben 4 yıldır fahr görev yapmektayım. siz belgelerinniz varken zahmet edip köy ve ilçelerde fahri olarak çalışacağınıza kadro olmadan asla diyenlerdensiniz sizler beni anlayamazsınız.o yüzden ben hem belgesi olanlardanım hemde fahri çalışanlardanım fahri olarak görev yaptığım için çooook mutluyum kadro nasip olana kadar fahri olarak görev yapacağım sizde bilgisayarın başında oturup bilgilerinizi çürütmeye devam edin .eleştirmeden önce kendinize bakın.

31 Temmuz 2012 01:44

şeker portakalı06
Aday Memur

diyanetir bu daha önce nasıl yaptıysa gene yapar hiç şaşırmam:)

ne buluyo diyanet bu fahrilerde anlamadım.nice lisans mezunları varken.çoğu iki kelimeyi bile bi araya getiremiyor.bu nasıl bi din hizmeti ya:)

31 Temmuz 2012 04:19

ADONİYA002
Aday Memur

bu asparagas haberlere asla itibar etmeyin.ortalığı bulandırıyolar söyleyim habarınız olsun.

31 Temmuz 2012 17:21

ihlas06
Aday Memur

diyanet fahrilerde ne buluyor diyen kardeş ;diyanet fahriliğe tanıdıklarını, torpillileri alıyor . tanıdıkları dururken başkalarını kadroya almak için uğraşmaz.olay bu.bu dünyanın birde ahireti var.

31 Temmuz 2012 17:30

ihlas06
Aday Memur

altı senedir yeterlikler, kpss ,önlisans ilahiyat var ama fahrilik alamadım .fahrilik alanlar var resmen soylüyorlar tanıdık vasıtasıyla fahri olduklarını, hatta tavsiye ediyorlar .bu fahrilerin içinde yeterliği olmayanda var ha.

31 Temmuz 2012 18:15

ysfylcn
Kapalı

kesinliklekatılıyorum. bizim burada da aynen bahsettiğiğniz gibi hocam.

31 Temmuz 2012 19:55

ilknur33
Genel Müdür

nıye sureklı fahrılere camur atmakla mesgulsunuz acaba?

31 Temmuz 2012 23:46

ysfylcn
Kapalı

çamurdan ve bedavadan yerleştiler ve bazıları da pişkinlik yapıyor.

ayrıca nasıl fahri oldukları da ortada da ondan.

hem kimseye çamur da atmıyoruz gerçekleri söylüyoruz.

01 Ağustos 2012 08:13

28 Şubat Mağduru 800
Aday Memur

fahrilere kadro inşallah olur çünkü bütün 8 ay görev yapanlar atandı bu yıl da 8 ay görev yapanlara kadro eşitlik ilkesince olmalı zaten

01 Ağustos 2012 09:32

kardelen_mz
Daire Başkanı

olmalı omalı ...hatta fahri atananların çocukları da oldu o çocukların da hakları saklı ne de olsa fahri çocukları....onlara da beşik fahriliği deriz.....sonra sohbetlerimizde adaletten kul hakkından da dem vururuz olur biter.....yaşasın fahrilik kahrolsun sınavlar.....

Toplam 102 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?