Editörler : E.Kayı Han
«206207208209210211212213214215216217218
04 Aralık 2020 10:32

zorsevda
Daire Başkanı
Hemen senin davanı kabul eder tüm silah hakkı olan cezaevi personelinin silahlarını alırlar ellerinden sayman efendi senin silahla işin ne mahkumla sorun yaşayan ikm ikbm idare memuru ve müdürlerdir senin artistlik için istediğin silahı biz can güvenliğimiz için istiyoruz
blackkuzm, 2 yıl önce - Alıntıya git

sanırım cezaevinde çalışmıyorsunuz. 7 yıl ikm, 14 yıl inf.kor. baş memurlugu yapmış biri kisi sayman olunca geçmisi temizleniyor mu.. ihalelerde dönen dolapları ve tehditleri sanırım bilmiyorsunuz.. ihale mali uzman olarak kim görev alıyor. açıkta ve kapalıdı işyurdunda çalışan hükümlüler ile kim muhatap oluyor. suan kurumlarda 75000 hükümlü sgk lı çalışıyor. o kadar kurumları biliyorsunuz işte..

04 Aralık 2020 10:33

zorsevda
Daire Başkanı

Sayman efendi Allah korusun bir kaza çıkartacaksın sonra.

coruh.25, 2 yıl önce - Alıntıya git

belli mi olur. o kadar kazaya uğrayacak idareci var ki :)) bir bakmışınız şeytan doldurmuş :))

04 Aralık 2020 10:35

zorsevda
Daire Başkanı
Hemen senin davanı kabul eder tüm silah hakkı olan cezaevi personelinin silahlarını alırlar ellerinden sayman efendi senin silahla işin ne mahkumla sorun yaşayan ikm ikbm idare memuru ve müdürlerdir senin artistlik için istediğin silahı biz can güvenliğimiz için istiyoruz

anladığım kadarı ile sen dünyaya geldiğinde ben inf. koruma memuru idim. ilkokula kısa pantolon ile başladğında başmemur.. istersen kiminle konuştuğuna bir dikkat et..

04 Aralık 2020 10:38

blackkuzm
Memur

anladığım kadarı ile sen dünyaya geldiğinde ben inf. koruma memuru idim. ilkokula kısa pantolon ile başladğında başmemur.. istersen kiminle konuştuğuna bir dikkat et..

zorsevda, 2 yıl önce - Alıntıya git
Sen istersen tehdit vari konuşmalarını düzelt yaş insana olgunluk katar ama seni teyet geçmiş sanırım
04 Aralık 2020 11:06

zorsevda
Daire Başkanı

silah hakkını 1992 yılında çıkması için çaba gösteren genel müdür zeki güngör ile görüşen kişilerden biriyim. adalet bakanı oltun sungurlu ile görüşüp suan yediğimiz yemeği resmileştiren kişiyim.. ki o zaman sadece resmi memurun hakkı vardı. adelet bölümünün açılması için eğitim daire başkanlığı ile bizzat görüşen kişiyim. kıyafetler ile ilgili ki tk elbise idi gerçi siz hatırlamazsınız. spor kıyafet yapıp kravatı kaldırtan kişilerden biriyim. silahada ihtiyacım yok .. olanlar yeter. ama hak verilecekse tüm personele istenir. beni bakanlık tanır ve bilir.. yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır.. ki ben istersem saymanlarada silah hakkı çıkartırım şuan hakkınız olup alamadığınız silah ruhsatlarını da düzelttiririm. merakla bekliyorum bakalım hakkınız olanı nasıl alacaksınız..

04 Aralık 2020 16:49

blackkuzm
Memur

silah hakkını 1992 yılında çıkması için çaba gösteren genel müdür zeki güngör ile görüşen kişilerden biriyim. adalet bakanı oltun sungurlu ile görüşüp suan yediğimiz yemeği resmileştiren kişiyim.. ki o zaman sadece resmi memurun hakkı vardı. adelet bölümünün açılması için eğitim daire başkanlığı ile bizzat görüşen kişiyim. kıyafetler ile ilgili ki tk elbise idi gerçi siz hatırlamazsınız. spor kıyafet yapıp kravatı kaldırtan kişilerden biriyim. silahada ihtiyacım yok .. olanlar yeter. ama hak verilecekse tüm personele istenir. beni bakanlık tanır ve bilir.. yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır.. ki ben istersem saymanlarada silah hakkı çıkartırım şuan hakkınız olup alamadığınız silah ruhsatlarını da düzelttiririm. merakla bekliyorum bakalım hakkınız olanı nasıl alacaksınız..

Üstad maşallah sana herşeyi sen yapmışsın peki madem böyle bir gücün var da forumlara yazmak yerine neden gerçekleştirmiyorsun saymanlara silah işini ayrıca benim silahım var ondan sorunum yok da sen olmasan demek Cte bitikmiş
04 Aralık 2020 23:26

coruh.25
Aday Memur

Sayman efedi artık kuru sıkmayı kessek ne dersin?

07 Aralık 2020 14:05

zorsevda
Daire Başkanı
Üstad maşallah sana herşeyi sen yapmışsın peki madem böyle bir gücün var da forumlara yazmak yerine neden gerçekleştirmiyorsun saymanlara silah işini ayrıca benim silahım var ondan sorunum yok da sen olmasan demek Cte bitikmiş

cte halinden memnun. kimseden ses seda çıkmıyor. kuzu gibi. dışardanda idare memuru aldın mı tamam. saymanlar ve başmemurlarada vekalet. cte nini işine geliyor. yeterki çatlak ses çıkmasın :)) artık sizde emekli olunca yazarsınız. ben gerekeni gereken yere yazıyorum sen merak etme..

07 Aralık 2020 14:06

zorsevda
Daire Başkanı

Sayman efedi artık kuru sıkmayı kessek ne dersin?

coruh.25, 2 yıl önce - Alıntıya git

bu güne kadar hiç kuru sıkı sıkmadım. hedefi şaşırmam :))

07 Aralık 2020 15:35

er.me.nek.li
Aday Memur

iki kurumun personeli neyi paylaşamıyorsunuz ne bu sidik yarışı ayıp başkalarına karşı kendinizi sizlere yakışmıyor ben isterim tüm personelin silah taşımasını burada ne paylaşmıyor bana ne zararı var o da bizim personel bazılarına verilmiyorsa bunun acısını verilenden çıkartmak kinlenmek ne saçma(İkinci Müdür platformuna girerek )saçma bir tartışma içindesiniz .Bu kurum sanıyorum bu tür tartışmalardan dolayı bir adım ilerleyemez .Tüm ceza İnfaz Kurum Çalışanlara saygılar :Allah kolaylık versin

07 Aralık 2020 16:29

zorsevda
Daire Başkanı

saymanların ne çalışırken nede emekli olduklarında silah taşıma ruhsatları neden yok. zaten göreve başlarken infaz koruma yada başmemur olarak yıllarca görev yapan saymanlar nasıl olurda unutulur. kontrölorler kendilerini ekletirken saymanları nasıl ekletmezler merak ediyorum. 20 yıl ruhsatlı silahım varken ünvan değişikliği sonucu ruhsat iptalini anlayamıyorum ki saymanlar gere işyurdunda gererk genel bütçede ihalelerde trilyonlara imza atan kişilerdir.

benim ilk paylaşımım bu.. buda en doğal olanı.. olması gereken. konu benim açımdan kapanmıştır..

05 Ocak 2021 09:29

2müdür
Daire Başkanı

YENİ YIL CEZA İNFAZ KURUMU ÇALIŞANLARINA SAĞLIK MUTLULUK VE HUZUR GETİRSİN-DİLEKLERİMLE

07 Ocak 2021 09:11

2müdür
Daire Başkanı

* 14/6/1930 tarihli ve 1721 sayılı Hapishane ve Tevkifhanelerin İdaresi Hakkında Kanunun 8 nci maddesi ile silah kullanmaya yetkili kılınan ceza infaz kurumu birinci ve ikinci müdürlerine, * İnfaz koruma başmemurları ile memurlarına

11 Ocak 2021 03:13

LiveRommel
Memur

2. müdür gibi bir sıfatı ilk defa duyuyorum :)

01 Şubat 2021 15:06

2müdür
Daire Başkanı
ceza i̇nfaz kurumu çalişanlari i̇çi̇n kamu görevi̇ nedeni̇yle si̇lah ruhsat i̇şlemleri̇ hi̇ç bi̇r i̇l emni̇yet müdürlükleri̇ tarafindan kabul edi̇lmi̇yor daniştayin yönetmeli̇ği̇ i̇ptal etmesi̇ni̇ gerekçe gösterdi̇kleri̇nden dolayi yeni̇si̇ i̇çi̇n bi̇r yil önce hazirliklar tamam resmi̇ gazete'de yayimlanmasi i̇çi̇n bekleni̇yor deni̇lmi̇şti̇ bu güne kadar sorun çözüme kavuşmamiştir bu konuda yazmaniza veya benden görüş i̇stemeni̇ze gerek yok durum bakanliğimiz ve emni̇yet tarafindan bi̇li̇nmekte

03 Şubat 2021 16:04

2müdür
Daire Başkanı

Silah konusunda 03.02.2021 tarihli alınan cevap yazısında (Emniyet Genel Müdürlüğü) Yönetmelik değişikliğini mahkeme kararı doğrultusunda çalışmasını tamamlayıp Resmi Gazete' de yayımlanması için Cumhur Başkanlığına gönderdiği bu durumun yayımlanması için üst düzeyde dile getirilmesinin gerektiği dile getirilmiştir.

Ve veya denilerek İdare Mahkemesine dava açılması önerilmiş olup çıkacağı güne kadar bireysel başka bir baş vuru yolunun bulunmadığı en yetkili ağızdan söylenmiştir meraklılarına duyurulur.

19 Şubat 2021 15:53

golden92
Memur
Merhabalar değerli abilerim ve ablalarım. İdare memurluğu için mülakata gireceğim, bize kanun veya yönetmelikte olmayan enteresan sorular soruyorlar. Cevaplarını bulamadığım sorular var, tecrübelerinize dayanarak sizden yardım istiyorum: 1- X ray cihazında uyarı veren kolu alçıda bir hükümlü denk gelirse ne yaparsın? 2- Hastanede kalan bir hükümlü eşiyle görüşebilir mi? 3- Hükümlüler özel hastanede tedavi olabilirler mi? 4- Hükümlüler kafalarına göre hastane veya doktor seçebilirler mi? Yardımcı olmaya çalışanlara şimdiden teşekkürler. Saygılarımla.
19 Şubat 2021 16:41

coruh.25
Aday Memur
Merhabalar değerli abilerim ve ablalarım. İdare memurluğu için mülakata gireceğim, bize kanun veya yönetmelikte olmayan enteresan sorular soruyorlar. Cevaplarını bulamadığım sorular var, tecrübelerinize dayanarak sizden yardım istiyorum: 1- X ray cihazında uyarı veren kolu alçıda bir hükümlü denk gelirse ne yaparsın? 2- Hastanede kalan bir hükümlü eşiyle görüşebilir mi? 3- Hükümlüler özel hastanede tedavi olabilirler mi? 4- Hükümlüler kafalarına göre hastane veya doktor seçebilirler mi? Yardımcı olmaya çalışanlara şimdiden teşekkürler. Saygılarımla.
golden92, 1 yıl önce - Alıntıya git

1-Hükümlü beraberinde varsa raporuna bakılır raporda ilgili bölge alçıda olması gerekir. Rapor yoksa zaten hükümlü kabul işlemi öncesi kolluk kuvvetleri marifetiyle raporu aldırılıp yine yukarıdaki pardösüdürler uygulanır.

2-Hastane ortamında Kapalı ve açık ziyaret hakları saklıdır görüşebilirler

3- Özel hastanede tedavi olamazlar ancak çok kritik durumlarda mesela tedavinin hayati olması ve sadece özelde mümkün olması durumunda sağlık kurulları raporu ve genel müdürlüğün onayı ile olabilirler.

4-Hükümlü ve tutukluların doktor hastane seçme imkanı maalesef yoktur.

19 Şubat 2021 16:58

golden92
Memur

1-Hükümlü beraberinde varsa raporuna bakılır raporda ilgili bölge alçıda olması gerekir. Rapor yoksa zaten hükümlü kabul işlemi öncesi kolluk kuvvetleri marifetiyle raporu aldırılıp yine yukarıdaki pardösüdürler uygulanır.

3- Özel hastanede tedavi olamazlar ancak çok kritik durumlarda mesela tedavinin hayati olması ve sadece özelde mümkün olması durumunda sağlık kurulları raporu ve genel müdürlüğün onayı ile olabilirler.

coruh.25, 1 yıl önce - Alıntıya git
Teşekkürler üstadım.
22 Şubat 2021 14:06

golden92
Memur

coruh.25, 1 yıl önce - Alıntıya git
Abi zahmet olacak ama size son olarak bir soru daha sormak istiyorum. Hükümlülünün bankaya yatırılan parasının faizi kurum tarafından kullanılabilir mi? Şeklinde bir soru gelmiş cevabını bulamadık. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Toplam 4350 mesaj
«206207208209210211212213214215216217218