Editörler :
29 Temmuz 2012 17:09   

Sivilce için çözüm önerileriniz

vücudumda özellikle de çene kısmımda sivilceler çıkıyor. ergenliği de geçeli epey oldu ama hala bitip tükenmedi. kurtulmak için bildiğiniz bir yöntem var mı?

29 Temmuz 2012 21:38

Sehzade45
Yasaklı

hıyar kabugu :)

29 Temmuz 2012 21:48

steril mikrop :)
Genel Müdür

:) denemek lazım tabi

30 Temmuz 2012 06:02

the tudors
Genel Müdür

DERMATOLOĞA GIDIN.. BITKISEL OLUP DENENEN BAZI ŞEYLER BI RISK CILTTE..

KURUTUCU SABUN KULLANMAYIN.. FONDOTEN VB KULLANMAYIN.. CIPS KOLA TUKETMEYIN.. YAĞLI BOLGEYE OZEL SIVILCE YAPMAYAN BI NEMLENDIRICI KULLANIN..

01 Ağustos 2012 06:21

derinberrak
Şef

Limon sür,bende de sık sık çıkar maalesef,limon sürüyorum kurutuyor ,uzun süre de çıkmıyor

01 Ağustos 2012 08:55

Xsir
Daire Başkanı

Onlar çıktıkça sen patlat.Baktın baş edemiyon; sen patlattıkça onlar çıkmaya devam ediyor o zaman TNT yada C4 le patlatmayı dene.Sen sivilcelerden kurtul onlarda senden.

13 Ağustos 2012 06:31

sonbaharyagmuru
Memur

aknilox diye bir jel var, eczanelerde satılıyor, sivilceleri kurutuyor, dikkat edilmesi gereken tek nokta sürdükten sonra güneşe çıkılmaması gerekiyor, zaten sürüldüğünde biraz belli oluyor en iyisi gece yatarken kullanmak, doktor tavsiyesiyle kullanmıştım, umarım işine yarar.

16 Ağustos 2012 11:13

Remzi45
Şef

bazı alışkanlıklardan kurtulmak

gerek faydalı oluyor.

16 Ağustos 2012 14:55

muhasebeci.26
Aday Memur

Cildiyeye gitmek en iyisi

17 Ağustos 2012 04:01

sadrainman
Müsteşar

patlat :)

22 Ağustos 2012 01:47

alınteri42
Şube Müdürü

cildiyeye git ve roaccutane isimli ilacı sor sana uygunsa kullan kesin çözüm alırsın

22 Ağustos 2012 22:50

dovdavi
Memur

sık sık sakal traşı ol :D

30 Ekim 2012 09:54

fiberoptika
Genel Müdür

arkadaşlar makara yapmiş, uzun yillar sivilce ile boğuşmuş biri olarak tavsiyem hiçbir şey kullanmayiniz.siz cildinizdeki yağ miktarini/oranini azalttikça orada yağlanma/nemlenme çabasi olacak, vücüt o bölgeyi dengelemek isteyecek ve daha çok yağlanacak. kesin ve sağlikli olani sık sık sadece su ile yikayiniz.nemi kurutmayiniz.temiz tutunuz.

31 Ekim 2012 19:50

speed of light
Yasaklı

roactuan yada zerotanin

bi doktora gidip bunları isteyin ömür boyu bi daha çıkmaz

31 Ekim 2012 21:34

yilmazyilmazi
Aday Memur

roactuan yada zerotanin

bi doktora gidip bunları isteyin ömür boyu bi daha çıkmaz

speed of light, 7 yıl önce - Alıntıya git

bu ilaçların çok güçlü yan etkisi yok mu?bildiğim kdarıyla bunları kullanmak için bir çok test yapıyorlar var sorumluluğu kabul ediyorum diye imza attırıyorlarmış.yanlş mı biliyorum.yani bir kaçç sivilce için bu kadar risk almaya değer mi emin olamıyorum.bu ilacı kullananlar var mı?yan etkileri nasıl oluyor?geçen sene sınıf arkdaşım kullandı dudakları aylarca yara oldu.emin olamıyorum

05 Kasım 2012 17:53

_birgünbelki_
Memur

doktor kan testi yapmadan zeratonin yazmaz.eğer değerler normal çıkarsa 4-6 aylık süre zarfında süren bir tedaviden sonra ayna gibi yüzünüz vücudunuz olur.eğer dudak çatlağı gibi küçük meseleleri sorun ediyorsan o zaman o iğrenç şeylere kAtlanacaksın.ne kadar süreceğini ve dozunu doktorun sivilce oranına göre belirliyor.ben 7 ay kullandım başta çok kurulyuk oluştu ama o iğrenç sivilcelerden iyiydi.ama çok önemli bir hususu belirteyim,mümkünse yaz aylarında kullanmayın.havanın nemli old günlerde kurluk hissi ve çatlama artar.ben başkada bir yan etki ile karşılaşmadım.ama her ay tahlil yaptırdım.kolesterol,ast alt trigliserit veakş ye bakılıyor.

birde mümkünse çok genç yaşta bu ilaca başvurmayın.ergenlik sivilcesiyle akneyi biribirinden ayırın.16-18 yaşlarında bu ilacı kullananları duyuyorum,halbuki onların çoğu ergenlik sivilcesi,ileryen yıllarda kendiliğinden iyileşecektir.ama herşeyi denediniz yaşınız 20 li yaşlarda ise ve hala geçmediyse doktor gözetiminde kullanılabilir.

yüzde yüz çare mi,onu bende bilemiyorum ama düzenli kullanırsan ihtimal yüksek.benim tedavim yeni bitti,bekleyip göreceği

25 Mayıs 2014 01:43

gano exel
Yasaklı

Cildinde ve vucunda sivilce ile ilğili şikayeti olan arkadaşlar Gano excel firmasına ait tamamen dogal ve bitkisel ürünler var, birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyor ve birçok olumlu sonuçları var, sağlık bakanlığı, Tarım köy işleri bakanlığı onaylı uluslararsı birçok sertifikaya sahip bir üründür bahsettiğim ürün.

Ayrıntılı bilği ve ürünlerin temini için arayabilirsiniz.

ismail bey

05337324329

Toplam 16 mesaj

ANKET
İşçilere yönelik toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı. Nasıl buldunuz?